Jump to content
Hoş Geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

J3nDXq.png FMTürkiye

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

Önerilen İletiler

Fm17 yi oynarken fiş çıktı bilgisayar kapandı bilgisayarı yeniden açtım bilgisayar kapalıyken k kariyerim yok kaybolmuş sadece oyunun başlığı vardı kayıtlı oyunu açamıyorum bi çaresi var mıdır acaba steamdan indirmiştim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
theowatson, 11 saat önce yazdı:

Fm17 yi oynarken fiş çıktı bilgisayar kapandı bilgisayarı yeniden açtım bilgisayar kapalıyken k kariyerim yok kaybolmuş sadece oyunun başlığı vardı kayıtlı oyunu açamıyorum bi çaresi var mıdır acaba steamdan indirmiştim

Malesef kayıtlı oyun açılamadı/yüklenemedi şeklindeki hatanın henüz çözümü yok

Yedek save varsa oradan devam edin yoksa geçmiş olsun

Herzaman yedek save olumsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

KARDEŞİM AYNISI BENDE OLDU BEN ŞÖYLE ÇÖZDÜM..

EĞER ELINDE YEDEK KAYITLAR VAR İSE ; 

1. İlk önce kayıtlı oyunumuz bulunduğu yere geliyoruz. "C:\Document and Settings\Kullanıcı Adı\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2015-2017\games" (FARKETMEZ)

2. Hata veren kayıtlı oyunumuzun üstünde sağ tık yapıyoruz ve Önceki sürümleri geri yükle yazan yere tıklıyoruz.

3. Önceki sürümleri geri yükle yazan yere tıkladığımızda eski sürümleri arama yapıcak. Arama yaptıktan sonra önceki sürümleri bulucak.

4. İstedeğiniz sürümü seçip geri yükle tuşuna basın. 

5. Gelen soruya geri yükle deyin.

6. Geri yükleme yapıldı uyarısına tamam dedikten sonra oyunumuzu açalım ve kayıtlı oyunu yükleyelim.

Ve hata veren kayıtlı oyunumuzu açtık. 

• Teşekkür 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tahayzen, 1 saat önce yazdı:

KARDEŞİM AYNISI BENDE OLDU BEN ŞÖYLE ÇÖZDÜM..

EĞER ELINDE YEDEK KAYITLAR VAR İSE ; 

1. İlk önce kayıtlı oyunumuz bulunduğu yere geliyoruz. "C:\Document and Settings\Kullanıcı Adı\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2015-2017\games" (FARKETMEZ)

2. Hata veren kayıtlı oyunumuzun üstünde sağ tık yapıyoruz ve Önceki sürümleri geri yükle yazan yere tıklıyoruz.

3. Önceki sürümleri geri yükle yazan yere tıkladığımızda eski sürümleri arama yapıcak. Arama yaptıktan sonra önceki sürümleri bulucak.

4. İstedeğiniz sürümü seçip geri yükle tuşuna basın. 

5. Gelen soruya geri yükle deyin.

6. Geri yükleme yapıldı uyarısına tamam dedikten sonra oyunumuzu açalım ve kayıtlı oyunu yükleyelim.

Ve hata veren kayıtlı oyunumuzu açtık. 

Çözüm buysa ayrı bir başlık açmalısın bence sonradan bu sorunla karşılaşanlar için

Eğer başlık açtıysan önceden görmedim kusura bakma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
theowatson, 11 saat önce yazdı:

Kardeşim Allah ne muradın varsa versin 5 sezonluk kariyer oyundan soğumuştum kayıp çocuğumu bulmuş gibi sevindim.

hahahahaah bol fmler kardeşim hiç birşey çözümsüz değil :):):)

Buradan yetkili alımı yapan arkadaşlardan bır ısteğim olacak :

Yapmış olduğum yetkılı basvurusu basarısız oldu nedenını hala bılmıyorum cozumse cozum de var ???

10 yıldırlı oynuyoruz artık bır yetkı alımı yapılsın ...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bencede yetkili olmalı bence bir çok kişinin başına gelebilir böyle bir olay hatta bunun çözümünü Google twitter ya da başka sosyal medya üzerinden anında karşına çıkabilecek şekilde hazırlanabilirse çok iyi olur bu sorunla karşılanlar için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tahayzen, 14.02.2018 - 08:09 yazdı:

hahahahaah bol fmler kardeşim hiç birşey çözümsüz değil :):):)

Buradan yetkili alımı yapan arkadaşlardan bır ısteğim olacak :

Yapmış olduğum yetkılı basvurusu basarısız oldu nedenını hala bılmıyorum cozumse cozum de var ???

10 yıldırlı oynuyoruz artık bır yetkı alımı yapılsın ...

Forumdaki bir üyenin sorununu çözmeniz yetkili olmanızı gerektirmez. Yetkili başvurularına ihtiyacımız oldukça bakıyoruz. Şu an ihtiyacımız olmadığı için ne olumlu ne de olumsuz bir cevap yazdık. Ve ayrıca buradan yazdığınızda yetkili alımı yapan arkadaşlara bildirim falan gitmiyor. Bu yazınızı da şans eseri gördüm. İyi forumlar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.