Jump to content
  • Kaydol
kilham96

Come to Beşiktaş -- Sezon 2

Önerilen İletiler

Kulübümüz 

Beşiktaş logo ile ilgili görsel sonucu

Başkanımız

fikret orman ile ilgili görsel sonucu

Kadromuz

OoB3E5.png

Ek olarak Gökhan Töre ve Gökhan Gönül'de kadroda bulunan uzun süreli sakatlığı olan futbolcularımız.

Profilim

76PV7W.png

Basında Demeçler 

Futbolla olan alakası sadece yıllardır oynadığı football manager olan yeni menajer tüm spor camiasında şok etkisi yarattı.

Fikret Orman yaptığı açıklamada " Biz ondaki potansiyeli gördük yıllar sürecek yapılanmada genç ve dinamik hocamızla birlikte kulüp olarak da büyüyeceğiz.Allah utandırmasın." dedi.

Genç menajer yaptığı açıklamada :" Hem kendimi hem Beşiktaş'ı zirveye götüreceğim, dibi de zirveyi de beraber göreceğiz dedi."

& Uzun soluklu bir kariyer olmasını diliyorum.Takip edip katkı sağlayan arkadaşlara teşekkür ederim. &

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı

Kariyeriniz onaylandı,başarılar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı

başarılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Mert Can, 2 saat önce yazdı:

Kariyeriniz onaylandı,başarılar.

mustafa58, 2 saat önce yazdı:

Başarılar

ademgrln, 1 saat önce yazdı:

Başarılar 

ARes, Bir saat önce yazdı:

başarılar

can_9, 59 dakika önce yazdı:

Başarılar.

Teşekkür ederim değerli yorumlarınız için.

Taktiğimiz

BL4MaQ.png

Genel olarak kullanmayı planladığımız taktik 4-2-3-1 bu şekilde.Amacımız sağ kanat sol kanat arası hızlı top değiştirmeler soldan içeri girerek sağdan uzak direğe yapılan ortalarla sonuca ulaşmak. Talisca'nın çizgi dışından içeri yapacağı katkılar bizim için çok değerli olacak.

Hazırlık Maçları

Z9JDzk.png

Ölçü değil,kondisyon için yaptık maçları.Yine de oyundan memnun kaldığımı söylemeliyim.

Transferler

JQ6Y8j.png

Daniel Bragança

m25PpP.png

18 yaşındaki genç oyunculau 800 bin euro bedel ödeyerek sözleşme imzaladık.Sporting'de genç sözleşme imzalı olmasını avantaj bildik.Uzun yıllar katkı bekliyorum.

Miguel Luis

A1gmvQ.png

Yine Sporting'den genç sözleme imzalı 18 yaşındaki Miguel Luis'i 750 bin euro bedelle kadromuza kattık.

Jefferson

JQ6YGq.png

Serbest statüde bulunan sol bek Jefferson'la sözleşmemizi imzaladık.Beklerdeki sakatlık ihtimallerine karşı iyi bir önlem olacaktır.

Gelecek Transferler

Nicolas Dominguez

W7Enzq.png

Velez'le sözleşmesi bitecek 19 yaşındaki oyuncuyla söz kestik.Devre arasında takıma katılacak.

Rayhaan Tulloch

qGRYkW.png

16 yaşındaki WB Albion oyuncusu Tulloch ile anlaştık.2019 devre arasında takıma katılacak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı

iyi transferler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
ARes, Bir saat önce yazdı:

iyi transferler

mustafa58, Bir saat önce yazdı:

hazırlık güzel geçmiş

ysnovck, Bir saat önce yazdı:

geleceğe dönük güzel transferler başarılar 

Çok teşekkürler.

Süper Kupa Finali

3EPjNA.png

Cenk'in penaltı kaçırdığı %100 golleri harcadığı maçta ikinci yarı oyuna sürdüğüm Negredo'nun 2 golü ile kupaya uzandık.

