Jump to content
  • Kaydol

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar en berbat sorunlardan bir tanesi budur bunu çözme yolu varmıdır?

FM2018'de Harika Oyuncuların Değeri 12 Milyonu Aşmıyor Beşiktaş'ta ki beşiktaşın itbarını 4 yıldız yaptım ve uluslararası yaptım 12 milyonu aşmıyor oyuncu değerli ne kadar iyi olursa olsun şu  anki yeteneği 175 potasniyel yeteneği 195 regenin değeri 11 milyon ki buna benzer bir sürü regen ve normal oyuncu var ama adamlar bonservisli veya bonservissiz hiç fark etmez başka bir takıma gittiğinde değeri bende 11 milyonsa onda 55 milyon 60 milyon oluyor anlamıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yapmış olduğun sözleşmeyle,aldığı teklifleri reddederek oyuncunun değeri artar özellikle sözleşmedeki yüksek maaş artışı değerini de artırır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O değer lige göre artar genellikle. Ligin itibarının yükselmesi gerekir. Takımın yükselmesi yetmez. Ancak o değerin 10 katına satabilirsin oyuncuyu. Düşük olması buna engel değil.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu gerçek hayatta da böyle. Mesela Mehmet Demirkol ozan tufan için çıkış noktası Bursaspor değilde Porto ya da Brezilya olsaydı 20 milyon Euro’lara satılırdı der. Bu oyuncunun sözleşme durumu, performansın vs yanında ligin itibarıyla ligin değeriyle de alakalı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence ilk başlarda gerçekliği yansıtıyor. Fakat seni anladığımı düşünüyorum ve hak veriyorum.Bu managerlik oyununun hatası. Türkiye liginden beşiktaşı çalıştırıyorum ve 2030 yıllarına geldim,elimde kaliteli regenler mevcut ve sayısız başarılar yakaladığım halde oyuncu değeri 25m i geçmedi ve üst klasman oyuncular mevcuttu.Ek olarak oyunculara gelen teklifler 30 35 m civarıydı tam bir saçmalıktı ve bu oyundan sogutan bir nedendi benim için.

Oyunda başarı yakaladığın zaman takım itibarı oyuncu değeri, lig değeri ve başarılı ve kaliteli oyuncuya gelen tekliflerin daha da fazla olması lazım bu oyunun en büyük hatalarından birisi.

tarihinde forzaOnur tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Süper ligi hic oynamadim ama fm 2017 de watfordla 2019 yılında benficadan 13 MN EUROYA aldığım ze gomesi 100 MN EUROYA man.citye satmıştım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşım aynı sorunu bende yaşıyorum hatta onun için buradayım. Ama arkadaşlar tam olarak bizi anlamıyolar , sanki biz bilmiyoruz bazı şeyleri , tr ligi şuan en iyi 3 ligten bitanesi oyunumda ve takımım bjk dünyanın en iyi takımı ama 160 ml verdiğim oyuncu bile 2 sene sonra 30 a falan düşüyor bu bir hatadır . Tamamen saçmalıktır .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bu herkesin bildiği klasik bi sorun en basitinden önceki kariyerimde olan 10 yıllık balıkesir kariyerimdeki 4 yıldızlı regeni 25 milyon euroya zar zor satabildim adamın manuda değeri 50 yi geçti

maalesef lig itibarı ile ilgili bi durum benimde sevmediğim şeylerden ama yapacak bişey yok

tarihinde Zidane1907 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.