Jump to content
Hoş Geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

J3nDXq.png FMTürkiye

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

FMT Bey

Facebook ve YouTube Hakkında | 17.01.2018

Yeniliklerimiz başarılı olur mu?   

29 oy

1. 1. Yeniliklerimiz başarılı olur mu?

Önerilen İletiler

Destek için elimizden geleni yapmaya hazırız. Bence büyük bir çalışma bu. Herkes için yararlı olacağı gibi, FMTürkiye'yi de tanıtma açısından çok önemli bir yere sahip olacak. Teşekkürler

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu Fmseverler için çok olumlu bir çalışma olur. Şu anda Facebook grubu çok aktif değil. YouTube kanalı olduğundan benim haberim bile yoktu. Fm kendine has kitlesi olan bir oyun. Bireysel yayıncılar var ama ben yeterli olduğunu düşünmüyorum. Söylenen çalışmalar yapılabilirse hem yıllardır fm oynayanlar için güzel bir alternatif oluşmuş olur hem de yeni başlayanlar için faydalı bir rehber olmuş olur. Facebook ve YouTubeda olan bu aktiflik siteye de olumlu yönde yansır elbet. Bizlerde hem destek olma konusunda hem de başka elimizden gelen ne olursa yaparız tabiki 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Regista, 16 dakika önce yazdı:

İçerikleri merakla beklemekteyiz sayın @FMT Bey

Valla ben her gun uyandigimda bakiyorum bir seyler olmus mu diye. merakla bekliyorum kardesim bende. 

Eminimin hepsi cok efsane olucak. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İyi akşamlar FMT ailem,

YouTube hakkında baya soru geliyor ve videoların ne zaman yayınlanacağını soruyorsunuz. Bu tarz videoları ayarlamak, işlemek için de iki tarafın müsait olduğu zamanlar ve değerlendirebileceğimiz alanlar gerekiyor. Çalışma saatlerim oldukça yoğun olduğundan, bu tarz video işlerine şimdilik ağırdan alıyorum. Tez vakte @Taha'Değer ile ilk seriye başlayıp, kanalın içeriği hakkında neler yapacağımıza dair videolar yayınlanacaktır. Ondan sonra ise oluşturacağımız takvime göre şekillenecektir.Kanalı takip etmeyi, desteklemeyi ve paylaşmayı unutmayınız.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
FMT Bey, 15 saat önce yazdı:

İyi akşamlar FMT ailem,

YouTube hakkında baya soru geliyor ve videoların ne zaman yayınlanacağını soruyorsunuz. Bu tarz videoları ayarlamak, işlemek için de iki tarafın müsait olduğu zamanlar ve değerlendirebileceğimiz alanlar gerekiyor. Çalışma saatlerim oldukça yoğun olduğundan, bu tarz video işlerine şimdilik ağırdan alıyorum. Tez vakte @Taha'Değer ile ilk seriye başlayıp, kanalın içeriği hakkında neler yapacağımıza dair videolar yayınlanacaktır. Ondan sonra ise oluşturacağımız takvime göre şekillenecektir.Kanalı takip etmeyi, desteklemeyi ve paylaşmayı unutmayınız.

Site hakkinda yapilacak yenilikler askiya mi alindi abi? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.