Jump to content
  • Kaydol
burakbulbl2011

2040 / 2041 SEZONU GALATASARAY

Önerilen İletiler

Arkadaşlar herkese iyi günler...Daha önceki günlerde paylaşımda bulunmuştum kariyerimle ilgili ve aynı kariyerime halen devam etmekteyim.2040 / 2041 sezonu devre arasını geçmiş durumdayım.İlgisini çekebilecek arkadaşların olabileceğini düşünerek , hem kariyer hem kulüp hemde dünya geneli bilgileri sizlere ileteceğim.Talep olması durumunda mevcut kariyerimi paylaşabilirim.2040 sezonundan başlamak farkı bir hava katabilir.Özellikle belirtmek isterim ki , oyunu kaydedip yeniden yeniden maçı ve ya kupayı kazanıncaya kadar  gir çık 1 defa bile yapılmamıştır  oyunun tadını kaçıran en önemli unsur da budur, oyun içi editör genie scout  sakatlık yaması vb. oyundan soğutacak ve tadını kaçıracak hiç bir eklenti bulunmamaktadır.Sadece logo forma ve yüz paketleri mevcuttur ve sezon sonu maçların bitişi ile transfer sezonu arasında ki çok kısa sürelerde ( 3 ve ya 5 gün civarı ) tatile çıkmışlığım oldu.En altta menajer profili kısmında da bu süre gözükmektedir.Oyunda uzun süreli tatile çıkmalar oyunun keyfini kaçırdığından elimden geldiğince her maç ve her an takımın başında kalıyorum...Vee taktik olarakta bukowskinin taktiklerini , üzerinde tabiki de değişiklikler yaparak kullanıyorum...

TAKIM BİLGİSİ - BAŞARILAR VE MALİ DURUM

XPjq5O.png

bBaMWn.png

dOaZRQ.png

5D3mBA.png

A1v6WQ.png

0EaN9V.png

4a3qXY.png

JQMkmE.png

NOT:Yeni stad inşaatı tamamen sponsorların desteği ile gerçekleştirilmektedir.

KADRO DURUMU -  BAZI KİLİT OYUNCU PROFİLLERİ - TAKTİK - TRANSFERLER - FİKSTÜR VE LİG DURUMU

nOaLQg.png

QV0YqA.png

XPjqAo.png

bBaM3Y.png

dOaZpZ.png

5D3mJM.png

A1v6a7.png

0EaNdD.png

4a3q40.png

JQMk1q.png

Oo59g0.png

z01lXB.png

G9g2Vy.png

y0voQ0.png

6JEqON.png

W7y95q.png

3E3j0O.png

Rn49MG.png

p6a81N.png

kOaLo7.png

NZdgPN.png

OYUN VE SEÇİLİ LİGLERİN BİLGİLERİ

76pXRm.png

rOa8PB.png

MENAJER PROFİLİM

8Y3D1A.png

VrGvEP.png

VrGv9V.png

Evet arkadaşlar.Mevcut kariyerim bu şekilde ve hali hazırda devam ediyorum...Hiç sıkılmadan...Bunda ki en büyük etken , mevcut kadromda ki oyuncuların herhangi birine , maliyetini ve yatırımın karşılığını verecek makul mantıklı her transfer  teklifini değerlendirip , mali durumun kontrolü ve yerine sürekli yeni oyuncuları takviye etmiş olmamdır.Ayrıca sıklıkla da yeni taktikleri denemekteyim.Oyunun mantığı ve püf noktaları ile ilgili bir çok detayı da bu kariyerimle beraber çözmüş bulunmaktayım.Merakı olan arkadaşımız olursa sorabilir istediğini.Özellikle belirtiyorum '' EĞER BİR KARİYERDEN HEMEN SIKILIYORSANIZ , TAKIM SEÇİMİNDEN DAHA ÖNEMLİ OLANI STANDART BELLİ KALIPLARLA OYUNU OYNUYOR OLMANIZDIR''...Bol fm li günler...

tarihinde burakbulbl2011 tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
  • Teşekkür 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba,

Eline sağlık sabırla gelen güzel kariyer yapmışsın :)

Birkaç sorum olacaktı;

1- Aynı taktiği ben de kullanıyorum ama çok gol yiyorum. Bunun için ekstra bir şey yapıyor musun?

2- Antrenmanı nasıl yapıyorsun? Özellikle bireysel antrenman?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
celal3389, 24 dakika önce yazdı:

Merhaba,

Eline sağlık sabırla gelen güzel kariyer yapmışsın :)

Birkaç sorum olacaktı;

1- Aynı taktiği ben de kullanıyorum ama çok gol yiyorum. Bunun için ekstra bir şey yapıyor musun?

