Jump to content
  • Kaydol
Comandante Bilic

REVİZYON | CD Tenerife & Altınordu | VI. Sezon

Önerilen İletiler

Storm : Walcott, 13 saat önce yazdı:

Bu güzelliği bize yaşattığın için teşekkürler efsane kariyer 😄 

efsaneyi sen tamamladın adamsın 🙂 

Kaká Leite, 5 saat önce yazdı:

Bence de baska takima git. Hem iki takım bence biraz karisiyo. Tek git kanka 😊

bu sene bitsin kariyeri kaparım büyük ihtimal, 10 seneyi tamamlamak istiyodum da bakalım 🙂

kaans98, 24 dakika önce yazdı:

Altınordu'ya yazık oldu hiç sevmem normalde ama 😄

ahahha naptılar sana 😄 

OCAK

REV_TEN.png

GELENLER

TGELEN.png

GİDENLER

T_GI_DEN.png

alonso_sat_s.png

Spoiler

alonso_gec_mis.png

t_ernesto_sat_s.png

Spoiler

t_ernesto_gec_mis.png

t_tu_rker_sat_s.png

Spoiler

t_tu_rker_gec_mis.png

T18.png

T19.png

T20.png

T21.png

T22.png

TPD22.png

REV_ALT.png

A18.png

A19.png

APD19.png

Tenerife B takımı bize yaklaşık 21 milyon Euro kazandırdı. Tam potansiyeline ulaşsa bile A takımda şans bulması güç isimler ile yollarımızı ayırdık. İki tane genç regeni de düzenli forma şansı bulmaları için kiraya verdik. Gençlerden elde ettiğimiz kar inanılmaz ama 🙂 

Altınordu ŞL'den elendikten sonra lige asıldı ve yine lig bizim olacak gibi 🙂

Kupa maçlarını en sonunda (elenince veya kazanınca) toplu paylaşacağım.

Yorumlar için şimdiden teşekkürler 🙂

tarihinde Comandante Bilic tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı

Tenerife'de namağlup şampiyon oluruz. Altınordu'da da gelecek sezon ŞLde ilerlemeye bakalım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı

Acayip zevk alıyorum bu kariyerde , altınordu'nun adım adım çıkışı hoşuma gitti . Reelde gelen bir nefret Altınordu. Transfer politikası ve kendi vizyonlarını şartmış gibi tanıtmaları bana aşırı pr gibi geliyor. 1000 öğrenciden ya tutarsa . Ailelerin verdikleri para da cabası. Şimdiye kadarkiler Buca çıkışlı oyuncular. Takdir ederim saygı da duyarım ama kulübün de bazı değerlere saygı duyması gerekiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı

Barça'yı Barçalamışız hocam 😄 Ligler kopmuş Tenerife'den de bir ŞL bekliyoruz artık 🙂 Efsane olduğun ve bize bu kariyeri yaşattığın için teşekkürler : )

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı

Baştan sona okudum inanılmaz keyif aldım 😄 2 kariyer fikri baya hoş olmuş farklı bir hava katmış hocam.Devamını merakla bekliyorum tabi başka bir takımla 🙂 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı

Biraz geç gördüm ben bu kariyeri, görünce üşendim açıkçası okumaya. Daha sonra işin başındayken baktım vakit var bir çırpıda okudum baştan sona. Gerçekten tebrik ediyorum. Öğretici, keyifli, şeker gibi bir kariyer hikayesi olmuş. Heyecanlı olmuş mu dersen liglere ambargo koymuşsun bildiğin, yani hayır heyecan meyecan bırakmamışsın başarılarınla. Alışkanlık olmuş artık başarı. İşin kısası gerçekten efsanevi kariyerlere geçecek bir kariyer olmuş, şimdiden hayırlı olsun. 🙂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Elvir Boliç, 02.07.2018 - 14:00 yazdı:

Tenerife'de namağlup şampiyon oluruz. Altınordu'da da gelecek sezon ŞLde ilerlemeye bakalım

ya da yeni yolculuklara yelken açalım 🙂 

ChunkyMonster77, 02.07.2018 - 14:03 yazdı:

