Jump to content
  • Kaydol
Ramoscu

Hızlı Maç Sonucu Eklentisi | FM 2018

Önerilen İletiler

Football Manager 2018'nin orijinal temaları için hızlı maç sonucu eklentisi çıktı!

Yapımcı: wannachupbrew

Yayınlanma Tarihi: 10 Kasım 2017

Ekran Görüntüleri

V3BnVr.png

MaRGEQ.png

Kurulum

• ZIP`ten çıkan dosyaları Belgelerim/Sports Interactive/Football Manager 2018/skins içine atın. (Skins klasörü yoksa kendiniz oluşturun.)
  • Daha sonra FM butonu>Tercihler ekranından normal tema için Wannachup-Instant-Result, açık renkli tema için Wannachup-Instant-Result-Light, koyu renkli tema için Wannachup-Instant-Result-Dark temasını seçip onaylayın.

ZYl1q3.png

(İndirmek için resme tıklayınız.)

Yapımcıdan izin alınarak paylaşılmıştır.

• Beğen 2
  • Balon 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 maç için bu eklentiyi kullandım. Maçlar sırasıyla  Alanyaspor - Barcelona - Karabükspor - Juventus. Bana mı denk geldi bilmiyorum ama bu 4 maçın hepsi de "2-2" skoruyla bitti. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
engin3455, Bir saat önce yazdı:

Bu ne işe yarıyor acaba anlayamadım ben açıklarmısınız arkadasla

rKadronu ayarlayıp bunu kullandığında direk maçı oynanmış sayıp sana maç sonucunu veriyor. Genellikle senin için önemsiz maçlarda kullanabilirsin   istersen her maçta kullanırsın istersen hiç kullanma sana kalmış bişey

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Djeguess, 3 saat önce yazdı:

rKadronu ayarlayıp bunu kullandığında direk maçı oynanmış sayıp sana maç sonucunu veriyor. Genellikle senin için önemsiz maçlarda kullanabilirsin   istersen her maçta kullanırsın istersen hiç kullanma sana kalmış bişey

Tatile çıkmak gibi birsey mi yani nasıl direk mac sonucu veriliyor bir yere mi tıklamamız gerekiyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
engin3455, 13 saat önce yazdı:

Tatile çıkmak gibi birsey mi yani nasıl direk mac sonucu veriliyor bir yere mi tıklamamız gerekiyor 

İlerle tuşunun altına ekstra bir yer geliyor maça başlamadan önce 

Aynen tatile almak gibi maçöncesi konuşmalar falan veremiyorsun sadece kadroyu hazırlayıp buna tıklıyotrsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Djeguess, 7 saat önce yazdı:

İlerle tuşunun altına ekstra bir yer geliyor maça başlamadan önce 

Aynen tatile almak gibi maçöncesi konuşmalar falan veremiyorsun sadece kadroyu hazırlayıp buna tıklıyotrsun

Anladım  tesekkür ederim herhangi bir kurulum yapılmıyor sanırım sadece skin atılıp tema secilecek 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fmx, 6 saat önce yazdı:

bu eklentiyle oynanan maçların hepsi galibiyetle mi bitiyor?

Hayır. Siz oynarmış gibi simüle ediyor maçı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ramoscu, Bir saat önce yazdı:

Hayır. Siz oynarmış gibi simüle ediyor maçı.

peki diyelim kaybettim geri dönüp maçı tekrar tekrar oynasam ikincide üçüncüde kazanır mıyım maçı yoksa paso yenilgi mi olur?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fmx, 17 dakika önce yazdı:

peki diyelim kaybettim geri dönüp maçı tekrar tekrar oynasam ikincide üçüncüde kazanır mıyım maçı yoksa paso yenilgi mi olur?

Değişir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fmx, 2 saat önce yazdı:

siz hiç denediniz mi kaç kere de kazanıyor maçı bilenler ne diyor?

Bilenler de kesin bir şey söyleyemez diye düşünüyorum. :) böyle bir şeyi de bilmek zor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
can_9, 2 saat önce yazdı:

Bilenler de kesin bir şey söyleyemez diye düşünüyorum. :) böyle bir şeyi de bilmek zor.

maçı normal izlerken taktik değişimlerinde ne tür varyasyonlar var mesela oyuncum sürekli top kaptırıyorsa engel olmak için bir seçenek değişimi var mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bruton218, 11 dakika önce yazdı:

@Ramoscu hocam, DF11 büyük boyutla görebilir miyim, bu tema ile. Yoksa 17'deki gibi çerçeve kısmını büyüten bir eklentisi mi var? 18'i bir çok kişi gibi ben de indirime girince aldım, henüz yeni. 🙂

17'dekiyle tamamen aynı. İkisinin de eklentileri farklı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ramoscu, Bir saat önce yazdı:

17'dekiyle tamamen aynı. İkisinin de eklentileri farklı.

Ek olarak df11 paneli indirmem gerekiyor sanırım 17de öyle yapmıştım, bulamadım ama..

Yani tek istediğim, df11 büyük boyutlarda görünen klasik görünümlü hızlı maç sonu eklentili tema. FM17'de böyle kullanıyorum.

tarihinde bruton218 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bruton218, 39 dakika önce yazdı:

Ek olarak df11 paneli indirmem gerekiyor sanırım 17de öyle yapmıştım, bulamadım ama..

Yani tek istediğim, df11 büyük boyutlarda görünen klasik görünümlü hızlı maç sonu eklentili tema. FM17'de böyle kullanıyorum.

Yüz paketleri bölümünde DF11 konusunda mevcut.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ramoscu, 5 dakika önce yazdı:

Yüz paketleri bölümünde DF11 konusunda mevcut.

Hocam kusura bakma amacım seni meşgul etmek değil.. Görebildiğim df11 uyumlu temalar ve klasik temanın df11 uyumlusu. Ancak bunları kullanınca da hızlı maç sonu eklentisi olan temayı kullanımı bırakmış oluyorum. Panels diye klasörün içinde df11 panelim var 17'de, hangi temayı açarsam açayım df11 paneli büyük. Bunda birini yapsam biri gidiyor sanırım..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bruton218, 5 dakika önce yazdı:

Hocam kusura bakma amacım seni meşgul etmek değil.. Görebildiğim df11 uyumlu temalar ve klasik temanın df11 uyumlusu. Ancak bunları kullanınca da hızlı maç sonu eklentisi olan temayı kullanımı bırakmış oluyorum. Panels diye klasörün içinde df11 panelim var 17'de, hangi temayı açarsam açayım df11 paneli büyük. Bunda birini yapsam biri gidiyor sanırım..

Evet öyleymiş. Birbiriyle çakışan dosyalar da var. xml hakkında bilginiz yoksa hem DF11 hem de hızlı maç sonucuyla uyumlu bir tema indirmenizi öneririm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.