Jump to content
  • Kaydol
SanAntonioSpurs

Maç Masası Formatı

Önerilen İletiler

Tivibu spor da Maç Masası adlı programda 20 kişi İtalya Seri A da takım alarak mücadele içinde oluyorlar. Ali Ece NApoli yi seçmiş diğer takımlar rastgele çekilişle verilmiş olmalı, bizde böyle yapabiliriz talep fazla olursa birden fazla lig yapabiliriz. Liglerini birinci bitirenlere site olarak ödüller verebiliriz. Bu ödüller illa maddi olmak zorunda değil sitede ayrıcalıklı üyelik verilebilir mesela. Projeyi hayata geçirelim site yöneticileri benimle irtibata geçerse detayları anlatabilirim tabi sizde burda istediğiniz belirtin talep olmazsa arz olmaz hadi yapalım arkadaşlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bugüne kadar 2 kez denedik 2'sinde de istediğimiz katılımları alamadık. Böyle bir şey yapmayı düşünmüyoruz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ramoscu, 9 saat önce yazdı:

Bugüne kadar 2 kez denedik 2'sinde de istediğimiz katılımları alamadık. Böyle bir şey yapmayı düşünmüyoruz.

Peki daha farklı tarzda etkinlikler düşünmüyor musunuz? Forum'un aktifliği düşüyor gibi geldi

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yönetici bey kardeş sponsor bulsak örneğin oyun satan sitelerle anlaşsak ligin ismi blablabla premier lig olsa mesela birinciye oyun 2 n ciye oyun 3 n cü ye oyun kupayı kazanana oyun ve avrupada başarılı olana oyun verse bu site ayrıyetten reklamı da yapar zaten

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence kendi aramızda 32 kişili bir turnuva düzenleyebiliriz. Bildiğim kadarıyla forum yetkilileri de bu işe gönüllü ancak kaynak sıkıntısından dolayı yapamıyorlar. İsterseniz benim sadece turnuva için aktif bir discord sunucum bile var. Orada organize olabiliriz. @SanAntonioSpurs

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben böyle bir öneride bulunmuştum daha önce ama kabul etmemişlerdi bende çok istiyorum turnuva oynamayı. @SanAntonioSpurs bence yöneticiler en azından rütbe verebilirse turnuva olabilir. Ne dersin ???

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Quaresma, Bir saat önce yazdı:

Eğer olursa ben katılırım

Aslında bununla alakalı bir konu açabiliriz önümüzdeki hafta en azından katılacak insan toplarız diye düşünüyorum. Zaten turnuvayı yürütmek için küçük bile olsa bir ekip olmamız gerekiyor. Onu da toplarız bir şekilde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.