Süper Lig

1.Hafta

1JrDkN.png

2.Hafta

z0YlV7.png

3.Hafta

9mEqEN.png

4.Hafta

p6989r.png

5.Hafta

gOyVV0.png

Zorlu bir fükstür çektiğimizi ve kötü başlangıcın etkiliği olduğunu düşünüyorum.Özellikle son Göztepe maçında 2-0 öne geçip koruyamadık.Eğer koruyabilseydik iyi bir başlangıç diyebilirdim.Şu an için 5 maçta 7 puan topladık.İlerleyen haftalarda telafi etmemiz gereken çok puan var.

Şampiyonlar Ligi 

XPJq4D.png

Gerçek hayatta 1. çıkmıştık.Bakalım burada neler olacak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı

Güzel geleceğe yönelik transferler yapmışız. Ligde beraberliklere abone olmuşuz resmen. Önümüzdeki maçlarda puan kaybını minimuma çekmek lazım. Şampiyonlar ligi grubumuz ise her sonuca açık bir grup olmuş. Bakalım neler yapacağız 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
mustafa58, 5 saat önce yazdı:

Hocam bu nasik bi beraberlik

ademgrln, 3 saat önce yazdı:

Güzel geleceğe yönelik transferler yapmışız. Ligde beraberliklere abone olmuşuz resmen. Önümüzdeki maçlarda puan kaybını minimuma çekmek lazım. Şampiyonlar ligi grubumuz ise her sonuca açık bir grup olmuş. Bakalım neler yapacağız 

Teşekkürler.Takımın adını beraberlikspor koyacaktım neredeyse :).

Süper Lig

6.Hafta

m2545R.png

Negredo 3'ledi 3 puan geldi.

7.Hafta

Vr6P6n.png

Ankara'nın soğuk havasında 3 puanı bırakıp geri dönüyoruz.

8.Hafta

gOy2y3.png

95'de Cenk penaltıyı attı uçurumdan döndük.

9.Hafta

3EPvjA.png

İkili yine devrede.Talisca ve Negredo ile 3 puanı aldık.

10.Hafta

NZWlgO.png

Kısır geçen maçta Talisca'nın kafa golü galibiyeti getirdi.

11.Hafta

nO2jm0.png

Öne geçip geriye düştüğümüz maçta 2 puan bıraktık.

12.Hafta

QVWvZZ.png

2 puan daha bırakıyoruz.Zaten menajer profilim çok düşük olduğu için bu performansla futbolcular beni sorgulamaya başladı.Dümeni ele almamız gerekiyor.

13.Hafta

z0Yarj.png

Bu adamın bonservisini almalıyız.Tek başına bir 3 puan daha.

14.Hafta

8YQPD7.png

Zor ve kritik deplasmanda sonradan oyuna giren Orkan'ın ceza sahası dışından yaptığı plase vuruşla hayati 3 puanı aldık.

vjRX44.png

Şampiyonlar Ligi

MdWopg.png

Şenol hocam kadar iyi olmadığımdan güzel bir performans sergileyemesek de benim için bir tecrübe oldu.Yolumuza Avrupa'da devam edeceğiz.

QVWvBZ.png

Ekstralar

4a81rG.png

-- Hiç lisansım olmadığından dolayı oyuncular beni adam yerine koymuyorlar.Sürekli bir huzursuzluk,basına demeçler veriyorlar.İyi gitsek bile memnun olmuyor adamlar.İlk işim lisansımı alıp kurslara devam etmek olacak.Ağızlarının payını vereceğim.

-- Başkan 41.M Euro transfer parası verdi.İlk işimiz Talisca'yı kadroya katmak için girişimlere başlamak olacak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı

kolay gol yiyoruz sanırım. bu da puan kayıplarına sebep oluyor. özellikle şampiyonlar liginde çok gol yemişiz. defansif anlamda biraz daha iyi olursak yukarı tırmanmamız daha kolay olur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
mustafa58, 9 saat önce yazdı:

Puan farkı cok yok. Gruptan çıkabilirdik ama olmamış sağlık olsun 

ademgrln, 8 saat önce yazdı:

kolay gol yiyoruz sanırım. bu da puan kayıplarına sebep oluyor. özellikle şampiyonlar liginde çok gol yemişiz. defansif anlamda biraz daha iyi olursak yukarı tırmanmamız daha kolay olur 

Sağolun ilerlemeye  devam edeceğiz.Taktik oturtmak da zorluk çekiyorum.Klasik 3 defans 3 forvetli sistemler işliyor bu seride ama onlarla oynamak da istemiyorum.Bakalım zaman neler getirecek.

