Jump to content
Hoş Geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Resim uploadlarıyla ilgili açıklama

 

J3nDXq.png FMTürkiye

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

1871_2.png

Spor Toto Süper Lig 2017/18 Sezonu Şampiyonu Galatasaray'ı Tebrik Ederiz

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar en berbat sorunlardan bir tanesi budur bunu çözme yolu varmıdır?

FM2018'de Harika Oyuncuların Değeri 12 Milyonu Aşmıyor Beşiktaş'ta ki beşiktaşın itbarını 4 yıldız yaptım ve uluslararası yaptım 12 milyonu aşmıyor oyuncu değerli ne kadar iyi olursa olsun şu  anki yeteneği 175 potasniyel yeteneği 195 regenin değeri 11 milyon ki buna benzer bir sürü regen ve normal oyuncu var ama adamlar bonservisli veya bonservissiz hiç fark etmez başka bir takıma gittiğinde değeri bende 11 milyonsa onda 55 milyon 60 milyon oluyor anlamıyorum

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yapmış olduğun sözleşmeyle,aldığı teklifleri reddederek oyuncunun değeri artar özellikle sözleşmedeki yüksek maaş artışı değerini de artırır.

  • Beğen 1

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O değer lige göre artar genellikle. Ligin itibarının yükselmesi gerekir. Takımın yükselmesi yetmez. Ancak o değerin 10 katına satabilirsin oyuncuyu. Düşük olması buna engel değil.

  • Beğen 1

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu gerçek hayatta da böyle. Mesela Mehmet Demirkol ozan tufan için çıkış noktası Bursaspor değilde Porto ya da Brezilya olsaydı 20 milyon Euro’lara satılırdı der. Bu oyuncunun sözleşme durumu, performansın vs yanında ligin itibarıyla ligin değeriyle de alakalı.

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence ilk başlarda gerçekliği yansıtıyor. Fakat seni anladığımı düşünüyorum ve hak veriyorum.Bu managerlik oyununun hatası. Türkiye liginden beşiktaşı çalıştırıyorum ve 2030 yıllarına geldim,elimde kaliteli regenler mevcut ve sayısız başarılar yakaladığım halde oyuncu değeri 25m i geçmedi ve üst klasman oyuncular mevcuttu.Ek olarak oyunculara gelen teklifler 30 35 m civarıydı tam bir saçmalıktı ve bu oyundan sogutan bir nedendi benim için.

 

Oyunda başarı yakaladığın zaman takım itibarı oyuncu değeri, lig değeri ve başarılı ve kaliteli oyuncuya gelen tekliflerin daha da fazla olması lazım bu oyunun en büyük hatalarından birisi.

tarihinde forzaOnur tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

×