2- Antrenmanı nasıl yapıyorsun? Özellikle bireysel antrenman?

Öncelikle yorumun için teşekkürler.

1- ekstra olarak deplasman maçlarında ve özellikle şampiyonlar liginde ki maçlar da , oyun anlayışını hücum değil , kontra yapıyorum ve ciddi rakiplere karşı orta saha oyuncu rollerinde ufak dokunuşlar yapıyorum ve zaman zaman ise bu taktikte olan bir sorun var , orta saha ve forvetler arası mesafe uzunluğu , buda ciddi rakiplere karşı sıkıntı yarattığından , forvetten 1 eksiltip ofansif orta saha rolüne oyuncu kaydırıyorum ki arada ki bağlantıyı sağlasın.

2- Antrenman sezon öncesi hazırlık kampında yüksek-kondisyon , her sezon öncesi 3 ciddi 3 basit takımla hazırlık maçı ve ilk 3 maç basit takımlarla oynuyorum ve antrenman odağım kondisyon-yüksek olarak devam ediyor , ciddi rakiplerle olan hazırlık maçlarına gelince de taktik-yüksek olarak ayarlıyorum maç hazırlığını da takım uyumu olarak belirliyorum.Sezon içerisinde genellikle top kontrolü ve hücum ana odağım oluyor , yoğunluğu ise orta dereceden yukarı olmuyor , sık maç trafiğinde ise düşük tempo ayarlıyorum.Maç hazırlığım sezon içerisinde hangi rakip olursa olsun hücum organizasyonları oluyor.Ve bir nokta daha bu taktikte sakatlanma riski yüksek farkettiysen yoğunluk yüksekte , bu sebep ile bazı düşük seviye lig maçlarında derin rotasyona gidiyorum , kupa maçlarında tam rotasyon yapıyorum.Kadro derinliğin iyi olmak zorunda bu sebepten dolayı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burakbulbl2011, 29 dakika önce yazdı:

Öncelikle yorumun için teşekkürler.

1- ekstra olarak deplasman maçlarında ve özellikle şampiyonlar liginde ki maçlar da , oyun anlayışını hücum değil , kontra yapıyorum ve ciddi rakiplere karşı orta saha oyuncu rollerinde ufak dokunuşlar yapıyorum ve zaman zaman ise bu taktikte olan bir sorun var , orta saha ve forvetler arası mesafe uzunluğu , buda ciddi rakiplere karşı sıkıntı yarattığından , forvetten 1 eksiltip ofansif orta saha rolüne oyuncu kaydırıyorum ki arada ki bağlantıyı sağlasın.

2- Antrenman sezon öncesi hazırlık kampında yüksek-kondisyon , her sezon öncesi 3 ciddi 3 basit takımla hazırlık maçı ve ilk 3 maç basit takımlarla oynuyorum ve antrenman odağım kondisyon-yüksek olarak devam ediyor , ciddi rakiplerle olan hazırlık maçlarına gelince de taktik-yüksek olarak ayarlıyorum maç hazırlığını da takım uyumu olarak belirliyorum.Sezon içerisinde genellikle top kontrolü ve hücum ana odağım oluyor , yoğunluğu ise orta dereceden yukarı olmuyor , sık maç trafiğinde ise düşük tempo ayarlıyorum.Maç hazırlığım sezon içerisinde hangi rakip olursa olsun hücum organizasyonları oluyor.Ve bir nokta daha bu taktikte sakatlanma riski yüksek farkettiysen yoğunluk yüksekte , bu sebep ile bazı düşük seviye lig maçlarında derin rotasyona gidiyorum , kupa maçlarında tam rotasyon yapıyorum.Kadro derinliğin iyi olmak zorunda bu sebepten dolayı.

Bende cevabın için teşekkür ederim.

Bireysel antrenman için bir şey demedin?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
celal3389, 2 dakika önce yazdı:

Bende cevabın için teşekkür ederim.

Bireysel antrenman için bir şey demedin?