Süper Lig

15.Hafta

PlBaQ9.png

Dakika 1'de Cenk attı 3 puan geldi.Asla aklımdaki oyunu oynayamıyoruz.Fm 18'deki ilk kariyerim aynı zamanda.Dinamikleri çözdükçe taktik de daha iyiye gider umarım.

16.Hafta

m25N30.png

En rahat galibiyetimiz oldu şu ana kadar.Talisca gerçekten harika bir oyuncu.

17.Hafta

MdWBv1.png

Kendi sahamızda duman olduk.Kötü bir oyun hak edilen bir skor oldu bizim için

18.Hafta

oO9N69.png

Zorlu fikstürün başlangıç maçında kıymetli bir 3 puan aldık.

19.Hafta

G954yr.png

Lig yarışının kızıştığı zamanlarda deplasmanda Türk Telekom'da aldığımız  3 puan almak önemliydi.

20.Hafta

76P16L.png

Kötü oyun güzel skor.Oyun olarak yapılanmamız gerekiyor en azından puanlar topluyoruz.

Puan Durumu

qGRNvZ.png

İşler inanılmaz alevli bir hal aldı.Bir seri ile 3-4 galibiyet alırsak kopabiliriz gruptan diye düşünüyorum inşallah.

Avrupa Ligi

oO9NXR.png

PSV dişimize göre bir rakip.Favori olduğumuzu düşünüyorum.

Transferler

Niklas Dorsch

YgJEdE.png

Sezon sonu Bayern Münich ile sözleşmesi bitecek olan 19 yaşındaki defansif oyun kurucu ile sözleşmemizi imzaladık.Yazın takıma katılacak.

Adam Zrelak

MdWBR9.png

Cenk Tosun'un sakatlığı sonrasında daralan rotasyonu genişletmek ve ilerde fizikli yıpratıcı bir oyuncu kullanmak istediğimden Nürnberg'den 3 M Euro bedelle kadromuza kattık.

-- Sezon başında sözleşme imzaladığımız Nicolas Dominguez takıma katıldı.

-- Ricardo Quaresma 975 B euro bedelle Deportivo'ya , Dusko Tosic 275 B Euro bedelle Watford'a , Atiba Hutchinson 160 B Euro bedelle Porto'ya transfer oldu.Maaş yüklerinden kurtulduğumuzu düşünüyorum uzun vade yapılanmamız için şarttı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı

Ben önceki serilerde takımda çok fazla rotasyon yapıyordum. Her oyuncudan yararlanmaya çalışmanın başarıyı getireceğini düşünüyordum. Ama bu seride istikrar önemli gibi geldi bana. Kadro istikrarını sağlayınca daha iyi sonuçlar almaya başlıyorsun. 

Kariyere gelince bu güncellemede iyi toparlamışız. Kasımpaşa ligde fırtına gibi esiyor. Psv’yi Eleriz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı

Paşa'yı geçer şampiyon oluruz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
mustafa58, 2 saat önce yazdı:

toparlamışız hocam tebrik ederim

ademgrln, 1 saat önce yazdı:

Ben önceki serilerde takımda çok fazla rotasyon yapıyordum. Her oyuncudan yararlanmaya çalışmanın başarıyı getireceğini düşünüyordum. Ama bu seride istikrar önemli gibi geldi bana. Kadro istikrarını sağlayınca daha iyi sonuçlar almaya başlıyorsun. 

Kariyere gelince bu güncellemede iyi toparlamışız. Kasımpaşa ligde fırtına gibi esiyor. Psv’yi Eleriz 

ARes, 37 dakika önce yazdı:

Paşa'yı geçer şampiyon oluruz

Sağolun değerli yorumlarınız için.Umarım iyi performans devam eder.

Süper Lig

21.Hafta

XPJpB7.png

Talisca yine harika yine.Bizi tutmaya devam ediyor.

