Jump to content
  • Kaydol
erdinc5757

Killer Bee 3MC ( başarıdan başarıya koşacaksınız )

Önerilen İletiler

erdinc5757, 3 saat önce yazdı:

doğrudur çoğunlukla main olanı kullanmanı öneririm maç içerisinde gidişata göre yine main taktik üzerinden talimatlar vererek ben bu başarılara ulaştım sanada öyle yapmanı tavsiye ederim ve mutlaka duran top savunmanı ayarla orjinal taktiğin duran toplarda zaafları olduğunu fark ettik yorumları okumadıysan oku lütfen bu durumla alakalı bilgiler bulabilirsin.

Anladım teşekkür ederim. Orta saha dizilimi Fenerbahçe için en azından ilk sezon içerisinde en mantıklı diziliş olacaktır diye düşünüyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AndrewGoudelock, 59 dakika önce yazdı:

Anladım teşekkür ederim. Orta saha dizilimi Fenerbahçe için en azından ilk sezon içerisinde en mantıklı diziliş olacaktır diye düşünüyorum. 

bence de Fenerbahçe için  uygun denemedim ama Ozan, Josef , M.Topla vs. ortasaha tandemi için değerli oyuncular var .. umarım düşündüşün gibi olur :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erdinc5757, 07.12.2017 - 13:37 yazdı:

bence de Fenerbahçe için  uygun denemedim ama Ozan, Josef , M.Topla vs. ortasaha tandemi için değerli oyuncular var .. umarım düşündüşün gibi olur :) 

Henüz 3 maç oynadım taktik ile, fakat 3 MC yerine 2 MC -İYO İYO- ve 1 AMC - OOS- ile düzenleme yaptığımda verimin arttığını gördüm. Hazırlık maçlarında denedim ama başarı getirecek gibi, elinize sağlık :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AndrewGoudelock, 12 saat önce yazdı:

Henüz 3 maç oynadım taktik ile, fakat 3 MC yerine 2 MC -İYO İYO- ve 1 AMC - OOS- ile düzenleme yaptığımda verimin arttığını gördüm. Hazırlık maçlarında denedim ama başarı getirecek gibi, elinize sağlık :) 

başarım sağladıysa ne mutlu umarım uzun vadede de başarıların devam eder. :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
livera, 31.12.2017 - 01:55 yazdı:

Taktik ilgimi çekti bende deneyeceğim.Sonuçları burada paylaşırım :))

teşekkürler ilgin için dönüşünü bekliyor olacağım. Başarılar :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erdinc5757, 11 saat önce yazdı:

teşekkürler ilgin için dönüşünü bekliyor olacağım. Başarılar :) 

Oyuna Fm17'de oynadığım 4-2-3-1 taktiği ile başlamıştım.Trabzonspor ile ilk sezonu 3.sırada bitirdim ve Türkiye Kupasını kazandım.Sonraki sezon Türkiye Süper Kupasını,lig şampiyonluğunu ve kupayı kazandım.Lakin Avrupada bir varlık gösteremedim.3.sezona da kötü başlayınca senin taktiğini denedim.Şu anda aldığım sonuçlar çok olumlu 9.sırada ve kovulmanın eşiğinde iken senin taktik bir nevi kurtarıcım oldu.Şu anda ligde 3.sıradayım ve kupada yarı finaldeyim.Kupayı inşallah kazanabilirim :))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet buda sonuçların fotoğrafı.Sivasspor maçı ile başladım iyi bir seri yakalayıp ligi 3.sırada bitirdim ve Türkiye Kupasını kazandım :)

Trabzonspor A.Ş._  As Maçları.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
livera, 10 saat önce yazdı:

Evet buda sonuçların fotoğrafı.Sivasspor maçı ile başladım iyi bir seri yakalayıp ligi 3.sırada bitirdim ve Türkiye Kupasını kazandım :)

Trabzonspor A.Ş._  As Maçları.png

süpersin tebrikler çok sevindim geri dönüşün için teşekkürler . başarılarına yenilerini ekleyeceksin eminim :) 

tarihinde erdinc5757 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet hemen bir paylaşım daha yapayım.Şu anda 4.sezonumdayım ve takım baya iyi gidiyor.Ligde liderliğimiz devam ediyor ve Avrupa liginde gruptan lider olarak çıktık arkasından Nice geldi ve 0-0 3-2 lik skorlar ile turu geçmeyi başardık.Rakibimiz Atalanta oldu.İlerleyen zamanlarda taktik ile alakalı paylaşımlara devam edeceğim :)https://hizliresim.com/76EVaN]https://i.hizliresim.com/76EVaN.png[/img

