Jump to content
Hoş Geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

J3nDXq.png FMTürkiye

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

Ramoscu

FM 2018 Tam Sürümü Yayınlandı! (Yorumlar-Tartışmalar)

Önerilen İletiler

Beta deyip geçiştirmek isterdim ama bu kadar da hata olmaz ki be kardeşim. Crash Dumplar, hatalı isimler, oyuncular. Oyunun sorunsuz çalışması için baya patch bekleyeceğiz anlaşılan yine.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yakuzeek, 5 saat önce yazdı:

Size bir Türk wonderkid ismi vereyim mi? :) 

ver ver :D

bu arada bu 48 hz falan nerede yazıyor ben bulamıyorum (2016 oynamaktayım şu an)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
FMci Öğretmen, 45 dakika önce yazdı:

ver ver :D

bu arada bu 48 hz falan nerede yazıyor ben bulamıyorum (2016 oynamaktayım şu an)

ayarlarda çözünürlük değiştirme yeri var ya orada,   tercihler-->arayüz   idi sanırım konumlaması

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar konunun yeri tam burası mı bilmiyorum ama cevaplarsanız çok sevinirim,2 gün önce playstoredan oyunu ön sipariş verdim daha önce 13 ve 15 serilerini de aynı şekilde almıştım kod sorunsuz olarak şahsıma iletilmişti fakat bu kez ne bir mail ne de bir mesaj var temsilciyi aradım inceleyeceğiz dedi ama verilen cevaplar tatmin etmedi başka bu sorunu yaşayan var mı veya yardımcı olabilecek biri?Çok teşekkür ederim şimdiden iyi akşamlar dilerim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jrenux, 6 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar konunun yeri tam burası mı bilmiyorum ama cevaplarsanız çok sevinirim,2 gün önce playstoredan oyunu ön sipariş verdim daha önce 13 ve 15 serilerini de aynı şekilde almıştım kod sorunsuz olarak şahsıma iletilmişti fakat bu kez ne bir mail ne de bir mesaj var temsilciyi aradım inceleyeceğiz dedi ama verilen cevaplar tatmin etmedi başka bu sorunu yaşayan var mı veya yardımcı olabilecek biri?Çok teşekkür ederim şimdiden iyi akşamlar dilerim :)

Playstore sitesinden aldığında "Sipariş Ürünleri" kısmında "Ürün Bilgisini Göster" dediğinde içinde kod yazıyor olması lazım ama tam emin değilim ben almadım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scout55, 5 dakika önce yazdı:

Playstore sitesinden aldığında "Sipariş Ürünleri" kısmında "Ürün Bilgisini Göster" dediğinde içinde kod yazıyor olması lazım ama tam emin değilim ben almadım.

Şöyle bir sıkıntı var ki;satın aldığım ürün orada yok dolayısıyla ürün bilgisine erişemiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jrenux, 3 dakika önce yazdı:

Şöyle bir sıkıntı var ki;satın aldığım ürün orada yok dolayısıyla ürün bilgisine erişemiyorum

Maalesef benimde pek bilgim yok umarım çözersin sıkıntıyı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scout55, 4 dakika önce yazdı:

Maalesef benimde pek bilgim yok umarım çözersin sıkıntıyı

Umarım teşekkür ederim yine de ilgin için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jrenux, 7 dakika önce yazdı:

Umarım teşekkür ederim yine de ilgin için.

Kardeşim oyunu büyüh ihtimal alamadın bende aynısı yaşadım tekrar almayı dene ama google choreme kullanma başka tarayıcıdan al.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Official Player, 43 dakika önce yazdı:

Kardeşim oyunu büyüh ihtimal alamadın bende aynısı yaşadım tekrar almayı dene ama google choreme kullanma başka tarayıcıdan al.

Dostum telefonuma gelen onay kodunu onayladım ve siteden mail aldım satışla ilgili.Alamadığımı sanmıyorum sen de aynı süreçleri yaşadın mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jrenux, 23 dakika önce yazdı:

Dostum telefonuma gelen onay kodunu onayladım ve siteden mail aldım satışla ilgili.Alamadığımı sanmıyorum sen de aynı süreçleri yaşadın mı?

