Jump to content
Hoş Geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

J3nDXq.png FMTürkiye

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

Ramoscu

FM 2018 Çekilişi - 3 Adet (Voidu & FMTürkiye)

Önerilen İletiler

V3D3bV.jpg

Dün biten çekilişimizin ardından yeni bir Football Manager 2018 çekilişiyle daha karşınızdayız. Bu kez çekilişi Voidu'yla ortak olarak düzenliyoruz ve 3 adet Football Manager 2018 hediye ediyoruz!

Yapmanız gerekenler linkteki adımları uygulamak.

Kazananlar, oyun kodlarını Football Manager 2018'in çıkacağı gün olan 10 Kasım 2017 tarihinde teslim alacaklardır.

Çekilişe Katılmak İçin Tıklayınız

Sonuçlar Açıklandı Görmek için Tıklayınız

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
23 hours ago, kullanici852 said:

Voidu daha geçen ayki çekilişin sonuvin açıklamadı ki buna katılalım boş iş

Şimdi ben de kontrol ettim sen deyince, ama dün o yarışmanın sonuçlarını paylaşmışlar. facebook sayfalarında bir sorun olmuş sanırım.

• Teşekkür 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Serhat Abacı, 11 saat önce yazdı:

Şimdi ben de kontrol ettim sen deyince, ama dün o yarışmanın sonuçlarını paylaşmışlar. facebook sayfalarında bir sorun olmuş sanırım.

Dün değil çekiliş bittikten 12 saat sonra falan açıkladılar. Çekiliş katılım sayfasına girince kimin kazandığı yazıyordu.

Henüz katılmayanlar bizim refli linklerden katılırsa en azından forumdan birine çıkma şansı artmış olur. 

https://wn.nr/9zRng3 Bu linkten katılırsanız sevinirim :)

Serhat Abacı, 11 saat önce yazdı:

Dün değil çekiliş bittikten 12 saat sonra falan açıkladılar. Çekiliş katılım sayfasına girince kimin kazandığı yazıyordu.

Henüz katılmayanlar bizim refli linklerden katılırsa en azından forumdan birine çıkma şansı artmış olur. 

https://wn.nr/9zRng3 Bu linkten katılırsanız sevinirim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Voidu'ya teşekkürler belki artık şans bize de güler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

a1l6dQ.png

Twitter ile giriş yaparken böyle bir hata alıyorum acaba benden mi kaynaklı yoksa çekilişle mi alakalı

tarihinde Quaresma tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu vesileyle uzuuun bir aradan sonra siteye uğradım. Yerimizi alalım.

Voidu'dan GTA 4 almıştım vaktinde. Aktivasyon kodu anında gelmişti. Güvendiğim bir site.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.