Jump to content
Hoş Geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor.

Resim uploadlarıyla ilgili açıklama

J3nDXq.png FMTürkiye

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

Önerilen İletiler

Merhabalar arkadaşlar;

Eğer yönetici arkadaşlarda izin verirse kendi aramızda turnuva yapılabilir diye düşünüyorum. Yine bu sitedeki turuvalar formatında olabilir veya başka şekilde de olabilir. Bu forumun üyeleri olarak en azından siteye destek olmak aktifliği arttırmak için böyle bir etkinlik yapabiliriz. Ayrıntılara gelecek olursak;

• Halihazırda hazırlamış olduğum bir discord sunucusu bulunmakta.
  • Turnuva formatının daha önce forumda yapılan turnuva gibi olmasından yanayım.
  • Sitemizin bu zor zamanlarında en azından aktifliği arttırmak adına biz forum üyeleride böyle çalışmalar yapmalıyız ki foruma sahip çıkalım ve FM severler olarak toplanabileceğimiz bu platform ayakta durabilsin.

Saygılarımı sunarım.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasarkaan, 02.04.2018 - 18:17 yazdı:

Merhabalar arkadaşlar;

Eğer yönetici arkadaşlarda izin verirse kendi aramızda turnuva yapılabilir diye düşünüyorum. Yine bu sitedeki turuvalar formatında olabilir veya başka şekilde de olabilir. Bu forumun üyeleri olarak en azından siteye destek olmak aktifliği arttırmak için böyle bir etkinlik yapabiliriz. Ayrıntılara gelecek olursak;

• Halihazırda hazırlamış olduğum bir discord sunucusu bulunmakta.
  • Turnuva formatının daha önce forumda yapılan turnuva gibi olmasından yanayım.
  • Sitemizin bu zor zamanlarında en azından aktifliği arttırmak adına biz forum üyeleride böyle çalışmalar yapmalıyız ki foruma sahip çıkalım ve FM severler olarak toplanabileceğimiz bu platform ayakta durabilsin.

Saygılarımı sunarım.

Arkadaşlar turnuva için oluşturduğum discord sunucusunun linkini buraya bırakıyorum katılmak isteyenlerin sunucuya girmesi yeterli olacaktır. En kısa zamanda başlamayı hedefliyorum turnuvaya hepimize hayırlı olsun.

Discord Linki : https://discord.gg/5gnuUj7

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.