Jump to content
  • Kaydol
enstoprak

El Turco - 4-2-4 - (Çift Forvet Sevenlere)

Önerilen İletiler

Merhaba Arkadaşlar

Uzunca bir süre taktik yapmak için uğraştım.. Ne kadar uğraşırsam uğraşayım taktik 2-3 maç sonra tutmamaya devam ediyordu. Bende hazır taktiklerle kariyer denemeleri yaparak bir nebze yeni taktikleri inceledim. Sorunum nedir onu bulmaya çalıştım. 4231 taktiği en sevdiğim sistem olmasından dolayı ve 3 forvetli taktiklerin bolluğundan bende çift forvetli ama kanatların destek rolünde olup forvetleri'mi beslediği bir taktik ile karşınızdayım.
Bir kaç takım ile taktiği denedim sonuçlar gayet olumluydu.  Benim açımdan öyle...  Tabi sizlerin görüşleri benim için ayrı bir değerdir. 

KULLANDIĞIMIZ DİZİLİŞ

qGaQjd.jpg

TALİMATLARIMIZ

jyarQW.jpg

SEZON ÖNCESİ ANTRENMAN

VrG8Gq.jpg

SEZON İÇERİSİNDE KULLANACAĞIMIZ ANTRENMAN

rOaXDB.jpg

DURAN TOP ORGANİZASYONLARIMIZ

76pWyL.png

SUK SAM KORNER talimatları gayet verimli geldi. Kullandığım taktikler arasında en çok ondan verim aldım. Bende Taktiğimde kullanmaya karar verdim.

dOalBn.png

VrG83j.png

bBaZBj.png

z01O04.png

ÖNEMLİ
Sezon öncesin en az 6-7 hazırlık maçı yapın arkadaşlar. Takımın taktiğe uyumu sezon başlangıcında daha yüksek seviyede oluyor. Bu durum ise daha çok puan kazandırıyor..

RAKİP TAKIM TALİMATLARI

gODvM2.jpg
VrG8Wr.jpg

Talimatları muhakkak uygulamanızı tavsiye ediyorum.Yararını sezon içerisinde göreceksiniz..

Monaco ile 1 sezonluk deneme amaçlı kariyer yaptık..

XPj8M0.png

Kariyeri sildiğimden dolayı elimde fikstür'den sadece bu maçların paylaşımı vardı bunu paylaştım. Bir çok devi evimizde deplasmanda diz çöktürdük..

PlA216.png

Yorum sizin Dostlar. Bence ilk sezona göre gayet iyi sonuç...

Monaco kariyeri sonrasında Serie A kariyeri yaptım. Ligin yeni ekiplerinden Benevento ile taktiği kısa süreliğine denedim.

PlA2G7.jpg

Transfersiz olarak başladık...

FİKSTÜR

6JEpGk.png

PUAN DURUMUMUZ

6JEpM3.jpg

Ligin yeni takımı olması ve kadro olarak zayıf olmasına rağmen sanırım taktiğimiz düşük seviyeli takımlarda işe yarayabilir..

Premier lig'de taktiğin geçerliliğini çok merak ettim. Leicester City ile kariyer açtım.

FİKSTÜR

Mdb8OM.jpg

PUAN DURUMUMUZ

5D3EZ5.jpg

Olumlu yada olumsuz görüşlerinizi belirtirseniz çok mutlu olurum.  Keyifli kariyerler dilerim. :) 

Taktiği İNDİR

tarihinde enstoprak tarafından düzenlendi
  • Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4-4-2 sevmediğim için yaratıcı forveti ofansif orta saha destek olarak oynatıyorum fb 2.sezonda kullanmaya başladım atleticoyla deplasmanda berabere kaldım monacoyu 4-1 ile geçtim ligde 8 maçta yenilgisiz devam ediyoruz teşekkürler başarılı bir taktik

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xsuarezx, 11 saat önce yazdı:

4-4-2 sevmediğim için yaratıcı forveti ofansif orta saha destek olarak oynatıyorum fb 2.sezonda kullanmaya başladım atleticoyla deplasmanda berabere kaldım monacoyu 4-1 ile geçtim ligde 8 maçta yenilgisiz devam ediyoruz teşekkürler başarılı bir taktik

Hocam aklımı okumuşun resmen :) deplasman taktıgı olarak tek forvet ve ofansıf orta saha yaparak denemeler yapıyordum :) Yararlı olduysa ne mutlu bana yorum ıcın tesekkur ederım..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
daimy2017, 8 saat önce yazdı:

baya emek vermişsin, inşallah başarı daim olur

Teşekkür ederim hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
huseyinbayram19, 8 saat önce yazdı:

Taktiği denedim çok iyi Tebrikler.

