Jump to content
Hoş Geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

J3nDXq.png FMTürkiye

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

Ramoscu

FM 2018 Tam Sürümü Yayınlandı! (Yorumlar-Tartışmalar)

Önerilen İletiler

burakhamidi, 6 saat önce yazdı:

Benim kasa da cok saglam. 10'a yakın lig actım büyük veritabanını sectim 3 yıldız oldu. Sende de aynısı olur sanırım.

Teşekkür ederim. İndikten sonra baktım 17 ye göre daha fazla yıldız gösteriyor bende de.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burakhamidi, 9 saat önce yazdı:

25.00Hz'nin üstüne cıkamıyorum bu sorun sadece bende mi var? 

Ekran Görüntüsü (8).png

Aynı sorun bende de var. 1080 TI ekran kartı var ama 23.37 HZ seçilebiliyor sadece, ve menüler bu yüzden inanılmaz hantal.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Official Player, 11 saat önce yazdı:

Cd'yi takmayacaksın artık eski sistem yok. Cd-keyi  girerek steam hesabına oyunu aktif etmen gerekli.  Onun dışında eğer İnternetim yok cd ile yüklesem olmaz mı diyorsan bildiğim kadarıyla olmuyor.  

Arkadaşın dediği doğru. Zaten yeni sistem bilgisayarların coğunda ve özellikle laptoplarda DVD CD sürücüleri mevcut değil. Beta oynayan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun. Ben henüz oyunu almadım FM 2017'den devam :)

tarihinde rawen54 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar bende gün geçerken görsel olarak kasmalar oluyor. Sizde de böyle bir sıkıntı var mı ?

Ben oyunu silip yükledim ama sorun düzelmedi. Sanırım beta sürümü ile ilgili bir durum.

bunun dışında oyunun giriş ekranında kare şeklinde siyah beyaz bir şekil oluyor. Bu durum sizde de oluyorsa endişe etmeyin. Beta sürümünde olan bir durum.

tarihinde brucealanwayne tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
brucealanwayne, 12 dakika önce yazdı:

arkadaşlar bende gün geçerken görsel olarak kasmalar oluyor. Sizde de böyle bir sıkıntı var mı ?

Ben oyunu silip yükledim ama sorun düzelmedi. Sanırım beta sürümü ile ilgili bir durum.

bunun dışında oyunun giriş ekranında kare şeklinde siyah beyaz bir şekil oluyor. Bu durum sizde de oluyorsa endişe etmeyin. Beta sürümünde olan bir durum.

Kasmalar bende de oluyor açarken hata da verdi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozkancebi, 7 saat önce yazdı:

Abdülkadir Ömür ve Yusuf Yazıcı oyuncu profillerini paylaşır mısınız ?

There was a problem processing the uploaded file. Please contact us for assistance.

Kardeş yükleyeceğim ama böyle bir hata veriyor.
tarihinde yakuzeek tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ilginç bir şekilde Galatasaray'ın stadı Yeni Rize Şehir stadı olarak görünüyordu.Miles bey'e mesaj gönderdim twitter'dan.sağolsun anında dönüş yapmış ama.

ne dese hoş?

"Sponsor isimlerini stadyum isimlerinde kullanmıyoruz" e dedim iyi de Rize ile Galatasaray'ın ilgisi yok ki.Rize İstanbul'da bile değil dedim.En azından Ali Sami Yen yapabilirsiniz dedim...

bakalım neler olacak :/

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
uefa2000winner, 11 dakika önce yazdı:

ilginç bir şekilde Galatasaray'ın stadı Yeni Rize Şehir stadı olarak görünüyordu.Miles bey'e mesaj gönderdim twitter'dan.sağolsun anında dönüş yapmış ama.

ne dese hoş?

"Sponsor isimlerini stadyum isimlerinde kullanmıyoruz" e dedim iyi de Rize ile Galatasaray'ın ilgisi yok ki.Rize İstanbul'da bile değil dedim.En azından Ali Sami Yen yapabilirsiniz dedim...

bakalım neler olacak :/

Hocam ingilizcede sorun yok ali sami yen spor kompleksi görünüyo da türkçe olunca isim sapitiyo, turksportal ekibi not etti duzeltecekler

Ekstra olarak oyunun kasmasi bende de mevcut, 48hz oluyor ayarlarda, oyun baslarken beyaz kare bende de var ve oyunun icinde kayboldum resmen cok karisik geliyor bana her şey 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yakuzeek, 51 dakika önce yazdı:

Size bir Türk wonderkid ismi vereyim mi? :) 

?

işten geldim gece indirdim oyunu yapışıyım beşiktaşıma hemen.

tarihinde mavzer tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mavzer, 3 dakika önce yazdı:

?

işten geldim gece indirdim oyunu yapışıyım beşiktaşıma hemen.

Altınordu kalecisi  Berke ÖZER 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

oyunda sosyal grup gibi bazı yerler türkçe değil.

atınç nukan 15-16 ay sakat gözüküyor.

tarihinde mavzer tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mavzer, 25 dakika önce yazdı:

oyunda sosyal grup gibi bazı yerler türkçe değil.

atınç nukan 15-16 ay sakat gözüküyor.

vida kievle 2021 e kadar sözleşme gözüküyor beşiktaşa gelmesi lazım ocakta.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ali26, 13 saat önce yazdı:

kım hocam ben sısırılmıs bı oyuncu goremedım genclerden atalay bı dıkkatımı cektı baska kım var

Atalay, Ozan, Recep, digerlerininde potansiyeli iyi olmus ama şişirilmişler biraz bence. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

merhaba arkadaşlar, fm 2018'in beta sürümüyle yeni bir kariyere başladım. Kariyer hikayelerindeki konum henüz onaylanmadığı için buraya yazıyorum. Kidderminster ile sıfırdan başlıyorum. Bir sene boyunca aynı kariyerde oynayacağım. bakalım neler olacak. :) ilk bölümü aşağıdan izleyebilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burakhamidi, 45 dakika önce yazdı:

Atalay, Ozan, Recep, digerlerininde potansiyeli iyi olmus ama şişirilmişler biraz bence. 

hep portekizliler şişirilecek degil ya boş ver:D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mavzer, 1 saat önce yazdı:

vida kievle 2021 e kadar sözleşme gözüküyor beşiktaşa gelmesi lazım ocakta.

q7 asıl mevki ofansif oyun kurucu gözüküyor kanat gözükmüyor.

mavzer, 8 dakika önce yazdı:

q7 asıl mevki ofansif oyun kurucu gözüküyor kanat gözükmüyor.

4-2-3-1 rakip akhisar da bursa da olsa topa sahip olmada çok üstün. rakipde aynı taktikle oynuyor. 4-3-2-1 deniyicem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.