Jump to content
  • Kaydol
escabeche

GÜNLER GEÇMİYOR

Önerilen İletiler

Arkadaşlar gün geçerken çok yavaş hatta oyun takılıyor 2 Eylül'den 3 Eylüle tam geçerken 3 Eylül'de yaklaşık 2 dakika duruyor ve kalıyor.Görev yöneticisinden baktığım zaman da FM yanıt vermiyor şeklinde gözüküyor ancak bekleyince 2 dakika civarı sonra kendine geliyor.Betada da böyleydi tam sürümde de devam etmekte yardımcı olabilirseniz sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ramoscu, 3 saat önce yazdı:

Donanımınız oyun için yeterli mi?

Evet yeterli.

Az önce 2 dakika dedim de fazla iyiniyetliymişim sanırım 10 dakika ya yaklaştığı bile oluyor oyunu alta alıp dizi izliyorum 1 gün geçene kadar :(

tarihinde escabeche tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
casStiel, 14 saat önce yazdı:

Seçtiğüniz veritabanı,takip ettiğüniz lig ve kupaların sayısı nedir? Onunla da alakalı olabilir.

İngiltere,Fransa,Almanya,İspanya,İtalya,Türkiye 80.000 civarı da oyuncu var hep böyle oynarım önceki serilerde bi sıkıntı olmamıştı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ya gençler bir şey sormak istiyorum sizlere. ben FM 2018'İ bir alışveriş sitesinden sipariş verdim. hala da oyunun gelmesini bekliyorum. sanırım oyun bana ulaşınca steam'a kod girerek oyunu indireceğim. herneyse;

oyunu steam'den değil de bir siteden aldığım için Beta çıktığında indiremedim haliyle. ancak az evvel can sıkıntısından bir Steam'a gireyim dedim. FM 2018 sayfasında DEMO İNDİR yazısı vardı. tıkladım ve iniyor şu an. sormak istediğim şey şu; şu an inmekte olan Demo denen şey BETA mı oluyor? yoksa başka bir şey mi? eğer beta olıuyorsa hani Steam'den satın almadığımız için oynayamıyorduk betayı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
FMci Öğretmen, Bir saat önce yazdı:

ya gençler bir şey sormak istiyorum sizlere. ben FM 2018'İ bir alışveriş sitesinden sipariş verdim. hala da oyunun gelmesini bekliyorum. sanırım oyun bana ulaşınca steam'a kod girerek oyunu indireceğim. herneyse;

oyunu steam'den değil de bir siteden aldığım için Beta çıktığında indiremedim haliyle. ancak az evvel can sıkıntısından bir Steam'a gireyim dedim. FM 2018 sayfasında DEMO İNDİR yazısı vardı. tıkladım ve iniyor şu an. sormak istediğim şey şu; şu an inmekte olan Demo denen şey BETA mı oluyor? yoksa başka bir şey mi? eğer beta olıuyorsa hani Steam'den satın almadığımız için oynayamıyorduk betayı ?

Hayır demo beta çok farklı .demo da yanlış hatırlamıyorsam sadece 6 ay oynuyorsun.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

çok teşekkür ederim ıigilenip mesaj yazdığın için. peki bir şey daha sorayım izninle. şimdi demoyu oynamaya başladım. Demo ile Full oyun arasında ufak da olsa değişiklikler olması muhtemeldir, değil mi? mesela atıyorum, X oyuncu hem sol bek hem de santrafor olarak oynuyor demoda. ama full oyunda düzenleme yapılıp sadece sol bekte oynar hale getirecek türde değişiklikler olabilir mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
FMci Öğretmen, Bir saat önce yazdı:

çok teşekkür ederim ıigilenip mesaj yazdığın için. peki bir şey daha sorayım izninle. şimdi demoyu oynamaya başladım. Demo ile Full oyun arasında ufak da olsa değişiklikler olması muhtemeldir, değil mi? mesela atıyorum, X oyuncu hem sol bek hem de santrafor olarak oynuyor demoda. ama full oyunda düzenleme yapılıp sadece sol bekte oynar hale getirecek türde değişiklikler olabilir mi?

benim bildiğim öyle olmaz sanırım beta tam sürümle aynı gün çıktı ki eğer öyleyse tam sürümün databasesini kullanır betada oyun yada oyuncuların bazıları eksiktir sadece

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle beta ve tam sürüm aynı zamanda çıkmadı. @alpi1925

Demo hiç oynamadım dediğün örnekle ilgili kesin bilgim yok ama demoda tam sürümün aksine sadece 6aylık erişim sağlar,onun için veritabanı ve oyuncular ile ilgiki dediğün gibi bir değişiklik olacağını düşünmüyorum

@FMci Öğretmen

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
escabeche, 10.11.2017 - 21:25 yazdı:

Arkadaşlar gün geçerken çok yavaş hatta oyun takılıyor 2 Eylül'den 3 Eylüle tam geçerken 3 Eylül'de yaklaşık 2 dakika duruyor ve kalıyor.Görev yöneticisinden baktığım zaman da FM yanıt vermiyor şeklinde gözüküyor ancak bekleyince 2 dakika civarı sonra kendine geliyor.Betada da böyleydi tam sürümde de devam etmekte yardımcı olabilirseniz sevinirim.

kardeşim çözümünü bulabildin mi. ben de dün aldım oyunu kariyer açarken bile yanıt vermiyor diyor bekleyince düzeliyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

oreily33, Bir saat önce yazdı:

kardeşim çözümünü bulabildin mi. ben de dün aldım oyunu kariyer açarken bile yanıt vermiyor diyor bekleyince düzeliyor

Yok ya bulamadım.Betada açtığım Fiorentina kariyerine devam ediyodum tam sürümde belki ondandır diye bütün kayıtları silip yeni kariyer açtım Eylül ayındayım arada bir yanıt vermiyor oluyor gün geçerken ama en fazla 30 saniye falan.Önceki kariyerimde 40 dakika beklediğim oldu bir gün geçmesi için.

tarihinde escabeche tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende de öyle hiç sıkıntı yok hatta geçen serilerden daha hızlı aktığını düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.