Jump to content
Hoş Geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

J3nDXq.png FMTürkiye

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

erdinc5757

Killer Bee 3MC ( başarıdan başarıya koşacaksınız )

Önerilen İletiler

Merhabalar,

Öncelikle belirtmek isterim taktik benim yapımım değildir. Forumlar içinde dolaşırken yorumlardan bulduğum bir taktik olduğundan bir alıntı yapmamakla birlikte taktikle alakalı çok detay veremeyeceğim . Buna rağmen taktiğin başarılı olduğunu ve sizlere de fayda sağlayabileceğini düşündüğüm için taktikle ilgili bildiğim tek şey olan ismi ve sezon içerisinde aldığım başarılara ait fotoğraflarla paylaşmak istedim.

KİLLER BEE 3MC

DİZİLİŞ

EyBRzg.jpg

TALİMATLAR

0GaB8L.jpg

SÜPER LİG FİKSTÜRÜ

3p3qD5.jpg

ŞAMPİYONLAR LİĞİ

2ER9kL.jpg

SÜPER LİG PUAN DURUMU

XEjXJj.jpg

DİKKAT ÇEKEN OYUNCULAR VE BİR KAÇ MAÇ İSTATİSTİĞİ

1G3gDG.jpg

zJ1Bl9.jpg

8N3dDk.jpg

ZOaE7k.jpg

ZOaEY0.jpg

rJa26B.jpg

ZOaEM0.jpg

7ypNqv.jpg

XEjX06.jpg

zJ1B3D.jpg

SEZON ÖNCESİ TRANSFERLER

POArrQ.jpg

ANTRENMAN

SEZON ÖNCESİ

o6akp9.jpg

SEZON İÇERİSİNDE

RO4PN7.jpg

TAKTİK LİNKİ

http://www.mediafire.com/file/ibl21tvoq6vabq2/Killer_Bee_3mc.rar

NOT: Bildiğiniz bir taktik ise ve açıklamalı olarak sunulduğu forum linki elinizdeyse bana da ulaştırır ve bilgi verirseniz sevinirim. Taktik 3 ayrı kombinasyondan oluşuyor linkte bulunan dosyada main isimli yani ana taktiğimiz yer alıyor 2 forvetli ve zaman geçirmeye yönelik taktiklerimiz de içerisinde mevcut bunları maçın gidişatına göre değiştirebilirsiniz. Rastlantı mı ? yoksa gerçekten başarımı ? bunu görebilmek için taktiği denerseniz ve tecrübelerinizi benimle de paylaşırsanız bunu görmek isterim. Yapanın ellerine sağlık umarım kullanan herkese başarı getirir.

Başarılar iyi forumlar..

tarihinde erdinc5757 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2018-2019 SEZONU İÇİN TAKIM YAŞINI DÜŞÜREREK DAHA DİNAMİK VE KALİTELİ BİR TAKIM OLUŞTURDUK OLUŞAN SONUÇLAR YİNE BAŞARILI..

Oy5gG0.jpg

WGy5lL.jpg

o6aDP2.jpg

4G3B24.jpg

MabnYQ.jpg

nJa8Yl.jpg

POALv9.jpg

0GaM28.jpg

V3Gqyn.jpg

MabnlN.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erdinc5757, 13 dakika önce yazdı:

teşekkürler. merakla bekliyorum.

Mabzkk.jpg

Avrupa da fena değilim ( görece alt seviye takımlar olsalar da) ama ligde pekte iyi sonuçlar aldığım söylenemez. Ama yinede devam ediyorum, paylaşmaya devam edeceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abs13ge, 20 dakika önce yazdı:

Mabzkk.jpg

Avrupa da fena değilim ( görece alt seviye takımlar olsalar da) ama ligde pekte iyi sonuçlar aldığım söylenemez. Ama yinede devam ediyorum, paylaşmaya devam edeceğim.

Yine beklenmedik bir sonuç aldım ligde;

mJaVA8.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erdinc5757, 16 saat önce yazdı:

yediğin goller duran toplardan mı acaba ?

Evet duran toplar ve duran top sonrası devam eden pozisyonlar. Normal ataktan da yiyor ama sayıca az. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abs13ge, Bir saat önce yazdı:

Evet duran toplar ve duran top sonrası devam eden pozisyonlar. Normal ataktan da yiyor ama sayıca az. 

hala kariyere devam ediyorsan eğer duran top savunmasını bu şekilde düzeltmeyi dener misin ? bana baya fayda sağlamıştı sende ki sorunu düzelteceğine inanıyorum.

ZOqdNk.jpg

sağ ve sol için aynısını uygulayabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erdinc5757, 25.11.2017 - 16:48 yazdı:

hala kariyere devam ediyorsan eğer duran top savunmasını bu şekilde düzeltmeyi dener misin ? bana baya fayda sağlamıştı sende ki sorunu düzelteceğine inanıyorum.

