Jump to content
  • Kaydol
ademgrln

Bir Başkadır Benim Memleketim : Balıkesirspor 2.Sezon

Önerilen İletiler

Spoiler
Kaankaraman, 17.02.2018 - 15:14 yazdı:

Güzel transferler :) 

evet hocam güzel bir transfer sezonu geçirdik :)

Trenec, 17.02.2018 - 15:20 yazdı:

Zuculini çok kaliteli bir oyuncu çok beğendim

orta sahada iyi işler yapıyor ama biraz kart görmeye meyilli bir oyuncu :)

MutluJr, 17.02.2018 - 15:23 yazdı:

Transferler güzel olmuş. Lig'de başarılar dostum.

teşekkürler hocam :)

mustafa58, 17.02.2018 - 15:41 yazdı:

Bu kadar az bütçe ile baya oyuncu almak büyük iş. 

kardeşim çok uzun zaman harcadım bu transferler için ama değdi :)

Insomnia, 17.02.2018 - 17:07 yazdı:

Transferler kaliteli ve çoğu ligi bilen oyuncular :) 

ligi biliyor olmaları en büyük avantajımız oldu hocam :)

Ertuğrul IŞIKLI, 17.02.2018 - 17:23 yazdı:

Başarılar

teşekkürler dostum :)

BruajBD, 17.02.2018 - 17:37 yazdı:

Memleketimi büyük bir zevkle takip ediyor olucam, başarılar hocam. :)

teşekkürler hemşehrim :)

StevenGerrard, 18.02.2018 - 11:02 yazdı:

Sadece Tanju transferini beğenmedim hocam, diğer transferlerin gayet başarılı :)

Tanju da gayet başarılı bir performans sergiliyor hocam. ne zaman forma versem yüzümü kara çıkarmadı şu ana kadar :)

IceMan12, 18.02.2018 - 18:05 yazdı:

Transferler gayet güzel olmuş umarım katkı sağlarlar

gayet güzel katkı sağlıyorlar dostum :)

ARes, 18.02.2018 - 20:03 yazdı:

kaliteli transferler

evet hocam ilk sezon için kaliteli bir kadro kurduk :)

Elvir Boliç, 18.02.2018 - 22:28 yazdı:

Transferler mükkemmel hocam, yeni çıkan bir takım olmamıza rağmen transferi karla kapatmışız 

baya zaman harcadım transfer sezonunda. maddi durum kötü olduğu için ince eleyip sık dokudum ve meyvelerini alıyoruz şu an :)

Fitbolcu, 19.02.2018 - 18:26 yazdı:

Hocam transfer döneminde müthiş iş çıkarmışsın.

evet hocam çok kaliteli bir kadro kurduk :)

The Babayaroy, 19.02.2018 - 18:34 yazdı:

Güzel transferler hocam

teşekkürler dostum :)

Taraftarımız sezon öncesinde takımımıza müthiş bir karşılama töreni düzenledi. Taraftarımızın da desteğiyle lige damga vuran takım olmak istiyoruz.

Kulüpten Haberler

Spoiler

Başkanlık Seçimleri

76arj5.png

Sezon ortasında yapılan başkanlık seçimlerini eski başkan Remzi Boncuk'un önünde Metin Oğuz kazandı. Bu sonuç bizim takım yönetiminde elimizi güçlendiren gelişmeler doğurdu.

Antrenörlük Kursu

dOvApX.png

Tekrar tekrar talep etmemize rağmen eski yönetim bir türlü antrenörlük kursu için izin vermemişti. Yönetim değişiminden sonra ilk işimiz antrenörlük kursuna başlamak oldu. 

Antrenman Tesisleri

Z9XPbV.png

Alt Yapı Tesisleri

Z9XPGV.png

Takımın ligde iyi ilerleyişi sonucu düzelen ekonomimiz ile birlikte yeni yönetim taleplerimizi geri çevirmedi ve hem antrenman hem de alt yapı tesisleri için iyileştirilme çalışmalarına başlandı.

Transfer Bütçesi

XPMra5.png

Mali durumun kötü olması sonucu düşürülen transfer geliri yüzdesi iyi sonuçlarla birlikte %70 seviyesine yükseltildi. Yeni yönetim adeta bir dediğimizi iki etmeyerek bize iyi olanaklar sunuyor.

nOQ3vB.png

G9mrQ3.png

Ziraat Türkiye Kupasında şu ana kadar iyi performans gösteriyoruz. Bizden zayıf takımlarla karşılaştık ve rotasyonlu kadromuzla mücadele gösterdik. 6. Turda ise rakibimiz Galatasaray oldu. İlk maçta evimizde iyi oyuna rağmen son dakikalarda gelen golle mağlup olduk. Rövanş mücadelesinde tur için mücadele edeceğiz.

BLaBoV.png

dOvVq7.jpg

EPm1Ev.jpg

OovXA5.jpg

Rnr5ba.jpg

gOr1nb.jpg

3E64Nr.jpg

QVLdRr.jpg

lOqg7p.jpg

JQZg4E.jpg

oOXMZo.jpg

MdVMW6.jpg

p6bQ9N.jpg

nOQq21.jpg

bBVoMY.jpg

1J6AD1.jpg

dOvVkL.jpg

8YayDV.jpg

Puan Durumu

1J6Adp.png

Ligde ilk devre sonunda topladığımız 33 puanla 3. sıradayız. Küme düşmenin en büyük adaylarındanken böyle bir performans göstermek herkes için büyük bir sürpriz. Maçlara haddimizi bilerek çıkıyoruz. Topa sahip olup kısa paslı bir oyun tercihi benimsiyoruz. Önceliğimiz gol yememek, hücum ikinci planda. Bu işi iyi yaptığımızda bir şekilde gol buluyoruz. İleri uçtaki elemanlarımız iyi performans gösteriyor. Kanatlarda Abdülkadir, Orkan, Djerlek ve Burak geniş bir oyuncu yelpazesi sunuyor. Forvette ise Jahovic ve Otoo'nun performansı şu an için yeterli seviyede. Bu sezonki en büyük sıkıntımız sakatlıklar. Ne hikmetse sakatlık hep orta saha oyuncularımızı vuruyor. Elimizde orta sahada kullanabildiğimiz 7 oyuncu olmasına rağmen sakatlıklar yüzünden ilk 11e 3 oyuncu yazma konusunda sıkıntılar yaşadığımız dönemler oldu. Yine de elimizden geleni yaptık ve Galatasaray maçı hariç şu ana kadarki performansımızdan memnunum. Şu an ara transfer dönemindeyiz ama bu dönemde bir hamlemiz olacağını sanmıyorum. Kadromuz yeterli seviyede. Ligin ikinci devresi bir hayli zorlu olacak. Beşiktaş ve Galatasaray iyi kadrolara sahipler. Puan tablosunda onların üstüne çıkmak bu sezon için pek mümkün gözükmüyor. Yukarıya tırmanmayı hedeflemeden konumumuzu korumak ilk amacımız olacak. İşimiz zor ama inançlıyız. Şimdilik benden bu kadar. Gelecek güncellemede görüşmek üzere. İyi günler iyi forumlar :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı

Gayet keyifli kariyer oluyor hocam Ege takımları süper ligde artmalı :) Başarılar dilerim..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı

çok mu iyiyiz ne

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı

Güzel bir başlangıç yapıp ilk 3'e giriş yapmışız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı

Çok iyi başlamışız hocam Avrupa'ya gideriz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı

Konu 2 haftadır güncellenmediği için kapatılmıştır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.