22.Hafta

Vr6Rln.png

Tüm maç kontrolümüzde geçti son dakikalarda gol için yüklenirken 90+3'de golü yedikAğır bir yara aldık.

23.Hafta

EPpMYA.png

Deplasmandan önemli bir 3 puanı aldık.Kayıpsız devam etmek istiyoruz.

24.Hafta

qGRnlR.png

İlk devrede kaybetmiştik Ankara'da.Kazanmamız gerek 3 puanı aldık zorlanmadan.

Puan Durumu

m25Zz0.png

Son maçlara geliyoruz.Galatasaray ile beraber biraz sıyrıldık.Galatarasay son maçında Kadıköy'de yendi Feneri.O maçtan ümidim çoktu.Artık kazanıp onların kaybetmesini beklememiz gerekiyor.

Ziraat Türkiye Kupası

1Jr0Dj.png

Kasımpaşa'ya deplasman kuralı ile kaybedip Çeyrek Final'de veda ettik.

Avrupa Ligi

1.Maç

qGRn8d.png

Güzel adam TATATA TALİSCA.4-2 dezavantajı olsa da yinede galibiyeti aldık.

2.Maç

LbE01Z.png

2-1 kaybettik.Fakat evimizde skorun avantajı ile üst tura adımızı yazdırdık.

2.Eleme Tur Eşleşmesi

EPpM8z.png

Everton ile kapışacağız.Ligde 12.sıradalar pek iyi performansları yok.Umarım turu geçen biz oluruz.

Ekstralar

YgJRbk.png

Sözleşmemizi 2 yıl daha uzattık.

--- Talisca için Benfica bonservis opsiyonu olan 21 M Euro altına inmiyor.21 M Euro verdik fakat oyuncu görüşmelerde kapıyı yıllık 5 M Euro maaştan açınca şu an için rafa kalktı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı

Güzel gidiyoruz. Galatasaray’ı geçeriz diye düşünüyorum. Ama everton zor rakip. Bu performansla talisca’yı ne olursa olsun takımda tutmamız lazım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
mrlaz5360, 1 saat önce yazdı:

başarılar 

Ertuğrul IŞIKLI, 47 dakika önce yazdı:

Başarılar

ademgrln, 29 dakika önce yazdı:

Güzel gidiyoruz. Galatasaray’ı geçeriz diye düşünüyorum. Ama everton zor rakip. Bu performansla talisca’yı ne olursa olsun takımda tutmamız lazım 

Çok teşekkürler.Takıma uyumlu taktiğimizi de geliştirdik.Bu sene iyice alıştırıp seneye tam gaz devam etmek istiyoruz.

Süper Lig

25.Hafta

1JropN.png

Penaltılarla kayırdılar Başakşehir'İ.Boşa giden bir 2 puan oldu.

& Talisca 7-8 hafta sakatlandı, bizim için çok kötü oldu.&

26.Hafta

RnBvg7.png

İnanılmaz maç. Son dakika kaçan penaltı ve uzatmalarda gelen gol.Peşini bırakmıyoruz zirvenin.

27.Hafta

LbE6RZ.png

Çok rahat bir galibiyet oldu.Evimizde göze hoş futbolla puanları aldık.

Puan Durumu

z0YDq4.png

Zirvede yarış tam hızıyla devam ediyor.Bizim fikstürümüz daha sıkışık.O yüzden Galatasaray daha avantajlı gözüküyor.

Avrupa Ligi

1.Tur

kOJDa9.png

Çok önemli bir beraberlik aldık.Güzel değil ama doğru oyun getirdi avantajı.

2.Tur

YgJ99A.png

Genel olarak çok rahat fakat ikinci yarıda çok sıkıntılı dakikalar yaşadık.Hop oturduk hop kalktık.Everton'u 5 golle sahaya gömdük.Çeyrek Finaldeyiz.

Avrupa Ligi Çeyrek Final Eşleşmesi

lO9DGB.png

Roma,Juventus,Liverpool arasından Cska.Yenme de yanında yat :).

Ekstralar

z0YDk9.png

Altyapımızdan çıkan en iyi oyuncu.Takımda yer edecek bir potansiyeli var.Üzerine düşeceğiz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.