ZOqdNk.jpg

sağ ve sol için aynısını uygulayabilirsin.

Evet, başka bir takımla deniyorum. 

Paylaşacağım...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abs13ge, 1 saat önce yazdı:

Evet, başka bir takımla deniyorum. 

Paylaşacağım...

takım yapısına göre eğer bu verdiğim duran top savunması başarılı olmazsa gözlemleyerek düzenlemeni öneririm . deneyip dönüş yaptığın için teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erdinc5757, 11 saat önce yazdı:

takım yapısına göre eğer bu verdiğim duran top savunması başarılı olmazsa gözlemleyerek düzenlemeni öneririm . deneyip dönüş yaptığın için teşekkürler.

Yine başarılı olamadım. İngiltere SkyBet Leaugue 1'den Doncaster Rovers ile denedim. Takım seviyesinin düşük olması sebebiylede olabilir. Ya da benim beceriksizliğim. :)) Yine de paylaşım için teşekkürler. Bir gün mutlaka bu taktikle bir takımla başarılı olacağım ve burada paylaşacağım:)))) Hırs yaptım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abs13ge, 8 saat önce yazdı:

Yine başarılı olamadım. İngiltere SkyBet Leaugue 1'den Doncaster Rovers ile denedim. Takım seviyesinin düşük olması sebebiylede olabilir. Ya da benim beceriksizliğim. :)) Yine de paylaşım için teşekkürler. Bir gün mutlaka bu taktikle bir takımla başarılı olacağım ve burada paylaşacağım:)))) Hırs yaptım.

ahaha estağfurullah ne beceriksizliği ben teşekkür ederim deneyim vakit ayırıp dönüş yaptığın için . bende sen başarım sağlayamadığını söyleyince Hollanda 2.lig ekiplerinden birini alıp deneyeceğim dediğin gibiyse o seviyeler için daha uygun hale getirilebilir mi diye bakacağım . umarım başarım sağlarsın aslında orta sahası ve kanat oyuncularına bakınca Fenerbahçe veya Galatasaray da da başarı sağlana bilir diye düşünüyorum belki bu takımlarda da deneme yapabilirim taktik benim yapımım değil ama bana başarılı olunabilir gibi geliyor tabi sadece taktikle olmuyor yapacağın transferlerden tut maçın gidişatına göre yapacağın oynamalara antrenmanlara her şey etkiliyor . başarı sağladığında dönüş yapmanı dört gözle bekliyor olacağım kardeşim tekrar teşekkürler.

• Teşekkür 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

taktiğini spor toto 3. ligde deniyorum. çok iyi sonuçlar alamasam da bence kesinlikle iyi bir taktik yapmışsın. sanırım benim takımıma %100 uymadı. zaten taktik ekranında oyuncular genelde turuncu ışık veriyor. yeşil ışık veren 2-3 oyuncu var. gençlerbirliği maçında çok sevinmiştim. unutulmaz bir başarı oldu kulüp için. ama nedense ligdeki kilit maçlarda hayal kırıklığı yaratıyor taktik tam ligde çıkışa geçicem, liderliğe oturacam veya 1 puan fark kalacak derken.. pat o maçta yeniliyorum. üstelik şanssız yenilgiler de değil. ya rakip daha iyi oynuyor ya da ortada geçiyor. sadece 3-4 biten Ankara D.S maçında çok şanssız bir yenilgi aldım. bir de yukardaki mesajlarda arkadaşın dediği gibi ben de duran toplardan gol yiyordum. genelde orta kafa gol şeklinde değil de orta açılıyor ve top karambole düşüyordu öyle yiyordum. duran top savunmasını dediğin gibi yapınca o sorun kalktı. bu sefer yediğim gol şekli daha çok kontra. defanslarım ağır değil ama hızlı da değil. yaşlı, tecrübeli adamlar. zaten daha iyisini alamıyorsun gelmiyorlar. 1 senelik sözleşme yaptım şuan lig seviyesi için gayet yeterliler. ancak rakip forvetler maşallah içimizden geçiyor :) pato'nun barça'ya attığı gol misali. velhasıl kelam bu sene öyle veya böyle üst lige çıkarım umarım. daha uyumlu transferler yapıp öyle deneyeceğim yaz döneminde. bu arada taktiği daha iyi kılabilecek tavsiyen varsa söylersen sevinirim, hatta merak ediyorsan taktik ekranımdaki oyuncuları atayım profillerine bir bak.