76EVaN.png

Süper Kupa'da Galatasaray ve Türkiye Kupasında elendiğim Bursaspor maçlarına full yedek kadro ile çıktım o skorlar sizi aldatmasın :)..He birde oyuncularınıza şut çalıştırın bu taktikte takım çok fazla sayıda şut geçiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
livera, 8 saat önce yazdı:

Evet hemen bir paylaşım daha yapayım.Şu anda 4.sezonumdayım ve takım baya iyi gidiyor.Ligde liderliğimiz devam ediyor ve Avrupa liginde gruptan lider olarak çıktık arkasından Nice geldi ve 0-0 3-2 lik skorlar ile turu geçmeyi başardık.Rakibimiz Atalanta oldu.İlerleyen zamanlarda taktik ile alakalı paylaşımlara devam edeceğim :)https://hizliresim.com/76EVaN]https://i.hizliresim.com/76EVaN.png[/img

76EVaN.png

Süper Kupa'da Galatasaray ve Türkiye Kupasında elendiğim Bursaspor maçlarına full yedek kadro ile çıktım o skorlar sizi aldatmasın :)..He birde oyuncularınıza şut çalıştırın bu taktikte takım çok fazla sayıda şut geçiyor

:thumbsup: tebrikler atalantayıda eleyerek bir üst tura çıkacağımızdan eminim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam taktiği Balıkesirspor ile açtığım kariyerde denedim. Oyun kontrolü pas yüzdesi oyuncu verimi falan çok güzel ama kart görme ve gol yeme konusunda büyük sıkıntı yaşadım. Şu an forumda Parma kariyerine devam ediyorum. Parma kariyerinden sonra yeni bir kariyer açarsam tekrar deneyeceğim. Bu defa verileri de paylaşırım 

tarihinde ademgrln tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ademgrln, 8 saat önce yazdı:

Hocam taktiği Balıkesirspor ile açtığım kariyerde denedim. Oyun kontrolü pas yüzdesi oyuncu verimi falan çok güzel ama kart görme ve gol yeme konusunda büyük sıkıntı yaşadım. Şu an forumda Parma kariyerine devam ediyorum. Parma kariyerinden sonra yeni bir kariyer açarsam tekrar deneyeceğim. Bu defa verileri de paylaşırım 

diğer yorumları ve geri dönüşleri gözlemleme şansın olduysa fark etmişsindir aynı sorunu bende diğer oyuncularda yaşamış bunu aşabilmek adına bazı bilgi paylaşımları yapmıştık duran toplar vs. bunlara göz atabilirsen o sorunuda çözebileceğine inanıyorum. geri dönüşünü bekliyorum teşekkürler ve başarılar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erdinc5757, 04.01.2018 - 08:36 yazdı:

Avrupa ligi yarı finalinde Arsenal'e kendi sahamda 0-1 yenildim.Deplasmanda 1-2 öndeyken son dakikada yediğim gol ile finalin kapısından döndüm :((..Taktikten çok memnunum

:thumbsup: tebrikler atalantayıda eleyerek bir üst tura çıkacağımızdan eminim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

taktik ile gayet iyi gidiyorum.2 sene üste üste ligi şampiyon bitirdim ve sırasıyla önce Avrupa liginde yarı finalinde elendim sonraki sezonda şampiyonlar liginde çeyrek finalde kupaya veda ettim.Valla bu taktik sayesinde çok dua kazandın benden :))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
livera, 15.07.2018 - 01:07 yazdı:

Yıllardır bu oyunu oynuyorum ve hem lige ambargo koyup hemde avrupada iyi başarılar kazandığım başka bir taktik hatırlamıyorum.

hangi sürümde oynuyorsun kardeşimben bir türlü başarılı olamıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Paylaşım için teşekkürler taktiğini deneyeceğim ilk sene Fenerbahçe ile felaket bir sezon geçirdim. FM serisini 14 den beri oynuyorum ve en kötü sezonumu geçirdim. Şimdilik 2 hazırlık maçı oynadım 2 maçta ilk 15 dakikada işi bitirdim ön eleme maçlarında ise maalesef Dinamo Kiev karşısında kaleye gidemedim. İkinci maçta 3 penaltıdan 5.0 lık bir hezimetle ayrıldım. Ama taktiğin oturması için zaman vereceğim. Tekrar teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.