Jump to content
  • Kaydol
mustafa58

JONNY COURT (FMMOBİL İNCELEME)FORVET

Önerilen İletiler

26-Jonny-Court-6905-crop-450x600.jpg

JONNY COURT

UYRUK : İSKOÇ

MEVKİ : FORVET

TAKIM :RAİTH

DEĞER : 5 BİN €

----

2020 SEZONU PROFİLİ

rOXzrm.png

İlk sezon bu takımda değildim.Değişiklik olarak şut,hız,çeviklik maksimum 2-3 artmıştır.

28782622_201304260617147_905137181131634

Ben takıma 2019/20 sezonunda yani oyunun 3.sezonunda katıldım.Takım iskoçya 3.Ligde dipte idi.Ve beklenen hedef şampiyonluk idi.Biz zorda olsa şampiyon yaptık takımı.Ardından 2.ligde takımı ligde tutun dediler.Mükkemmel planlama ile açık ara şampiyon olduk.Birde üstüne İskoçya Kupasını devlerin arasından sıyrılarak aldık.İşte bu elaman mükkemmel bir performans sergileyerek bizi taşıyanlardan biri oldu.

Alt liglerde canavar gibi oynar.Şimdi Celtic gibi devlerle oynayınca neler yapıcak bilmiyorum ama Dundee ile oynana İskoçya Kupası Final'İnde 4 gol birden atmıştı.

Bu oyuncuyu almak için İSKOÇYA LİGİNİ AÇMANIZ LAZIM AKSİ TAKTİRDE ÇIKMAZ.

Çok yakında İskoçya ligi incelemesi yapıcam.İskoçya liginin ne kadar keyifli olduğunu sizlere sunucam :) 

Oyun kolay ama bazı yöntemlerle zevk alıp biraz zorlanma yöntemleri kendiniz ürebilirsiniz.

Şuan oyuncuya 500 bin € teklif bile gelse de Yılmaz Vural gibi yolculuk yapıyorum.Bu 3.takımım.Büyük ihtimal 1 sezon daha durup yeni maceraya atılcam...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.