g9M0LQ.jpg

ZOoB10.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Siya, 3 saat önce yazdı:

taktiğini spor toto 3. ligde deniyorum. çok iyi sonuçlar alamasam da bence kesinlikle iyi bir taktik yapmışsın. sanırım benim takımıma %100 uymadı. zaten taktik ekranında oyuncular genelde turuncu ışık veriyor. yeşil ışık veren 2-3 oyuncu var. gençlerbirliği maçında çok sevinmiştim. unutulmaz bir başarı oldu kulüp için. ama nedense ligdeki kilit maçlarda hayal kırıklığı yaratıyor taktik tam ligde çıkışa geçicem, liderliğe oturacam veya 1 puan fark kalacak derken.. pat o maçta yeniliyorum. üstelik şanssız yenilgiler de değil. ya rakip daha iyi oynuyor ya da ortada geçiyor. sadece 3-4 biten Ankara D.S maçında çok şanssız bir yenilgi aldım. bir de yukardaki mesajlarda arkadaşın dediği gibi ben de duran toplardan gol yiyordum. genelde orta kafa gol şeklinde değil de orta açılıyor ve top karambole düşüyordu öyle yiyordum. duran top savunmasını dediğin gibi yapınca o sorun kalktı. bu sefer yediğim gol şekli daha çok kontra. defanslarım ağır değil ama hızlı da değil. yaşlı, tecrübeli adamlar. zaten daha iyisini alamıyorsun gelmiyorlar. 1 senelik sözleşme yaptım şuan lig seviyesi için gayet yeterliler. ancak rakip forvetler maşallah içimizden geçiyor :) pato'nun barça'ya attığı gol misali. velhasıl kelam bu sene öyle veya böyle üst lige çıkarım umarım. daha uyumlu transferler yapıp öyle deneyeceğim yaz döneminde. bu arada taktiği daha iyi kılabilecek tavsiyen varsa söylersen sevinirim, hatta merak ediyorsan taktik ekranımdaki oyuncuları atayım profillerine bir bak.

g9M0LQ.jpg

ZOoB10.jpg

öncelikle dönüşün için teşekkür etmek isterim emeğine sağlık beni çok mutlu ettin. bu arada emeğinin üstüne yatmak istemem taktiği paylaşırken de belirttiğim gibi yapım bana ait değil forumlarda dolaşırken bulup değerli bir taktik olduğunu düşündüğüm için paylaşmıştım =) yapanın ellerine sağlık elimizden geldiğince sizlerinde deneyerek yaptığı dönüşleri göz önüne alarak var olan açıkları kapatmaya çalışıyoruz. duran top sorununu çözmene sevindim diğer durum için ise bir görsel verememekle birlikte tavsiyem zorlandığın rakibi açamadığın veya baskı yediğin maçlarda rakibin yoğun kullandığı bölgelere taktik üzerinden maç içerisinde oynamalar yaparak müdahale etmeye çalış ve maçları eğer kritik anlarda izliyorsan geniş özette izlemeni tavsiye ederim ( baskın olduğun maçlarda değil üst sıralarla oynadığın maçlarda ) bu şekilde açıklarını daha iyi görür rakibin o gün çok etkili olan oyuncularını fark eder taktik anlayışında yada rakip oyuncuya özel önlemler alarak bu sorunu da atlatabileceğini düşünüyorum ve seninde değindiğin gibi mevkilere olabildiğince uygun oyuncular yerleştirebilirsen oyunculardan daha iyi verim alır ve dolayısı ile ligde de güzel sonuçlar alabileceğini düşünüyorum ve umarım öyle olur :) şimdiden Başarılar..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erdinc5757, 4 saat önce yazdı:

öncelikle dönüşün için teşekkür etmek isterim emeğine sağlık beni çok mutlu ettin. bu arada emeğinin üstüne yatmak istemem taktiği paylaşırken de belirttiğim gibi yapım bana ait değil forumlarda dolaşırken bulup değerli bir taktik olduğunu düşündüğüm için paylaşmıştım =) yapanın ellerine sağlık elimizden geldiğince sizlerinde deneyerek yaptığı dönüşleri göz önüne alarak var olan açıkları kapatmaya çalışıyoruz. duran top sorununu çözmene sevindim diğer durum için ise bir görsel verememekle birlikte tavsiyem zorlandığın rakibi açamadığın veya baskı yediğin maçlarda rakibin yoğun kullandığı bölgelere taktik üzerinden maç içerisinde oynamalar yaparak müdahale etmeye çalış ve maçları eğer kritik anlarda izliyorsan geniş özette izlemeni tavsiye ederim ( baskın olduğun maçlarda değil üst sıralarla oynadığın maçlarda ) bu şekilde açıklarını daha iyi görür rakibin o gün çok etkili olan oyuncularını fark eder taktik anlayışında yada rakip oyuncuya özel önlemler alarak bu sorunu da atlatabileceğini düşünüyorum ve seninde değindiğin gibi mevkilere olabildiğince uygun oyuncular yerleştirebilirsen oyunculardan daha iyi verim alır ve dolayısı ile ligde de güzel sonuçlar alabileceğini düşünüyorum ve umarım öyle olur :) şimdiden Başarılar..

