Jump to content
Hoş Geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

J3nDXq.png FMTürkiye

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

FMT Bey

FMTürkiye.Net Durumu | 22.11.2017

Önerilen İletiler

Öncelikle belirteyim İnşallah devam eder temennim o yönde devam etmesini de çok  isterim.  
       Açıkçası öyle çok samimi olduğum insanlar yoktu forumda  daha doğrusu aktif değildim burada çok, ama kurulduğundan beri 2 sene üye olmadan takip ettiğim bir platformdu. Sitede sonra emek veren insanları görüp samimiyeti görünce 2016 olması lazım üye olmuştum tabi yine çok samimiyeti sağlayamadım(tamamen kendimle alakalı) aktif birisi değildim sürekli girerdim ama sessizce verilen emekleri ,kariyer hikayelerini ve yararlı çalışmaları okuyup keyif alıyordum kendimce.
       Facebook grubuna dahil olup bazı şeyleri eleştiren biriyim de hatta.  Ama bazı kuralların ''katı'' olması ''Kararlı'' olması aslında gruptaki samimiyeti arttırdığını da gördüm açıkçası öyle ufak tefek şeylere takılan biri de değilim (açıkçası kimsenin takılmaması gerektiğine inanan biriyim)  belkide o anda eleştirdim ama yanlış da düşünmüş olabilirim ki eleştiri olacak ki bazı şeyler yanlış ise düzelmesine vesile olsun eleştiri. 
       Facedeki grupta birisinin paylaştığına yorum yapıp fikir alışverişine bulunduktan sonra özelden mesajlarla Football Manager konuşmanın tadı bir başka olduğunu gördüm (benim çevremde hiç kimseyle böyle saatlerce sıkılmadan FM konuşacağım kimsem olmadı  :D
        Aslında bence burada güzel insanlar bir şeyler için emek vermiş hala daha veriyor. Bence yardım adı altında bir hesap açılabilir burada belki evet öğrencilerin çoğu bazen para bulamayıp oyunu alamıyor ama 5 lira adı altında bir yardım toplanabilir en azından forumun bir senelik daha masrafına ortak olmuş oluruz. (Forum fiyat, masraf vs. hiç bir bilgim yok Benim bilmediğim aşırı masrafı olup olmadığını da bilen birisi değilim, sadece ayakta tutabilir miyiz, fikir üretme, çare bulmak için yorumda bulundum. ) 
        Ve son olarak aslında bu forum takip eden benim gibi yaşı ilerlemiş iş hayatında olan veya iş hayatında olmasa da maddi imkanı olan en azından beş liradan kaçmayacak büyük insanlar mutlaka vardır. (25 yaşındayım Öğrenciyim) Eğer böyle bir yardım durumu olursa seve seve kendi imkanım dahilinde destek olabilirim. (Hatta emeğe geçenler adı altında bir yer oluşturup foruma emek veren insanların İsimlerini (kullanıcı adı ile sadece) güzel bir köşe de yapabilirsin belki insanlar için daha da ilgi çekici olur.) 
        5 lira sembolik olsun diye söyledim forum masrafını ve buradaki insanların imkanına göre alt sınır yada bir fiyat belirleyerek güzel şeyler olabilir. 
Emeği Geçen herkese teşekkürler.... 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Her yorumu okuduğumda kalbim parçalanıyor.

Siteye ilk giriş yaptığımda böyle güzel bir aileye katilacagimı hiç düşünmemiştim.O "buraya kadarmış" yazısı ilk gördüğümde büyük bir darbe yedim.Kariyerler bölümüne girip kendi kariyerimmiş gibi okuduğum, heyecanlandığım günler , herkese elimden geldiği kadar yardım ettiğim günler son buluyormuş, buraya kadarmış.

Forumda Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum ve forumun devam etmesini temenni ediyorum ❤.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hayatımın bir bölümünü kesip atıyorsunuz resmen okula gidip gelirken okuduğum ve elimden geldikçe aktif olduğum ve kayıtlı olduğum tek platform. 

alınan karara karşı saygılıyım çünkü bir şirket olarak yönetilmiyordu tam anlamıyla kar amacı gütmeyen kuruluştu burası.

emeği geçen herkese teşekkürü bir borç bilirim

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Reklam benim icin hic sikinti degil 1 pencere kapatmak zoruma gitmez artik günlük hayatta alisa gelmis birsey. Tekrar devam kararının alinmasi sevindirdi. Yardim edecek mübarek kardeşimize kendi adima cok tesekkur ederim. Cunku site kapansa onun yerini doldurabilcek seyleri dusunmeye başlamıştım ne yapabilirim diye cunku baya zaman harcıyorum farkında olmadan. Yani selim abi sen devam ediyorsun dimi el değiştirme olayi falan yok?
Birde ücretli uyelikler nasil olcak
Ornegin 10 tl lik uye var 20 tl lik kisim kisim mi yoksa 1 secenekli mi bunlar ne zaman belli olur birde twitter da baska bir FM sitesiyle ortak olcaz 2017/18 sezonuyla beraber demiştiniz o olay olmucsk mi

