Jump to content
Hoş Geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

J3nDXq.png FMTürkiye

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

MUHAMMED170

fm 18 orjinal donma ve kasma sorunu

Önerilen İletiler

arkadaşlar öncelikle iyi oyunlar 

fm2018 i steamden aldım ve piyasaya çıkış tarihinde steam den yükledim ama oyun hem kasıyor hemde kaydederken donuyor yanıt vermiyor oluyor 

sonra oyunu kaldırıp tekrar steamden kurdum bu sefer yeni güncellemesi 18,1,2 yi kurdum bu güncellemede bu tur hataların giderildiği yazmasına rağmen yine aynı hatayı aldımve yine kastı sizcesorun nedir 

bilgisayar özelliklerim

intel i7

12 ram

4gbekran kartı gtx950m

1tb harddisk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fazlasiyla kaldırmasını ragmen neden kasiyor acaba. Grafik ayarlarini dusursen. Birde hangi veritabinini kullaniyorsun. Ben en buyukte kullaniyorum bende de oluyordu. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DirectX ve Net Framework'ü güncellemeni öneririm. Olmazsa bir sonraki güncellemede düzeltilir umarım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynı özellikler hemen hemen bende de var. 300k veritabanı açtım. 1 sezonu zor oynayabildim kasmasından. Sonra 50k bi veritabanı açtım. Kasmalar biraz azaldı ama eski serilerde olmayan şekilde kasıyor. Sonuç olarak kasıyor maalesef.

tarihinde Squirtle tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

benim laptopun özellikleri daha kötü yalnız bende oyun içinde kasma yok sadece çogunlukla kaydederken kitleniyor ve bilgisayarda masaüstüne çıkamıyorum on/off tuşuna basıp sıfırdan başlatmak zorunda kalıyorum laptopu.

bende özellikleri yazıyım. yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.

intel 1,7 Ghz
4 GB RAM
AMD Radeon R5 M240
500 GB harddisk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kardesim ayni sikintiyi bende yasiyodum fm17 de, bilgisayarim kaldirmasina ramen kasiyordu oyun. heryerde aradim ama bulamadim cozumunu bende 1-2 ay oyunu biraktim(zaten bilgisayarimi fm icin kullaniyorum genellikle) gecen tekrar bi aciyim dedim ve cok rahat oynamaya basladim oyunu, anladigim kadariyla bilgisayarini cok fazla kullaniyosan fazla isinmasi vs. bu sikintiya sebep oluyor olabilir, birazcik bilgisayarini dinlenmeye birakmani oneriyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bilgi ve oneri icin tesekkur ediyorum kardesim
ufak tefek excel word icin kullaniyorum laptopu normalde cok fazla kullanmiyorum dedigin gibi bi caresi bulunmadan uzun sure tekrar denemeyi dusunmuyorum umarim bu sure icinde sorun yok olur gider.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ramoscu, 22 saat önce yazdı:

DirectX ve Net Framework'ü güncellemeni öneririm. Olmazsa bir sonraki güncellemede düzeltilir umarım.

malesef söylediğiniz programlarda güncel ekran kartı sürücüsüde güncel ne yapacağımı şaşırdım 5 senedir oynarım soğudum oyundan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@umutsecgen Bu problem tamamen oyunun optimizasyonuyla ilgili. 23 kasımdaki yamaya kadar oyunumda hiçbir sıkıntı yoktu. Üstelik laptopum ortalama özelliklere sahipken. Son yamadan sonra maç ve taktik ekranında değişikliklerin hemen ardından donma sorunu yaşamaktayım. Bu yüzden yeni yama gelene kadar oynamayı bıraktım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fm 18 de bende sorun yasiyorum mac icinde mesela takima sesleniyorum oyun 10-15 saniye kadar duruyor oyuncu veya taktik degistiriyorum yine ayni top aut a cikiyor yine 10-15 saniye arasi donuyor diger fm serileri tikir tikir isliyor oyundan sogudum resmen bu aldigim son fm serisi olacak degisiklik yapalim derken iyice icine etmisler artik fm 16 fm 17 takilacam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Driver Booster 5 adlı bir program var. Bunu indirip tüm yazılımlarınızı ekran kartınızı güncelleyin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben fm skins ten yeni tema indirdim mac icinde donmalar olmuyor mesela takima seslenirken oyun 10-15 saniye duruyordu taktik oyuncu degistirirken veya top auta cikarken yine ayni sekildi simdi olmuyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.