Jump to content
Hoş Geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

J3nDXq.png FMTürkiye

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

Ramoscu

FM 2018 Tam Sürümü Yayınlandı! (Yorumlar-Tartışmalar)

Önerilen İletiler

FMci Öğretmen, 2 dakika önce yazdı:

şunu anlamaya çalışıyorum. diyelim ki hiç steam falan uğraşmadım. 15 kasımda cd elime geçince pcye takıp yükleyip oynayabileceğim, dimi? :D

hadi ya :/ ben en son 2012'de kaldığım için bunu bilmiyordum :/  yani şimdi bir steam hesabı mı açmam lazım? ve bu steam'ın indirmem gereken bir programı falan var mı?

steam e kaydol ve orada zaten talimatları göreceksin sadece steam eklentisini bilgisayarına kuracaksın geri kalan herşeyi steam halleder. en pratik arayüzdür.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oyunu henüz yeni kullanıyorum ancak fm17 de ki maç motorunda ki hızı göremedim.

Yani biraz kasma mevcut.

Maç içerisinde biraz daha analize önem vermişler gibi duruyor.

Çoğu kısım hala ingilizce.

Aradığım tuşu bulmakta biraz zorlanıyorum bu arada tema değişik geldi :D 

Saha zemini çok hoşuma gitti + oyuna girerken müzik eklemeleri baya tatlı olmuş

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ya ben steam'ı indirdim. hesap falan da aldım ama oyunun Betasını oynayamıyorum. neden acaba? yani "betası çıktıé yazan yerde "oyna"ya tıklıyorum ama olmuyor :/

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kardeşim oyunun betasını oynayabilmen için ön sipariş ile alman gerek. Oyun çıkmadan ön sipariş vermişsin belki ama kutulu oyun almayı tercih ettiğin için şuanda oynama şansın ne yazık ki yok. Kutulu oyunun gelince kutunun üzerindeki CD-key şifresini steam hesabına aktifleştirmek için girdiğin zaman. oyunu indirip oynayabilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Official Player, 1 dakika önce yazdı:

Kardeşim oyunun betasını oynayabilmen için ön sipariş ile alman gerek. Oyun çıkmadan ön sipariş vermişsin belki ama kutulu oyun almayı tercih ettiğin için şuanda oynama şansın ne yazık ki yok. Kutulu oyunun gelince kutunun üzerindeki CD-key şifresini steam hesabına aktifleştirmek için girdiğin zaman. oyunu indirip oynayabilirsin.

çok teşekkürler. peki bir şey daha sorayım izninle;

kutulu oyun geldiğinde cd'yi takıp oyunu yükleme şansım var dimi? cd-key'i daha sonra da girebilirim, doğru mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Cd'yi takmayacaksın artık eski sistem yok. Cd-keyi  girerek steam hesabına oyunu aktif etmen gerekli.  Onun dışında eğer İnternetim yok cd ile yüklesem olmaz mı diyorsan bildiğim kadarıyla olmuyor.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Official Player, Şimdi yazdı:

Cd'yi takmayacaksın artık eski sistem yok. Cd-keyi  girerek steam hesabına oyunu aktif etmen gerekli.  Onun dışında eğer İnternetim yok cd ile yüklesem olmaz mı diyorsan bildiğim kadarıyla olmuyor.  

off çok kötüymüş o zaman :astonished: ama bence yüklenebiliyordur yaa :/ neyse cd gelince bakacağız artık.. teşekkürler cevapların için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
FMci Öğretmen, 8 dakika önce yazdı:

off çok kötüymüş o zaman :astonished: ama bence yüklenebiliyordur yaa :/ neyse cd gelince bakacağız artık.. teşekkürler cevapların için

