Jump to content
  • Kaydol
berkan143

Gözlemcilik Sıkıntısı

Önerilen İletiler

Arkadaşlar merhaba fm17 de, bir oyuncu önerildiğin de veya bir oyuncuya gözlemci yolla diyince bir sonra ki gelen kutusun da oyuncu profili geliyordu gözlemci raporu olarak.

fakat fm18 de aynı şekilde oyuncuyu gözlemle diyorum fakat oyuncuyla alakalı hiçbir bilgi gelmiyor

gözlemci oyuncuyu gözlemliyor ama bildirim olarak gelmiyor yani.

2 gün sonra oyuna girdiğimde kimi gözlemlediğimi unutuyorum :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bunun bir çözümü yoksa harbiden kötü olmuş bazen eleme yapman gerekiyor falan unutursun,transfer döneminin son zamanlarında bilakis oyle baya sıkıntı çıkar :/

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben de baktım bir ayarı ya da bir seçenek falan var mı mesajlar bölümüne gözlemlenen oyuncuların bilgisi gelir diye ama malesef. İyi olmamış bu .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oyunda canımı en çok sıkan mevzu bu oldu bu sene. Tamam bi şeyleri değiştirmek istiyorsunuz abicim anladık ama yıllardır alıştığımız şeylere dokunmayın.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba, gözlemcilik bütçesi bittikten sonra oyuncuların rol ve görev kısmı kapalı kaldı gözlemleme gerekiyor yazıyor.bütçeye para aktardım ama maalesef düzelmedi.öncesinde her aradığım oyuncunun rolü açıktı.bununla ilgili bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YİĞİT3203, 3 dakika önce yazdı:

Merhaba, gözlemcilik bütçesi bittikten sonra oyuncuların rol ve görev kısmı kapalı kaldı gözlemleme gerekiyor yazıyor.bütçeye para aktardım ama maalesef düzelmedi.öncesinde her aradığım oyuncunun rolü açıktı.bununla ilgili bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

Gözlemcilik bütçesinin bitmesi gibi bir durum yok diye biliyorum.sabit ayarladığınız bir şey o bütçe.

Birde dahaönce gözlemlediğiniz oyununcunun mu özellikleri kapandı yoksa yeni bulduğunuz oyuncunun mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
casStiel, 1 saat önce yazdı:

Gözlemcilik bütçesinin bitmesi gibi bir durum yok diye biliyorum.sabit ayarladığınız bir şey o bütçe.

Birde dahaönce gözlemlediğiniz oyununcunun mu özellikleri kapandı yoksa yeni bulduğunuz oyuncunun mu ?

gözlemcilik toplantısında bitti diye rapor geldi dostum üstelik bütçemde müsaitti otomatik aktarma yapmadı yani.gözlemlediğim oyuncunun 1 sene sonra rapor kısmı açık olmuyor mesela o zamanda kapanıyor.önceden her oyuncunun açıktı rol ve görev kısmı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bazen analizciler sadece gözlemleme yapıyor ozaman gözlemci ataman gerekiyor ama bu analizci olayını nasıl çözülür bende belmiyorum.1 sene sonrasına hiç dikkat etmedim belki süresiz takip listesine eklersen onu çözebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

özel görevlendirme yapılamıyor mu 2018'de?  mesela ben gözlemcilerime "bana türk ıuyruklu ortasaha merkez oyuncusu bul" görevi vermek istiyorum ama yapamıyorum. nerden yapılıyor bu acaba?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
FMci Öğretmen, 3 saat önce yazdı:

özel görevlendirme yapılamıyor mu 2018'de?  mesela ben gözlemcilerime "bana türk ıuyruklu ortasaha merkez oyuncusu bul" görevi vermek istiyorum ama yapamıyorum. nerden yapılıyor bu acaba?

YOngal.png

8NqY3Q.png

• Beğen 1
  • Teşekkür 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YİĞİT3203, ‎29‎.‎12‎.‎2017 - 10:09 yazdı:

Bilgi seviyesi full olan ülkelerdeki oyuncuların rol ve görevleri açılır. Gözlemci ağını biraz genişletmen gerekiyor.

Untitled-1.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trustnls, 03.12.2017 - 17:54 yazdı:

gözlemcilik toplantısı mesajı geldiğinde hepsi yerine talep edildiye tıkla 

Arkadaş güzel bir şeye değindi eğer bu dediğini yaptığında direk geliyorsa gözlemlediğim oyuncu süpermiş. 

Bazen o anda bi oyuncu çarpıyor gözüme adını unutunca yada oyuna dalında gözlemlediğim oyuncuyu daha bulamıyorum kalabalık listede de bakılmıyor. Şu olayı tam anlatırmısın kardeşim mesaj kutusuna düşen yerde mi talep edilen diye mi tıklayacağız yoksa gözlemcilik ayarındn mı ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence genel olarak gözlemcilikte eski FM serileri iyiydi keşke dokunulmasaydı. Ben de sıkıntı yaşıyorum bu konuda.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gözlemleme ve yeni görevlerden raporları alma sürecinde, raporlama şeklinde, kolay ulaşılabilirlikte sıkıntılar var bence de.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.