Jump to content
  • Kaydol
enstoprak

El Turco - 4-2-4 - (Çift Forvet Sevenlere)

Önerilen İletiler

enstoprak, Bir saat önce yazdı:

Hocam korner taktiğini alıntı yaparak suk sam korner taktıgını kullanmıştım etkili bir taktik olduğunu söylemek isterim.

Teşekkkür ederim hocam aklımın yettiğince birşeyler denedim. Daha iyisini sizler taktik üzerinde oynayarak yapabılırsınız.

Çok Teşekkür ederim hocam. 433 benide baya sardı 🙂 bol gollü taktik ama kanat oyuncusu oynatmadım mı içim rahat etmiyor 🙂

Hocam her takımda başarı sağlayacak diye bir iddaa yok tabikide fakat seria a da Benevento ile denedim ve transfersiz olarak verim almıştım. Tabi başarının gelmesi için kadro kalitesinin artması lazım..

Hala çalışıyor mu hocam?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ihe33t.jpg

Kardeş merhabalar.. Taktiğini yeni transfer yaması ile beraber denemeye başladım.. Sonuçlar gayet güzel ve başarılı taktik .. Emeğine sağlık , çift forvet oynatma isteğime layık bir taktik buldum sonunda sanırım 🙂 mağlup olunan kayseri maçına da aldanma kardeşim, klasik kaleyi ablukaya alıp 1 atakta gol yeme başarısı 🙂 🙂  Bu arada takım Fenerbahçe 🙂

tarihinde emrebozkurt32 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emrebozkurt32, 18 saat önce yazdı:

Ihe33t.jpg

Kardeş merhabalar.. Taktiğini yeni transfer yaması ile beraber denemeye başladım.. Sonuçlar gayet güzel ve başarılı taktik .. Emeğine sağlık , çift forvet oynatma isteğime layık bir taktik buldum sonunda sanırım 🙂 mağlup olunan kayseri maçına da aldanma kardeşim, klasik kaleyi ablukaya alıp 1 atakta gol yeme başarısı 🙂 🙂  Bu arada takım Fenerbahçe 🙂

Paylaşımın için çok teşekkür ederim hocam. Avrupada kupalar bekliyoruz 🙂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam merhaba..

Taktiğinizi bir maçta denedim.Porto'ya karşı 3-1 galip geldim.Güzel taktikmiş.. :) Fakat şöyle bir sorunu var.Standart-Dengeli olduğunda takım atağa kalkamıyor.Hücüm Ağırlıklı-Akıcı Olduğunda daha çok şut çekiyor,daha çok atağa kalkıyor.Bunu deneyebilirseniz sorunun sadece bende olmadığını anlamış olurum..

standart olduğunda bir şut bile çekemiyor..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nmk1905, 3 saat önce yazdı:

Çok emek harcanmış güzel bir taktiğe benziyor. Galatasaray ile 2. sezonumda deneyeceğim hedef avrupada başarı 🙂 

Başarılar dilerim hocam umarım beklediğiniz sonuçları alırsınız...

khanScout, 3 saat önce yazdı:

Hocam merhaba..

Taktiğinizi bir maçta denedim.Porto'ya karşı 3-1 galip geldim.Güzel taktikmiş.. 🙂 Fakat şöyle bir sorunu var.Standart-Dengeli olduğunda takım atağa kalkamıyor.Hücüm Ağırlıklı-Akıcı Olduğunda daha çok şut çekiyor,daha çok atağa kalkıyor.Bunu deneyebilirseniz sorunun sadece bende olmadığını anlamış olurum..

standart olduğunda bir şut bile çekemiyor..

Taktikde farklı dizilişler kullanarak olumsuz sonuçlar almıştım. En verimli hal ve tercihi sizlerle paylaştım. Hücüm ağırlıklı denediğimde çok şut atıp ama kaleyi bulan topların az olduğunu fark edeceksinizdir zaten...  standart dengelide takım atağa kalkamıyor yazmışınız taktikdemi sorun var acaba diye baktım fakat gayet olumlu ve başarılı sonuçlar alıyorum rakip takım talimatlarınımı eksik yaptınız yada şu durumda var taktiğin oturması oyuncuların alışması için zamanda gerek bunuda ekleyeyim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
enstoprak, 1 saat önce yazdı:

Başarılar dilerim hocam umarım beklediğiniz sonuçları alırsınız...

Taktikde farklı dizilişler kullanarak olumsuz sonuçlar almıştım. En verimli hal ve tercihi sizlerle paylaştım. Hücüm ağırlıklı denediğimde çok şut atıp ama kaleyi bulan topların az olduğunu fark edeceksinizdir zaten...  standart dengelide takım atağa kalkamıyor yazmışınız taktikdemi sorun var acaba diye baktım fakat gayet olumlu ve başarılı sonuçlar alıyorum rakip takım talimatlarınımı eksik yaptınız yada şu durumda var taktiğin oturması oyuncuların alışması için zamanda gerek bunuda ekleyeyim.

Olabilir hocam.. :)) Başarılar.Güzel taktikleriniz var.Bekliyoruz devamını.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MD3qWQ.jpg

WDLJ92.jpg

Taktiği 4-2-3-1 olarak kullanıyorum atalay babacan ve belhandayı köreltmek istemediğim için. Takım muazzam oynuyor diyebilirim. Juventus , Dortmund ve Spartak Moskova'nın olduğu şampiyonlar ligi grubundan 6 maçta 6 galibiyet alarak çıktım. Çok etkileyici performanslar izliyorum özellikle Atalay Babacan ve Garry Rodrigues yedek kulübesinden gelerek harika işler çıkartıyorlar. Başakşehir maçında takıldık o da yedek kadroyla çıkmıştım pek alışkın değillerdi birbirlerine. Ellerine sağlık taktik tam istediğim gibi işliyor teşekkürler paylaşımın için. 🙂 

tarihinde Nmk1905 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.