Jump to content
Hoş Geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

J3nDXq.png FMTürkiye

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

CewmoN

FM 18 Kariyer Önerim FC United of Manchester

Önerilen İletiler

FC United of Manchester

Görsel sonucu

FC United of Manchester, İngiltere'nin Bury şehrinde kurulan yarı-profesyonel futbol kulübüdür.

3000 kadar manchester united taraftarının, takımları amerikalı bir işadamı tarafından gasp edilince kurmak üzere dilekçe vermişler.

. Şu an National League North'da mücadele etmektedir.

2005-2006 sezonunda İngiliz lig sistemine göre en altta bulunan 10. kümeden futbola adımını atan kulüp, ilk üç sezonunda hızlı bir çıkış yaptı ve bu sezonlar boyunca sürekli yükseldi.

Takım, ilk sezonu olan 2005-2006'da İngiltere'nin profesyonel olmayan kulüpleri arasında, maçlardaki ortalama seyirci sayısı bakımından en yüksek rakama sahip ikinci kulüp oldu.

Bu da onların arkasında büyük bir kitle olduğunu gösteriyor.

Devam eden iki sezonda ortlama seyirci sayısı azalan kulüp, 2007-08 sezonunda 97. sıraya kadar geriledi.

2008-2009 sezonunda ilk kez bir üst lige çıkamayarak ligi 6. sırada tamamlayan ve bu durumu ikişer kez 13. olarak 2009-2010 sezonunun sonuna kadar sürdüren kulüp, hâlen İngiltere futbol ligleri sisteminde 7. seviyeye tekabül eden Northern Premier League Premier Division'da mücadele etmektedir.

Statları

Brodhurst Park

fc united of manchester stadium ile ilgili görsel sonucu

Taraftarları

fc united of manchester başkanı ile ilgili görsel sonucu

Başarıları

3SX67hxMT1W0RDC9fouX2g.png

Güncel kadro

EtBI9aBoTWuCMgw7SBR5QA.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scout55, 8 dakika önce yazdı:

Konu uygun yere taşındı, inceleme için teşekkürler :) 

Rica ederim, İyi Eğlenceler. :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafa58, 38 dakika önce yazdı:

adamların en dipten başladılar bizim taraftarlardan daha hayırlı.Stadları full.Bizim süper ligde stadlar in cin top oynuyor

Maalesef 3 büyükler harici takımlar yeterli desteği alamıyorlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
CewmoN, Bir saat önce yazdı:

Rica ederim, İyi Eğlenceler. :) 

Kariyer önerin için teşekkürler kardeşim. Eğer kariyer yapıyorsan yada yaptıysan güncel kadrosundaki oyuncular ile ilgili bilgileri de buraya eklersen daha güzel olur hemde FC United Of Manchester ile kariyer yapmak isteyenler bilgi sahibi olur. 

tarihinde Official Player tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Official Player, 3 dakika önce yazdı:

Kariyer önerin için teşekkürler kardeşim. Eğer kariyer yapıyorsan yada yaptıysan güncel kadrosundaki oyuncular ile ilgili bilgileri de buraya eklersen daha güzel olur hemde FC United Of Manchester ile kariyer yapmak isteyenler bilgi sahibi olur. 

Değerli yorumun için öncelikle teşekkür ederim. Önerini dikkate alacağım yakın zamanda bu dediğini yapmaya çalışacağım. :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
CewmoN, 19 dakika önce yazdı:

Değerli yorumun için öncelikle teşekkür ederim. Önerini dikkate alacağım yakın zamanda bu dediğini yapmaya çalışacağım. :) 

Rica ederim kardeşim konunun takipçisi olacağım. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu kulübü ingilete alt liglerde kariyer planlarken fark ettiğimde duygulandım ulan acabamı dedim ama logosu çok basit diye seçmedim ( malesef saçma sapan takıntılarım var) :) ama zevkli kariyer olacağı kesin bununla.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MujdatCelik, 18.01.2018 - 16:32 yazdı:

Bu kulübü ingilete alt liglerde kariyer planlarken fark ettiğimde duygulandım ulan acabamı dedim ama logosu çok basit diye seçmedim ( malesef saçma sapan takıntılarım var) :) ama zevkli kariyer olacağı kesin bununla.

Aynı fikirdeyim hocam. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.