🙂 

Raziel, 02.07.2018 - 21:47 yazdı:

72 averaj nedir sayın seyirciler?

anlatmaya gerek yok görüyorsunuz 🙂

Storm : Walcott, 02.07.2018 - 22:10 yazdı:

Efsane yapan yorumu yaptığım için mutluyum tabi hocam 😄 Bu arada yorumun için çok sağol kariyere söz bırakmadın ne desek bos artık 🙂

eyvallah hocam sizlerle güzel kariyerler 🙂 

Feed the Beast, 03.07.2018 - 01:39 yazdı:

Efsane kariyer olarak sonlanacak gibi eğer ki devam etmek istersen her iki takımdan da istifa edip daha kalburüstü bir takımda mücadele etmen daha takip edilesi olur.

regenlerin artması ve yaz sezonunun gelmesi vs. yeni kariyere başlama isteğim doğdu 😄 

Kaká Leite, 03.07.2018 - 09:35 yazdı:

Başarılıyız. Hayırlısı olsun hocam 😊

eyvallah hocam 🙂

kaans98, 03.07.2018 - 19:38 yazdı:

Acayip zevk alıyorum bu kariyerde , altınordu'nun adım adım çıkışı hoşuma gitti . Reelde gelen bir nefret Altınordu. Transfer politikası ve kendi vizyonlarını şartmış gibi tanıtmaları bana aşırı pr gibi geliyor. 1000 öğrenciden ya tutarsa . Ailelerin verdikleri para da cabası. Şimdiye kadarkiler Buca çıkışlı oyuncular. Takdir ederim saygı da duyarım ama kulübün de bazı değerlere saygı duyması gerekiyor

ben düşüncemi söylemiştim, elbet bir sınır olmalı ama eğer ortada mücadele istek çaba yoksa herkes Türk de olsa yıldız yetişemez, sonuçta Porto Ajax gibi takımların yetiştirdiği birçok yıldız var, ama bu takımların önem verdiği şey herkesin o milletten olması değil eğitim altyapı vs. 🙂 

C@R$i, 04.07.2018 - 16:27 yazdı:

Barça'yı Barçalamışız hocam 😄 Ligler kopmuş Tenerife'den de bir ŞL bekliyoruz artık 🙂 Efsane olduğun ve bize bu kariyeri yaşattığın için teşekkürler : )

bu kariyere şl gelmedi kısmet başka kariyerlere 🙂 

murathan3459, 05.07.2018 - 21:09 yazdı:

Baştan sona okudum inanılmaz keyif aldım 😄 2 kariyer fikri baya hoş olmuş farklı bir hava katmış hocam.Devamını merakla bekliyorum tabi başka bir takımla 🙂 

teşekkürler hocam yeni kariyere beklerim 🙂 

Coliente, 06.07.2018 - 10:13 yazdı:

Biraz geç gördüm ben bu kariyeri, görünce üşendim açıkçası okumaya. Daha sonra işin başındayken baktım vakit var bir çırpıda okudum baştan sona. Gerçekten tebrik ediyorum. Öğretici, keyifli, şeker gibi bir kariyer hikayesi olmuş. Heyecanlı olmuş mu dersen liglere ambargo koymuşsun bildiğin, yani hayır heyecan meyecan bırakmamışsın başarılarınla. Alışkanlık olmuş artık başarı. İşin kısası gerçekten efsanevi kariyerlere geçecek bir kariyer olmuş, şimdiden hayırlı olsun. 🙂

çok teşekkürler hocam, yeni kariyere beklerim sindire sindire ilerleriz 😄

Evet arkadaşlar yorumlardan da gördüğünüz kadarıyla kariyeri sonlandırma kararı aldım. Her şey çok güzel ama yaz sezonun gelmesi vs. sebeplerle yeni ve daha eğlenceli bir kariyer planım var. Umarım ondan da en az bunun kadar zevk alırsınız 🙂 Tüm yorumlar için her şey için teşekkürler, yeni kariyerde görüşmek üzere 🙂

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı

Kariyeriniz 300 mesajı geçtiği için Efsanevi Kariyerler bölümüne taşınmıştır.Kariyer için teşekkür ederiz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.