Jump to content
Hoş Geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

J3nDXq.png FMTürkiye

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

Ramoscu

FM 2018 Tam Sürümü Yayınlandı! (Yorumlar-Tartışmalar)

Önerilen İletiler

WGpLPq.png

Gördüğünüz gibi sadece 1 sakatım var arkadaşlar. Yani gereksiz yere ve aşırı sakatlıklar olmuyor. Siz sezon başı oyuncularınıza kondisyon yüklemezseniz  hepsine ağır antreman yaptırırsanız tabi ki sakatlanırlar. Bu oyunun bir suçu veya eksikliği değil. Siz ve takımınızla alakalı bir durum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Quaresma, Bir saat önce yazdı:

WGpLPq.png

Gördüğünüz gibi sadece 1 sakatım var arkadaşlar. Yani gereksiz yere ve aşırı sakatlıklar olmuyor. Siz sezon başı oyuncularınıza kondisyon yüklemezseniz  hepsine ağır antreman yaptırırsanız tabi ki sakatlanırlar. Bu oyunun bir suçu veya eksikliği değil. Siz ve takımınızla alakalı bir durum

bu olayları daha önce hicbir seride yaşamadım. sezon başı 1 ay boyunca kondisyon yükledim takıma . çok sakatlanan oyuncularıma özel olarak baktım. çıldırma seviyesine geldim. belki save ile alakalı bir durumdur. yarin yeni save açıp her şeye dikkat edeceğim. belki gözümden kaçan şeyler vardır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Unutmayın herkesin gözünden kaçan bir şey olabilir. Bu her takım içinde geçerlidir, kondinasyon yükle sakatlanan oyunculara özel olarak bak ama oyuncu sakatlığa meğimliyse sakatlanmaya devam edecektir ki bu gerçekte vardır. O yüzden oyun hatası değil oyuncu sakatlığa meğimliyse, sakatlanmaya devam eder. Siz buna dert etmeyin kalenize çok gol yiyorsanız taktik bakımından dikkat ve oyuncuları bazen taktik bazında anteraman yaptırırsanız o zaman düzeliyor sarı kart ne bileyim kırmızı kart oranı bir anda düşüyor. Kart görmemek için geri çekmeniz gerekiyor. Zaten gözlemciler olsun haberciler olsun bunu uyarıyorlar.

tarihinde ediz0001 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ön direğe açılan ortalar enfes olmuş. Rekabeti arttırmak,maçları zorlaştırmak için yapılmışsa rezalet bir durum. Oyunun kasımda çıkmasına karşın oynanabilirliğin ocak-şubatta sağlanması ise daha vahim bir durum. Senelerdir çıkan ve tiryakisi olduğumuz oyunun yapımcıları oyunu her sene açık beta tarzında sunup, bunu satın almamızı istiyorlar. Yenilik var mı? Var. Değer mi? Değmez.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar oyunda birçok yenilik var ve bence bu sene güzel olmuş.herkese bi sorum olacak bu taktik ekranında eski fmlerde olduğu gibi oklar gösteriliyordu onları nereden yapıyoruz bilen çözen var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
benzinci, Bir saat önce yazdı:

arkadaşlar oyunda birçok yenilik var ve bence bu sene güzel olmuş.herkese bi sorum olacak bu taktik ekranında eski fmlerde olduğu gibi oklar gösteriliyordu onları nereden yapıyoruz bilen çözen var mı?

o oklar oyuncuların birbirleriyle uyumlu olup olmadığını gösteriyor. 2 stoperi 4-5 maç yan yana oynat oklar çıkıyor. önceden de bu sistem vardı ama ön planda değildi. 

• Teşekkür 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

FM 18 çok iyi olmuş. En son 2012'de bırakmıştım. Sonra nasip olmadı diğer serileri oynamak. (Cm 2000 yıllarından  beri oynarım 31 yaşımdayım) 10 Kasım da 18 aldım steam üzerinden. Maç motoru geliştirilecektir elbet ama bu haliyle bile güzel. Bu maç öncesi toplantı olayını çözemedim oyuncular hiç bir tepki vermiyor. Bu toplantı olayı nedir? Detaylı anlatacak arkadaşlara teşekkür ederim şimdiden.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oyunculara moral vermeve motivasyon kazanmasina sebep olur yani iyi kullanman lazım. Ben takimi ataslemek icin agrasif bir sekilde kotu gidersek '' Son zamanlarda kotu oynuyorsunuz gidin tum dunyaya kanitlayin kendinizi ya da gidin taraftari etkileyin gibisinden konusuyorum''

Devre arasi ne olursa olsun onde yada geride olursam oynadigin oyundan mutlu degilim ya da kendinizi begenmis gibi oynamayin derim. Mac icerinde onde olsugumuzda konsatre olun gibi motive edici yada canlandırıcı mesaj vermeye calisirim. Eger menajerlik yeteneklerin dusukse ilk zamanlar oyuncular takmayabilir. Sonradan gelisiyorsun. En son FM12 oynayan biri için oyun gelissede her sene oynayan kisiler hep hüsran oluyor abi. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar öncelikle iyi oyunlar 

fm2018 i steamden aldım ve piyasaya çıkış tarihinde steam den yükledim ama oyun hem kasıyor hemde kaydederken donuyor yanıt vermiyor oluyor 

sonra oyunu kaldırıp tekrar steamden kurdum bu sefer yeni güncellemesi 18,1,2 yi kurdum bu güncellemede bu tur hataların giderildiği yazmasına rağmen yine aynı hatayı aldımve yine kastı sizcesorun nedir 

bilgisayar özelliklerim

intel i7

12 ram

4gbekran kartı gtx950m

1tb harddisk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

steam olmadan artık olmuyor, onu biliyorum. benim sinir olduğum ürün daha piyasaya çıkmadan indirimler başlıyor. halbuki fiyatlandırma Türkiye nin şartlarına göre ve ilk seferde yapılmalı. bu daha iyi olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Son güncellemeye rağmen oyundaki ağırlık gitmedi hala, yine el mecbur şubat mart aylarını bekleyeceğiz tam sorunsuz haline ulaşması için oyunun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.