Jump to content
Hoş Geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

J3nDXq.png FMTürkiye

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

mustafa58

FM Mobil Logo Paketi

Önerilen İletiler

Herkese iyi forumlar dostar.İnternette araştırıp bulduğum Logo paketini size sunmak istedim.

Bu paket Mobil sürüm içindir.

Logo paketi Football Manager Mobile 2018 için hazırlanmış ve logo paketi olarak FMScout tarafından hazırlanan Standart Logo Pack kullanılmıştır.

PAKET İÇERİĞİ;

-13.000 üzerinde kulüp logosu

-600 üzerinde turnuva logosu

-230 üzerinde ulusal logo

fm-mobile-logo-pack-696x392.png

fmm-2018-logo-pack-696x392.png

Bu işlemi bilgisayarınız üzerinden yapmalısınız.Peki ya nasıl mı?

Android Cihazlar;

Dosyayı bilgisayarınıza indirdiyseniz dosyayı WinRar gibi bir programla açın ve klasörü, Belgeler / Sport Interactive / Football Manager Mobile 2018 / normal / graphics / logos konumuna kopyalayın. Eğer ki bu dizin yoksa oluşturmanız gerekecektir. Kopyalama işlemi bittikten sonra oyuna girebilirsiniz.

iOS Cihazlar;

iOS cihazlara FMM 2018 Logo Paketi kurmak için dosya yöneticinizi veya 7Zip gibi bir programı kullanarak dosyayı arşivden çıkartın. Dosyaları kopyalamak için iTunes kullanmanız gerekecek. Cihazınızın sol kenar çubuğundan “Uygulama Paylaşımı” seçeneğini seçerek, FMM18’i seçin ve çıkartılacak klasör içeriğini Belgeler/Resimler/logos olarak ekleyin. Eğer ki bu dizin yoksa kendiniz oluşturmanız gerekmektedir.

DOSYAYI BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ.

BOYUT 456 MB HAFIZA SORUNU OLAN ARKDAŞLAR SORUN YAŞAYABİLİR.

(Gerekli izinler alınmıştır.)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafa58, 10 saat önce yazdı:

Bulursam atarim kardesim. Aslinda cok yalin anlatılmış kisim kisim yaparsan halledersen. 

çıkartılacak klasör içeriğini Belgeler/Resimler/logos olarak ekleyin. Eğer ki bu dizin yoksa kendiniz oluşturmanız gerekmektedir.

Burda tıkanıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
since1461, 2 dakika önce yazdı:

çıkartılacak klasör içeriğini Belgeler/Resimler/logos olarak ekleyin. Eğer ki bu dizin yoksa kendiniz oluşturmanız gerekmektedir.

Burda tıkanıyorum

herhangibir video İOS üzerinden bulamadım android var.Yeni çıktığı için daha pek yaygın değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafa58, 1 dakika önce yazdı:

herhangibir video İOS üzerinden bulamadım android var.Yeni çıktığı için daha pek yaygın değil.

Bende Çok Araştırdım Ama Yok Belki Sen Yapmışsındır Diye dedim Resimli Anlatırmısın diye

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
since1461, 18 dakika önce yazdı:

Bende Çok Araştırdım Ama Yok Belki Sen Yapmışsındır Diye dedim Resimli Anlatırmısın diye

android kullanıyorum bende :) illaki çıkar çıkınca atarım merak etme kardeşim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
since1461, 14.12.2017 - 20:57 yazdı:

hocam iphone kullanıyorum resimli anlatım yokmu 

buyur kardeşim arkadaş anlatmış

YusufSaracen, 3 saat önce yazdı:

Eyvallah iosta oldu 

ituneste sol tarafta cihaz sembolü var oraya tıklayın 

lısteden yıne dosya paylasımına basın fmm18 e tıklayıp dosyaları aktarın 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.