Jump to content
  • Kaydol
dAleksic

Burası Farklı Bir Boyut | Galatasaray SK --> Chelsea Football Club | EPL

Önerilen İletiler

SEZON 1

AYAĞA KALKMAK ZAMANI !

ROGmkZ.jpg

Yeni Football Manager serimiz hayırlı olsun diyerek sözlerime başlamak istiyorum. Her seride olduğu gibi, taraftarı olduğum kulüp olan Galatasaray ile hem yeni seriyi test edip hem de geçmişteki başarı hikayelerime bir yenisini eklemeye çalışacağım. Beni daha önceden takip eden ve seven arkadaşlara da selam olsun :) 

LOGkZb.jpg

Gomis - Fernando - Maicon iskeleti ekseninde şekillenen kadromuzda, en kilit oyuncumuz,

1G71J1.jpg

Fernando Reges olacak. Kendisini, Maicon ve Serdar'ın önünde Regista rolüyle izleyeceğiz. 

7yQ9qr.png

2018 ile birlikte gelen takım içi gruplaşma olayı ( Takım Dinamikleri) ise bu şekilde kulübümüzde.

Fiziksel olarak ölü durumda olan Selçuk'u takımın ruhani lideri yapmak zorundayız. Çünkü Muslera ile birlikte takımda en çok sözü geçen ismi.

LOGknz.png

Sezon içerisinde tek bir taktiğe bağlı kalmayacağız. Rotasyon, sakatlık ve cezalar dahilinde farklı diziliş ve oyun mentalitesine yer verebiliriz.

Kariyer konusu onaylandıktan sonra diğer detaylarla görüşmek üzere !

Kariyer kurallarını okudum, onaylıyorum. 

tarihinde dAleksic tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Spoiler
casStiel, 11.11.2017 - 02:36 yazdı:

Kariyeriniz onaylanmıştır.Başarılar

mustafa58, 11.11.2017 - 06:25 yazdı:

Beklenen ve tahmin edilen seri başarılar dilerim reis

scout55, 11.11.2017 - 08:22 yazdı:

Başarılar

StevenGerrard, 11.11.2017 - 08:30 yazdı:

Başarılar hocam :)

kaans98, 11.11.2017 - 11:53 yazdı:

beklediğim kariyer geldi

LegendsYoung, 11.11.2017 - 12:10 yazdı:

Bol şans kardeşim eski kariyerlerin gözümün önünde :)

Luna Koa, 11.11.2017 - 12:32 yazdı:

Başarılar hocam, umarım uzun vaadeli ve planlı bir kariyer olur.

ricooki, 11.11.2017 - 12:58 yazdı:

başarılar

Rui Napoleon, 11.11.2017 - 13:45 yazdı:

Başarılar

Burakcdh, 11.11.2017 - 18:19 yazdı:

başarılar.eski kariyerlerin gibi güzel ve uzun olması dileğiyle 

Djeguess, 11.11.2017 - 19:07 yazdı:

Başarılar hocam 

Ruhani liderinize de bol şanslar

😀

LostLine, 11.11.2017 - 21:35 yazdı:

Başarılar sevgili kardeşim. Takipteyim

Official Player, 11.11.2017 - 22:58 yazdı:

Başarılar kardeşim. Uzun soluklu güzel kariyer olması dileğiyle. 

x245x, 12.11.2017 - 11:37 yazdı:

başarılar takipteyiz

DeliDolu35, 12.11.2017 - 12:28 yazdı:

başarılar hocam

espinoza, 12.11.2017 - 13:56 yazdı:

Başarılar

Desteğiniz için teşekkürler arkadaşlar. Daha güncelleme atmadan bu kadar mesaj gelmesi beni çok mutlu etti. Bir şekilde bu forumda iz bırakabilmişiz biraz da olsa :)

Eğitim öğretim hayatımın yerini iş yaşamına bırakmasıyla evde ve bilgisayarım başında geçirdiğim zaman da bir hayli azaldı. Fakat günlük rutinden sıyrılıp bir şekilde kendimi bilgisayarın ve Football Manager'in başında soluğu almak da büyük zevk gerçekten.

Yeni seriyi kısaca test ettiğim kadarıyla şöyle özetleyebilirim;

- Maç motoru çok farklı olmuş ve şuan sorunsuz gibi geldi bana, farklı görüşte olan arkadaşlara da saygı duyuyorum tabi ki.

- Takım Dinamikleri olayı gerçekçiliği kat be kat arttırmış. Artık bana diklenen oyuncuları kaptanımıza havale edip kolayca savuşturabiliyoruz :)

- Gözlem ağı ve transfer yapma işi karmaşık görünse de, daha kolay hale getirilmiş.

- Bu olumlu gelişmelerin yanında, oyunun optimizasyonu rezalet diyebilirim. Rezalet biraz ağır bir kelime fakat benim gibi orta seviye bir sistemde oynuyorsanız delirmeniz işten bile değil.

Kişisel görüşlerimden sonra oyuna dönelim biraz da. 

Ligin ilk yarısı ve Avrupa Ligi grup etabını tamamladık. Gelin bir göz atalım ;

PO2ONb.png

Hazırlık maçları kontrolü yardımcım Hari Vukas'taydı. Avrupa Ligi ön eleme maçlarında pek zorlandığımız söylenemez.

pGMGaN.png

Sezonun ilk devresi içinde 4-3-3 ve 3-5-2 formasyonlarıyla oynadık.

Lig Fikstürü

yzJzD0.png

17 maç - 15 galibiyet - 2 beraberlik

Puan Tablosu

nJ9JD1.png

İlk devrede ligi çok rahat domine ettik. Beşiktaş ve Fenerbahçe ilk 4'e bile dahil olamadılar.

Oyuncu İstatistikleri

XE8EG6.png

Gomis ve Feghouli takımın skor yükünü sırtlayan isimler oldular. Garry Rodrigues, Belhanda ve Badou Ndiaye de skor katkısı veren diğer isimler oldular.

Fernando ise ligin pas isabeti en yüksek oyuncusu durumunda(Şaşırdık mı ? Hayır :)  )

UEFA Avrupa Ligi

ZOjO4G.png

Fikstür

ByWyYp.png

AL'nin Golcüleri

o6q6vb.png

Gomis, bu kulvarda da atmaya devam ediyor.

Marsilya'yı her iki maçta da yediğimiz talihsiz gollerle lider yaptık. Bilbao rakibimiz.

Takım İçi Bireysel Veriler

lbPblJ.png

3 kulvardaki genel veriler bu şekilde. Gomis, Rodrigues ve Feghouli kendilerinden bekleneni fazlasıyla yerine getiriyorlar.

Benden şimdilik bu kadar. Bir sonraki güncellemede görüşmek üzere, TAKİPTE KALIN!

tarihinde dAleksic tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı

Başarılar dostum, kusursuz bir ilk yarı olmuş. Sana zahmet Fernando'nun pas istatistiklerini  stats kısmından bi' atabilir misin, regista'yı nasıl oynadığını merak ettim. 

Şu şekilde;

V38Gpv.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.