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Twitter'da FMT öncesinde ve sonralarda neler yaşadığımı anlattığım bir flood yazdım. Okumak isteyen olur diye buraya bırakıyorum.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
  • İnanılmaz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle başta Selim ve Alp kardeşlerime ve emeği geçen herkese  teşekkür ediyorum. Bizlere Football Manager oyunumuzda böyle güzel aile ve arkadaşlık ortamı içinde güzel bir forum sitesi yani namı değer FMT yi sundukları için. Bu ailenin içinde olmak bir sürede olsa görev almak onur ve gurur vericiydi. Yıllardır forum sitelerinde üye olarak girmisimdir. Paylaşılan her konu bizlere katkı sağladı. Forum sitesi her zaman olması gerekir diye düşünüyorum, Football Manager ile beraber benim gibi eski forum sitelerinden bu oyun hakkında bilgiler alan birisi olarak 2006-2008 li yılandan bahsediyorum. FMT miz de de en önemli nokta AİLE ortamı şeklinde bir  forum sitesi sunulduğu için hiç bir zaman bitmesini istemem. inşAllah buda gerçekleşecek. Tekrardan FMT vasıtası ile tanıştığım herkese teşekkür ediyorum emekleri için.  Ayrıca FMT miz kurulduğu ilk zamanlar beni buraya davet eden Burak Akmanoğlu kardeşime de teşekkür ederim. O daveti iyiki yapmış. 😊

tarihinde KocaBey1453 tarafından düzenlendi
  • Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu sitenin kurulduğu vakitlerde bile forumlar hitlerini kaybetmiş yerlerini bloglar almaya başlamıştı. Bugün FMTürkiye bu seviyelere geldiyse tüm samimiyetimle söyleyebilirim ki benim gördüğüm diğer bütün FM forumlarından daha fazla(Türkçe Dil Desteği dışında) emek göstermesinin karşılığıyla en zor zamanda gelmiştir.(2006'dan beri oyun(pes,fifa,fm forumlarını takip ederim) Şuna eminim ki SI şuan TR dil desteği sunmasaydı FMTürkiye ona muhakkak el atmış olacaktı :)  Forumun kapanmaması için göstermiş olduğun net tavır ve uğraşların için öncelikle tebrikler kardeşim, Football Manager sitesi olacaksa forumsuz olmamalı...  Bir teşekkürde Alparslan'a etmek isterim çünkü foruma ben geldiğimden beri o da vardı ve sayısız emekleri, çalışmaları mevcut; hem forumun işleyişine hem oyun çalışmalarına vermiş olduğu destek unutulmaz.. Umarım bir kapanma gerçekleşmez ve forum olabildiğince aktifliğiyle devam eder. Herkese selamlar, sevgiler :) 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Reklamların olması gerektiğini söylemiştim zaten. Gerekirse kampanya yapılır reklama tıklarız. :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sitenin 2014 yılı yani 3 sene öncesinn inceleme ekibindeydik. Yanımda Halil Ugur Ercan kardeşim ve ismini hatırlamadıgım birkaç kardeşim daha vardı. @Ramoscu ve @Sinyor Selim kardeşlerimi birçok kişiden önce tanıma fırsatım ve calısma fırsatım oldu. O zamanın ve yaşımızın durumunda tatsız bir tartısma yasandı ve ekipten ayrılmak durumunda kaldık,kurallar geregide siteden banlandık. Aradan 3 sene geçti ve simdi düsünüyorumda o tartısma bile benim için ayrı bir anı olarak kaldı. Sizleri tanıdıgım icin şanslı ve mutlu hissediyorum.Sitenin bir sene daha kalacağınada ayrı sevinçliyim ve ücretli üyelik olursa siteye destek amaçlı ilk ben olmak istiyorum bu konuda Selim kardeşimin yardımını bekliyorum :)  (bu arada Selim kardeşimin yazdıgı postta bana da yer vermesi beni ayrı gururlandırdı ve unutulmadıgımı hissettirdi )

tarihinde didimli_vedat tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu aileyi kapatmak üzücü bir karar ama sizde istemediniz. Ben bu sitede FM hakkında ne varsa öğrendim bu ortamı asla unutmam herşey için teşekkürlerimi sunuyorum.

Düzenleme:Yeter ki bu site kapanmasın be abi istediğiniz kadar reklam olsun bu aile bozulmasın.

tarihinde onursse tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.