Jump to content
Hoş Geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

J3nDXq.png FMTürkiye

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

erdinc5757

Killer Bee 3MC ( başarıdan başarıya koşacaksınız )

Önerilen İletiler

erdinc5757, 3 saat önce yazdı:

doğrudur çoğunlukla main olanı kullanmanı öneririm maç içerisinde gidişata göre yine main taktik üzerinden talimatlar vererek ben bu başarılara ulaştım sanada öyle yapmanı tavsiye ederim ve mutlaka duran top savunmanı ayarla orjinal taktiğin duran toplarda zaafları olduğunu fark ettik yorumları okumadıysan oku lütfen bu durumla alakalı bilgiler bulabilirsin.

Anladım teşekkür ederim. Orta saha dizilimi Fenerbahçe için en azından ilk sezon içerisinde en mantıklı diziliş olacaktır diye düşünüyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AndrewGoudelock, 59 dakika önce yazdı:

Anladım teşekkür ederim. Orta saha dizilimi Fenerbahçe için en azından ilk sezon içerisinde en mantıklı diziliş olacaktır diye düşünüyorum. 

bence de Fenerbahçe için  uygun denemedim ama Ozan, Josef , M.Topla vs. ortasaha tandemi için değerli oyuncular var .. umarım düşündüşün gibi olur :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erdinc5757, 07.12.2017 - 13:37 yazdı:

bence de Fenerbahçe için  uygun denemedim ama Ozan, Josef , M.Topla vs. ortasaha tandemi için değerli oyuncular var .. umarım düşündüşün gibi olur :) 

Henüz 3 maç oynadım taktik ile, fakat 3 MC yerine 2 MC -İYO İYO- ve 1 AMC - OOS- ile düzenleme yaptığımda verimin arttığını gördüm. Hazırlık maçlarında denedim ama başarı getirecek gibi, elinize sağlık :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AndrewGoudelock, 12 saat önce yazdı:

Henüz 3 maç oynadım taktik ile, fakat 3 MC yerine 2 MC -İYO İYO- ve 1 AMC - OOS- ile düzenleme yaptığımda verimin arttığını gördüm. Hazırlık maçlarında denedim ama başarı getirecek gibi, elinize sağlık :) 

başarım sağladıysa ne mutlu umarım uzun vadede de başarıların devam eder. :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.