Teşekkür ederim hocam. Keyifli kariyerler dilerim...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mağlup duruma düştüğün zaman harika bir sisteme dönüyor önde pres ve uzun topla ister istemez oyunu çevirme şansın oluyor forvetleri yaratıcı forvet oynatıyorum fazlasıyla öneririm 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasinjr10, 24.03.2018 - 22:56 yazdı:

teşekkürler

Teşekkürler hocam..

manciniterim, 15.04.2018 - 05:34 yazdı:

Mağlup duruma düştüğün zaman harika bir sisteme dönüyor önde pres ve uzun topla ister istemez oyunu çevirme şansın oluyor forvetleri yaratıcı forvet oynatıyorum fazlasıyla öneririm 

Düşünceni paylaştığın için teşekkürler hocam..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

en son Middlesbrough F.C ile denedim hocam tatıle aldıgım halde alt lıgden epl ye çıktık 🙂 fransa ve almanyada ateş ediyor taktik dıger lıglerde pek denemedım hocam. olumlu olumsuz deneyerek görmek lazım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
enstoprak, 2 saat önce yazdı:

en son Middlesbrough F.C ile denedim hocam tatıle aldıgım halde alt lıgden epl ye çıktık 🙂 fransa ve almanyada ateş ediyor taktik dıger lıglerde pek denemedım hocam. olumlu olumsuz deneyerek görmek lazım.

Hocam bende en yakında sonuçları deneyip atacağım tebrikler bu arada zaten 4-4-2'nin çift altılı sistemi muhteşem olduğu için taktik de baya iyi 😄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanads, 55 dakika önce yazdı:

Hocam bende en yakında sonuçları deneyip atacağım tebrikler bu arada zaten 4-4-2'nin çift altılı sistemi muhteşem olduğu için taktik de baya iyi 😄

yorumun için teşekkür ederim hocam..  bu dusuncenızı paylasmanız bıle verdıgım emege yeterlı. dılerım ınsallah basarılarla kupalarla dolu karıyerınız olsun..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Taktiği üzerinde ölü toprak bulunan Atalanta'nın üzerinde denedim.Şöyle ki 2019 Ocak ayında,yani sezonun ortasın da Atalantanın başına geçtim.Ligde 19.Sırada küme düşme hattaındaydı.

Şuan sadece 1 Maçta deneme fırsatım oldu ve ilk maçı deplasman da 4-3 Yendik.Çok olumlu bir taktik gibi duruyor fakat Gol yeme sıkıntısı çözülmesi lazım,üzerinde çalışıyorum.

Belki de takımdan ve defanstan kaynaklanıyordur.Bir kaç maç daha deneyip geri dönüşümü yazacağım.Sadece ilk intiba olarak yazmak istedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hopsin, 21 saat önce yazdı:

Taktiği üzerinde ölü toprak bulunan Atalanta'nın üzerinde denedim.Şöyle ki 2019 Ocak ayında,yani sezonun ortasın da Atalantanın başına geçtim.Ligde 19.Sırada küme düşme hattaındaydı.

Şuan sadece 1 Maçta deneme fırsatım oldu ve ilk maçı deplasman da 4-3 Yendik.Çok olumlu bir taktik gibi duruyor fakat Gol yeme sıkıntısı çözülmesi lazım,üzerinde çalışıyorum.

Belki de takımdan ve defanstan kaynaklanıyordur.Bir kaç maç daha deneyip geri dönüşümü yazacağım.Sadece ilk intiba olarak yazmak istedim.