Aynı durumda bende de oldu onay kodu vs. Herşeyi yaptım. Ara durumu ileterek şikayet oluşturdum zaten sonra mesaj geliyor sonuçlandı diye tekrar aradım oyunu alamamışsınız choreme den işlem yapmayın dedi. Bende senin gibi düşündüm 20 gün önce almıştım oyunu normalde kod gelirdi yada bilgi ekranı olurdu. kod gelmese bile siparişlerim kısmında bilgi

olurdu.  hiç bir şekilde bilgi yok ise boş gözüküyor ise büyük ihtimal alamadn sende. 

tarihinde Official Player tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Official Player, 8 dakika önce yazdı:

Aynı durumda bende de oldu onay kodu vs. Herşeyi yaptım. Ara durumu ileterek şikayet oluşturdum zaten sonra mesaj geliyor sonuçlandı diye tekrar aradım oyunu alamamışsınız choreme den işlem yapmayın dedi. Bende senin gibi düşündüm 20 gün önce almıştım oyunu normalde kod gelirdi yada bilgi ekranı olurdu. kod gelmese bile siparişlerim kısmında bilgi

olurdu.  hiç bir şekilde bilgi yok ise boş gözüküyor ise büyük ihtimal alamadn sende. 

Aynen dediklerini yaşadım ben de ama kod ve onayın gönderilmesi boş yere olmayacak kadar resmi geliyor bana şikayetimi oluşturdum müşteri hizmetlerinde zaten oradan kesin bir cevap almadan tekrar sipariş vermeyeceğim.Çok teşekkür ederim bilgilendirdiğin için çok yardımcı oldun dostum.:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaslar ben Kibris’ta yasiyorum. Isbankasi bankamatik kullaniyorum (kredi kartiyla mi satin almaliyim? ) ve steam deki BoaCombra diye bir sey gordum satin alirken cekindim

acikcasi. Turkiye bayragi olan mastercard i mi secmeliyim

yoksa bayraksiz olani mi? Eger oradan satin alirsam uzun bir bekleme suresi var diye birseyler okudum dogru mu? Acil yardimci olursaniz sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
can_9, 9 dakika önce yazdı:

Arkadaslar ben Kibris’ta yasiyorum. Isbankasi bankamatik kullaniyorum (kredi kartiyla mi satin almaliyim? ) ve steam deki BoaCombra diye bir sey gordum satin alirken cekindim

acikcasi. Turkiye bayragi olan mastercard i mi secmeliyim

yoksa bayraksiz olani mi? Eger oradan satin alirsam uzun bir bekleme suresi var diye birseyler okudum dogru mu? Acil yardimci olursaniz sevinirim.

Steamde oyunu alırken çekinme bankamatik yada kredi kartı fark etmez kartın üstün de visa,master hangisi yazıyorsa onu seç ama tr bayrağı olan bi seçenek hatırlamıyorum ancak iş bankası olduğuna tr bayraklı olandır.yabancı ülke kartı kullanmıcaksın sonuçta.steamde oyunu alınca uzun sürmüyor hızlı bi şekilde düşüyor ekranına oyun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Steamde oyunu alırken çekinme bankamatik yada kredi kartı fark etmez kartın üstün de visa,master hangisi yazıyorsa onu seç ama tr bayrağı olan bi seçenek hatırlamıyorum ancak iş bankası olduğuna tr bayraklı olandır.yabancı ülke kartı kullanmıcaksın sonuçta.steamde oyunu alınca uzun sürmüyor hızlı bi şekilde düşüyor ekranına oyun.

E niye turkiye bayrakli kart secenegi var onu anlamadim. Guvenip de alamiyorum hangisini secmeliyim

Sent from my iPhone using Tapatalk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
can_9, 6 dakika önce yazdı:

E niye turkiye bayrakli kart secenegi var onu anlamadim. Guvenip de alamiyorum hangisini secmeliyim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Şimdi baktımda Tr bayraklı olan türkiyede yaşadığını göstermek için yapılmış bir şeymiş normal visa yı seç .bende normal visa yı seçmiştim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
uefa2000winner, 2 saat önce yazdı:

bu saçma sapan takım isimleri nasıl düzelecek acaba? Gelsenkirchen ve İspanya ligi ekiplerinden bahsediyorum...

lisans yaması oluyordu sanırım gene öyle yapılırsa lisanslı oynarız

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

berke nin pa sı 143 gözüküyor pek wonderkid sayılmaz. utku pa 136

tarihinde mavzer tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zidane1907, 1 saat önce yazdı:

lisans yaması oluyordu sanırım gene öyle yapılırsa lisanslı oynarız

bir kaynaktan okuduğuma göre,yama var.doğru olarak yaptım.ancak beta olduğu için mesela real sociedad halen san sebastian olarak görünüyor.ya da işte schalke gelsenkirchen..

onun dışında alman milli takımı falan düzeldi :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür profillerini alabilir miyim? Eğer hala atılmıyor ise profilleri, sizlerin bakıp yorumunu almak isterim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.