ben de teşekkür ederim zahmet edip bulmuşsun taktiği. gözden kaçırmışım orayı ya da okuyup unutmuşum senin taktiğin olmadığını. peki ne gibi bir önlem alabilirim diyelim rakip sol kanattan etkili geliyor ne yapabilirim? rakip talimatlarını zaten her maç öncesi veriyorum. ekstradan bi şey yapabilir miyim bilmiyorum. bu arada kritik anlarda izliyorum. spor toto 2ye çıkarsam geniş özet yapıcam :) bunun gibi başarılı taktikler bulursan paylaşırsan sevinirim. malum bu sene ne yapsak takım sürünüyor :) mecbur hazır taktiklere düştük :) eskiden kendi taktiklerimle başarılı oluyordum. o yüzden bu sene oyun kolay olmuş diyenlere katılmıyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Siya, 11 saat önce yazdı:

ben de teşekkür ederim zahmet edip bulmuşsun taktiği. gözden kaçırmışım orayı ya da okuyup unutmuşum senin taktiğin olmadığını. peki ne gibi bir önlem alabilirim diyelim rakip sol kanattan etkili geliyor ne yapabilirim? rakip talimatlarını zaten her maç öncesi veriyorum. ekstradan bi şey yapabilir miyim bilmiyorum. bu arada kritik anlarda izliyorum. spor toto 2ye çıkarsam geniş özet yapıcam :) bunun gibi başarılı taktikler bulursan paylaşırsan sevinirim. malum bu sene ne yapsak takım sürünüyor :) mecbur hazır taktiklere düştük :) eskiden kendi taktiklerimle başarılı oluyordum. o yüzden bu sene oyun kolay olmuş diyenlere katılmıyorum.

şöyle düşünelim dediğin gibi rakibin kanatlardan çok etkili oluyorsa taktikte bekleri ileri çıkart konumu mevcut bunu kapatıp çizgiye inmeden orta yap komutunu açabilirsin mesela çözüm olmazsa beklerin hücum görevinde ise bunu rakibin etkili kanat durumuna göre destek veya savunma yapabilirsin buda fayda sağlamazsa ek olarak o bölgede oynayan rakibe yine savunma veya destek görevi verdiğin bek oyuncuna markaj uygulatabilirsin ayrıca zayıf ayaklarını kullanmaları yönündede talimatlar verebilirsin. ortadan oyun kuramadığını düşünelim yine oyunu daha geniş alana yayarak kanat oyuncularını içe değilde normal kanat oyuncularına çevirerek forvetini hedef adam yapıp sürekli ortalarla gol bulmaya çalışabilirsin yine bekleri çizgiden orata açmaya yönlendirirsin oyunuda dediğim gibi alanı genişletip kanatlara açarsın oyunu gibi gibi şuan aklıma gelenler bunlar ama eminim sen daha etkili çözümler oluşturabilirsin maç içerisinde.. :) şuan oyuna çok vakit ayıramıyorum işim sebebiyle ama etkili bir taktik bulursam mutlaka paylaşırım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ziko, 2 saat önce yazdı:

Eline sağlık hocam deneyeceğim

dört gözle dönüşünü bekliyor olacağım dostum. Değer verip okuduğun ve deneyeceğin için teşekkür ederim. umarım başarılı olursun. ayrıca okumadıysan yorumlarda ki konuşmalarıda okumanı tavsiye ederim sende aynı sorun ve eksiklerle karşılaşabilirsin önceden tedbir almış olursun :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AndrewGoudelock, 2 dakika önce yazdı:

Eline sağlık hocam, Fenerbahçe kariyerinde deneyeceğim :)

Şimdiden başarılar. umarım güzel sonuçlar alırsın. dönüş yapabilirsen sevinirim :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erdinc5757, 6 dakika önce yazdı:

Şimdiden başarılar. umarım güzel sonuçlar alırsın. dönüş yapabilirsen sevinirim :) 

Attığınız dosyada 3 taktik var hocam, sanırım ''main'' ana taktik değil mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AndrewGoudelock, 8 saat önce yazdı:

Attığınız dosyada 3 taktik var hocam, sanırım ''main'' ana taktik değil mi?

doğrudur çoğunlukla main olanı kullanmanı öneririm maç içerisinde gidişata göre yine main taktik üzerinden talimatlar vererek ben bu başarılara ulaştım sanada öyle yapmanı tavsiye ederim ve mutlaka duran top savunmanı ayarla orjinal taktiğin duran toplarda zaafları olduğunu fark ettik yorumları okumadıysan oku lütfen bu durumla alakalı bilgiler bulabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.