dostum sen eskı devırde kalmıssın cd dıyorsun ama bu oyun cd nın alabılecegı gb dan fazladır suan yenı ındırıyorum kac gb oldugunu bılmıyorum ama cd devri bitti dvd desen bazı oyunlar artık dvd ye bıle sıgmıyor her oyun ınternetten ındırılmeye baslandı.Aslında dahada kolaylastı yapacagın sey basıt steam programını yukluyorsun urun etkınlestır dıye secenek var onu tıklıyorsun sana gelen kutunun muhtemelen iç kısmında bır kod olacak rakamlar ve sayılardan olusan onu yazıyorsun ve etkınlesıyor fm 18 yukle secenegını tıklıyorsun ve oyun senın pc ne otomatık olarak yuklenıyor sana yukleme bıttıgınde play tusuna basmak kalıyor.

oyunu daha bugun aldım yarın beta cıkacak dıye duymustum sımdı cıkardıklarını ogrendım bakalım ındırıyoruz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
champoss, 52 dakika önce yazdı:

oyunu oynayanlar logo paketi ve forma paketi var mı oyun nasıl biraz ss atsanız :( 

Logo, forma, yüz paketi yok.

Zaten ayrıntılarla dolu bir oyundu iyice ayrıntıya boğulmuş.

Maçlar en hızlı ayarda bile 20dk'ya yakın sürüyor bu özellik değişmezse oyun oynanmaz!

tarihinde yakuzeek tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yakuzeek, 2 dakika önce yazdı:

Logo, forma, yüz paketi yok.

Zaten ayrıntılarla dolu bir oyundu iyice ayrıntıya boğulmuş.

Maçlar en hızlı ayarda bile 10dk'ya yakın sürüyor bu özellik değişmezse oyun oynanmaz!

sanırım bu süreyi uzatmalarındaki neden daha gerçekçi olacağına inanmalarından kaynaklanıyor :/

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 hafta bekleyin sonra tüm paketleri kuralım. Valla oyunun maç arayüzü beni çok sardı. van persie sakat değil dedim krosnodar maçında gene rahmetli oldu. ilk izlenimlerim harika sabahlıcam anlaşılan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pc özelliklerim. 8gb ram 2gb ekran kartı win 10 İntel core İ5 64 bit. Çok lig açınca pc performansı nasıl oluyor. 17 deki gibi bayağı düşüyor mu? Daha indiremedim şimdi den merak ettim de .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
olgunege75, Bir saat önce yazdı:

Pc özelliklerim. 8gb ram 2gb ekran kartı win 10 İntel core İ5 64 bit. Çok lig açınca pc performansı nasıl oluyor. 17 deki gibi bayağı düşüyor mu? Daha indiremedim şimdi den merak ettim de .

Benim kasa da cok saglam. 10'a yakın lig actım büyük veritabanını sectim 3 yıldız oldu. Sende de aynısı olur sanırım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Genç oyuncuların eskiden potansiyelinin yanında bir de siyah kısım olurdu potansiyeli artıp inebilirdi..Şimdi onu göremedim ? yada ayarlanıyor mu bilen varmı ? Galatasarayın alt yapısı iyi işlenmiş o profilde ve hep o profilde kalacakmış potansiyeli :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Santiago, 6 dakika önce yazdı:

Genç oyuncuların eskiden potansiyelinin yanında bir de siyah kısım olurdu potansiyeli artıp inebilirdi..Şimdi onu göremedim ? yada ayarlanıyor mu bilen varmı ? Galatasarayın alt yapısı iyi işlenmiş o profilde ve hep o profilde kalacakmış potansiyeli :)

Evet siyah kısım duruyo hala ama Gs'li oyuncuları şişirmişler bence wonderkid olmuşlar bildiğin öyle kalmayabilir bence :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burakhamidi, Bir saat önce yazdı:

Evet siyah kısım duruyo hala ama Gs'li oyuncuları şişirmişler bence wonderkid olmuşlar bildiğin öyle kalmayabilir bence :)

kım hocam ben sısırılmıs bı oyuncu goremedım genclerden atalay bı dıkkatımı cektı baska kım var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.