Jump to content
  • Kaydol

Önerilen İletiler

mami07, 20 dakika önce yazdı:

kardeşim yapalım mı bugün

burakbulbl2011, 24 dakika önce yazdı:

güzel olur :) 

Bir yetkili gönüllü olursa kurulur ancak :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bunun üzerine birden fazla gittik ve turnuvalar vs düzenlendi. Verilen sözler ve kurduğumuz sistemler ile birden fazla kişi aktif olamadı ve turnuvayı men cezalarıyla bitirmek zorunda kaldık. Tekrardan bir ortam oluşur ve üyelerimiz de kendi verdiği sözleri tuttuğunda tekrardan düşünebiliriz.

• Teşekkür 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
FMT Bey, 33 dakika önce yazdı:

Bunun üzerine birden fazla gittik ve turnuvalar vs düzenlendi. Verilen sözler ve kurduğumuz sistemler ile birden fazla kişi aktif olamadı ve turnuvayı men cezalarıyla bitirmek zorunda kaldık. Tekrardan bir ortam oluşur ve üyelerimiz de kendi verdiği sözleri tuttuğunda tekrardan düşünebiliriz.

Akşam saatlerinde olursa söz verebilirim aktif olurum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar, hafta içi akşam 8 den sonra hafta sonları da konuşulduğu saatler içerisinde uygun olur bana da. katılmak isteyenlerle lig kurabiliriz çok fazla olmamıza gerek yok çok olursa ayarlama güç olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
havari13, 10.03.2018 - 02:37 yazdı:

yetkili birine değil, ilk adımı atacak birine ihtiyaç duyuluyor sanırım. kurun da atalım artık.

Bu konu site yönetimince açılmış bir etkinlik değildir.Üyelerin kendi aralarında oynamaları için açılmıştır.Oynayacak kişiler buradan yazarak online lig oynayabilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SanAntonioSpurs, 7 saat önce yazdı:

Yarışmalar bölümüne böyle bir başlık açtım orayla ilgilenirseniz süper bir şey yaparız arkadaşlar

ben göremedim konuyu. link falan verirsen bi bakayım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar birbirinize ve birbirimize daha kolay ulaşabileceğimiz ve programları birbirleri ile uyuplu olup online oynamak isteyen kişilerin birbirine daha kolay ulaşması için discord kanalı oluşturdum https://discord.gg/RZnRrM linkinden dahil olabilirsiniz. linkin geçerliliğini yitirmesi halinde bilgilendirdiğinizde yenileyeceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

biz havari isimli arkadaşla 2 kişilik draft lig yaptık ve şimdiye kdr 2 kez karşılaştık. ilgilenenler olursa en az 4, en fazla 8 kişiyle oynayabiliriz asllında

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

oluşturacağımız draft ligi için 1 kişiye ihtiyacımız var. Hazırda 3 ya da 4 kişiyiz. Hafta içi 8.30dan sonra ve haftasonu esnek saatte müsait olan, katılmak isteyen olursa yazsın lütfen.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
havari13, 21.03.2018 - 20:07 yazdı:

oluşturacağımız draft ligi için 1 kişiye ihtiyacımız var. Hazırda 3 ya da 4 kişiyiz. Hafta içi 8.30dan sonra ve haftasonu esnek saatte müsait olan, katılmak isteyen olursa yazsın lütfen.

Ben müsaitim kardeşim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.