Jump to content
  • Kaydol

Önerilen İletiler

Sürekli şu şu şu oyuncular antreman programından memnun değiller diye mesaj alıyorum. Bu oyuncuların gelişimini engeller mi yoksa oyuncuların normal şartlarda da antrenmandan memnun olmamaları mı lazım?

24 oyuncu mutluyken genç takım dahil 14 oyuncu mutsuz.  Genel antrenman asistan manajerimde sadece bireyselle kendim ilgilenmek istedim. Tüm oyuncuların antrenman yoğunluğu ortalama ve ihtiyaç varsa rapor doğrultusunda yetenek  ''güç''  ''orta'' vs. çalıştırıyorum. 

Belki şikayeti keserler diye yoğunluğu hafif yaptım yine bişey değişmedi. 

Bunun bi püf noktası ya da çözümü var mı? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
since1461, 2 saat önce yazdı:

Antrenman Perfonmasını Eleştir Sesleri Kesilir

bunca zamana kadar hiç böyle bir şey aklıma gelmedi. Ters psikolojinin allahını yapmış. Önemli bir oyuncu değilse iplemiyorum, önemli bir oyuncuysa suyuna gidiyorum.( bireysel antremanı kaldırma vb.)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
havari13, 6 dakika önce yazdı:

bunca zamana kadar hiç böyle bir şey aklıma gelmedi. Ters psikolojinin allahını yapmış. Önemli bir oyuncu değilse iplemiyorum, önemli bir oyuncuysa suyuna gidiyorum.( bireysel antremanı kaldırma vb.)

Antrenman seviyesini eleştiri görüyodum da bu ne boş bi özellik diyordum. Arkadaş haklı çıktı ne diyeyim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben de merak ediyorum takıma bireysel antrenmanları asistanın önerisine göre yaptırmam daha mı mantıklı? ayrıca maç kondisyonu hazırlık maçlarıyla düzelir mi sezon başlamak üzere de ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fmx, Bir saat önce yazdı:

ben de merak ediyorum takıma bireysel antrenmanları asistanın önerisine göre yaptırmam daha mı mantıklı? ayrıca maç kondisyonu hazırlık maçlarıyla düzelir mi sezon başlamak üzere de ?

İlkine yanıt veremicem ancak maç kondisyonu oyuncu oynadıkca artacaktır yalnız maç kondisyonu mesela %50 olan oyuncuyu  üst üste 90 dak oynatmak sakatlık riskinin artmasına sebep olur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Djeguess, Bir saat önce yazdı:

İlkine yanıt veremicem ancak maç kondisyonu oyuncu oynadıkca artacaktır yalnız maç kondisyonu mesela %50 olan oyuncuyu  üst üste 90 dak oynatmak sakatlık riskinin artmasına sebep olur 

hızlı maç eklentisinde maç planı yapma demek ne demek? ayrıca oyuncuları değiştiremediğimiz için kondisyonları sakatlıklar bol olur mu eklentiyle hızlı geçersem maçı? ve maçı normal oynarsam taktikleri nasıl düzenlemeliyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@fmx bireysel antremanı asistan önerisine göre yaptırmanda bir sıkıntı yok ama verdiği görevleri kontrol et.Oyuncuya istemediğin bi mevki ya da özellik antrenmanı yaptırabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fmx, 13.02.2018 - 13:26 yazdı:

İlk sorun hakkında kendi fikrim bence bireyseli kendin yapmak daha mantıklı çünkü mesela ben oyuncumun mezzala oynamasını istiyorum ama asistan gidip iki yönlü orta saha antremanı yaptırıyor. Veya oyuncu top sürmesini geliştirsin istiyorum çünkü taktiğimi hızlı oyuncuya göre planlamışım ama asistan gidip korner çalıştırıyor. Dolayısıyla oyuncudan istediğim verimi alamadığımı düşünüyorum. 

Hazırlık maçlarını oynamanın amacı oyuncuların maç kondisyonlarını arttırmak zaten. Fikstürü çok sıkıştırmadan olabildiğince oyuncuyu fit tutmaya bak. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tugrull10, 14.02.2018 - 18:33 yazdı:

İlk sorun hakkında kendi fikrim bence bireyseli kendin yapmak daha mantıklı çünkü mesela ben oyuncumun mezzala oynamasını istiyorum ama asistan gidip iki yönlü orta saha antremanı yaptırıyor. Veya oyuncu top sürmesini geliştirsin istiyorum çünkü taktiğimi hızlı oyuncuya göre planlamışım ama asistan gidip korner çalıştırıyor. Dolayısıyla oyuncudan istediğim verimi alamadığımı düşünüyorum. 

Hazırlık maçlarını oynamanın amacı oyuncuların maç kondisyonlarını arttırmak zaten. Fikstürü çok sıkıştırmadan olabildiğince oyuncuyu fit tutmaya bak. 

savunma hücum çalıştırmazsam ne olur?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.