Pardon onu atlamışım , bireysel antrenmanı genellikle kendim uyguluyorum , oyuncunun pozisyonuna göre hangi özelliğini geliştirmesi gerekiyorsa , özellikle kanat bek pozisyonunda ki oyuncuların bireysel antrenmanına müdehale ediyorum.Fakat tavsiyem , asistan menajerini kaliteli seçmen taktirde , bu görevlendirmeyi ona da bırakabilirsin.Zaman zaman bireysel antrenman programını asistan menajerime bırakıyorum.Müdehale etmem gereken yerler olursa da kendim düzeltiyorum.Özellikle belirttiğim gibi kanat bek pozisyonu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burakbulbl2011, 2 dakika önce yazdı:

Pardon onu atlamışım , bireysel antrenmanı genellikle kendim uyguluyorum , oyuncunun pozisyonuna göre hangi özelliğini geliştirmesi gerekiyorsa , özellikle kanat bek pozisyonunda ki oyuncuların bireysel antrenmanına müdehale ediyorum.Fakat tavsiyem , asistan menajerini kaliteli seçmen taktirde , bu görevlendirmeyi ona da bırakabilirsin.Zaman zaman bireysel antrenman programını asistan menajerime bırakıyorum.Müdehale etmem gereken yerler olursa da kendim düzeltiyorum.Özellikle belirttiğim gibi kanat bek pozisyonu.

Teşekkür ettim. İyi oyunlar ;)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
canry, 52 dakika önce yazdı:

Hocam bizim diger buyuklerin durumu nedir transfer falan yapabiliyolar mi dogru duzgun:) 

Ligde bana rakip olmaya çalışan  ve düzenli yüksek meblaalarda sayılabilecek transferler yapan takım ilginç bir şekilde Kasımpaşa ve son 2 sezondur şampiyonlar ligine 2. olarak direk katılıyor ve 2 sezondur da gruptan çıkıyor çeyrek final oynuyor.Mevcut sezonda da çeyrek finalde Chelsea ye rakip oldu.Fenerbahçe iyi sayılacak transferler yapıyor fakat ligde başarılı olamıyor.Beşiktaş ise transferlerde çok kötü sadece alt yapıdan oyuncular çıkartıyor ve lig içinde yerli yabancı transferlerine ağırlık veriyor.Bu da kadro kalitesini düşürüyor.Trabzonspor ise ortalama bi takım halinde devam ediyor.Ekran görüntülerini paylaştım buyur kardeşim...

1J3QGp.png

LbXVOG.png

rOalJN.png

76p0yW.png

PlALON.png

gOD39R.png

Z9abOa.png

oOaD6m.png

lO8abX.png

VrGq3n.png

nOa8J0.png

vjl1Jv.png

QV0rVk.png

G9g8D2.png

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
canry, 16.03.2018 - 14:01 yazdı:

@burakbulbl2011 sen de ne yapmissin hocam birak 2-3 sezon transfer yapma da hevesleri diğer takimlarin:D

Nedense acayip sardı ve 2041/42 sezonuna başlıyorum :) 202 milyon euro transfer yaptım ve sadece kalecimi sattım albert'i barcelonaya 192 milyon euro ya :) 

• İnanılmaz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aknsrp, 17.03.2018 - 22:14 yazdı:

ben hemen sıkılıyorum ne yapmam lazım

Öncelikle kafa takımlar seçeceksen lig kalitesi geride olan liglerin kafa takımlarını al ve avrupa da işler yapmaya çalış.Elindeki oyuncuları ederi bulduğunda ve talibine sat gitsin , sürekli yeni yetenekler kovala.En önemlisi de önemli maç öncesi oyunu kaydedip yeneseye kadar gir çık yapan arkadaşlar var , bunlardan olma ve tatile hiç bir zaman çıkma.Elinden geldiğince de takımla kendin ilgilen ve oyun datasında ekleyebildiğin kadar lig ekle , bilgisayar performansına bağlı olarak.Çünkü o liglerden sana gelen menajer teklifleri , lig durumlarına bakma ve en önemlisi de çıkacak yeni yeteneklere hakim olma şansın olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burakbulbl2011, 19.03.2018 - 09:33 yazdı:

Öncelikle kafa takımlar seçeceksen lig kalitesi geride olan liglerin kafa takımlarını al ve avrupa da işler yapmaya çalış.Elindeki oyuncuları ederi bulduğunda ve talibine sat gitsin , sürekli yeni yetenekler kovala.En önemlisi de önemli maç öncesi oyunu kaydedip yeneseye kadar gir çık yapan arkadaşlar var , bunlardan olma ve tatile hiç bir zaman çıkma.Elinden geldiğince de takımla kendin ilgilen ve oyun datasında ekleyebildiğin kadar lig ekle , bilgisayar performansına bağlı olarak.Çünkü o liglerden sana gelen menajer teklifleri , lig durumlarına bakma ve en önemlisi de çıkacak yeni yeteneklere hakim olma şansın olur.

Süper bilgi öncelikle teşekkürler yani detaya in diyorsun anladığım kadarı ile 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burakbulbl2011, 5 saat önce yazdı:

tamamdır özelden atacağım

Hocam bana da atar misin dosya linkini ligleri biraz inceleyeyim kafamda yeni bayern olma dusuncesi var bundesliganin gelisimino gormem lazim :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.