Hocam öncelikle geri dönüş yaptığınız için teşekkür ederim. Takiğin uyum sürecini aşarsanız etkisi olacaktır. Ayrıca gol yeme olayı takımın biraz açık oynamasından ileride 4 oyuncunun sürekli pres halinde olmasından kaynaklanan bir sorunda olabilir. Taktik üzerinde değişiklikler yaparak daha verimli taktik yaratarak başarılar kazanabilirsiniz. Oyuna ara verdiğimden pek ilgilenemiyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
enstoprak, 25 dakika önce yazdı:

Hocam öncelikle geri dönüş yaptığınız için teşekkür ederim. Takiğin uyum sürecini aşarsanız etkisi olacaktır. Ayrıca gol yeme olayı takımın biraz açık oynamasından ileride 4 oyuncunun sürekli pres halinde olmasından kaynaklanan bir sorunda olabilir. Taktik üzerinde değişiklikler yaparak daha verimli taktik yaratarak başarılar kazanabilirsiniz. Oyuna ara verdiğimden pek ilgilenemiyorum.

4 Maçta 4 Galibiyet aldım.Hele hele 1 galibiyetim var ki Sampdroia'ya karşı 7-0 🙂 Eğer daha kontrollü oynamak istersem,forveti 1'e düşürüp Ofansif ortasaha (Hücüm,atak tamamlayacıyı) veya Gizli forvet oynatıyorum.O şekilde de veril alıyorum.Takım maç başına yaklaşık 550 - 650 arası pas yapıyor.Oyunun kontrolü en aşşağı %50 bizde oluyor.

Eline sağlık gayet güzel bir taktik olmuş.

tarihinde Hopsin tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hopsin, 1 dakika önce yazdı:

4 Maçta 4 Galibiyet aldım.Hele hele 1 galibiyetim var ki Sampdroia'ya karşı 7-0 🙂 Eğer daha kontrollü oynamak istersem,forveti 1'e düşürüp Ofansif ortasaha (Hücüm,atak tamamlayacıyı) veya Gizli forvet oynatıyorum.O şekilde de veril alıyorum.Takım maç başına yaklaşık 550 - 650 arası pas yapıyor.Oyunun kontrolü en aşşağı %50 bizde oluyor.

Eline sağlık gayet güzel bir taktik olmuş.

Teşekkür ederim hocam. Başarında pay sahibi olabildiysem ne mutlu bana...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
halids, 6 saat önce yazdı:

Hocam taktik çok başarılı.11 maçta 9G 2B aldım.Oyun kontrolü hep bende oluyo.Öok beğendim.

Geri dönüş yaptığınız için çok teşekkür ederim hocam. Başarınız daim olur inşallah 🙂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sonuçlardan belli taktiğin ne kadar iyi olduğu benimde aklımda böyle bi sistem vardı hocam gayet başarılı olmuş 4-3-3 sisteminden bi vazgeçebilirsem deneyeceğim ellerine sağlık hocam şimdiden :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mami07, 03.09.2018 - 20:37 yazdı:

KÖŞE VURUŞLARI İÇİN HANGİ MEVKİDEKİ OYUNCU DAHA UYGUN OLUR

Hocam korner taktiğini alıntı yaparak suk sam korner taktıgını kullanmıştım etkili bir taktik olduğunu söylemek isterim.

berkcanknt1907, 03.09.2018 - 23:00 yazdı:

sen yaptıysan taktik bir bildiğin vardır kardeşim hemen deniyorum 🙂

Teşekkkür ederim hocam aklımın yettiğince birşeyler denedim. Daha iyisini sizler taktik üzerinde oynayarak yapabılırsınız.

MythMD, 03.09.2018 - 23:11 yazdı:

Sonuçlardan belli taktiğin ne kadar iyi olduğu benimde aklımda böyle bi sistem vardı hocam gayet başarılı olmuş 4-3-3 sisteminden bi vazgeçebilirsem deneyeceğim ellerine sağlık hocam şimdiden 🙂

Çok Teşekkür ederim hocam. 433 benide baya sardı 🙂 bol gollü taktik ama kanat oyuncusu oynatmadım mı içim rahat etmiyor 🙂

_furkan40_, 10 saat önce yazdı:

Orta sahalar kötü olursa bu sistem tutmaz

Hocam her takımda başarı sağlayacak diye bir iddaa yok tabikide fakat seria a da Benevento ile denedim ve transfersiz olarak verim almıştım. Tabi başarının gelmesi için kadro kalitesinin artması lazım..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.