Jump to content
Hoş Geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

J3nDXq.png FMTürkiye

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

Ramoscu

FM 2018 Tam Sürümü Yayınlandı! (Yorumlar-Tartışmalar)

Önerilen İletiler

FOOTBALL MANAGER 2018 ÇIKTI!

Piyasaya çıktığı anda dünya üzerinde büyük bir sükse yapan, özellikle Türk oyuncuların ve oyun camiasının dilinden düşürmediği bir oyun olan Football Manager 2018 piyasaya çıktı!

600.000’in üzerinde gerçek oyuncu, 50 ülke ve dünyanın en büyük spor kulüplerini bünyesinde barındıran Football Manager 2018’de, hangi oyuncuyu satın alıp, satacağınızdan, bütçe yönetimi ve taktiksel yaklaşımlara kadar neredeyse her şey artık sizin elinizde olacak. Dolayısıyla oldukça gerçekçi bir futbol menajerliği oyununu deneyimlemeye hazır olun.

Tüm bunların dışında, taktikleri oyunculara göre oluşturmak ya da futbolcuları kendi düşünceniz ve perspektifiniz ile eğitmek mümkün olacak.

Football Manager 2018’de takım içerisindeki futbolcuların psikolojik ve duygusal etmenleri de artık oyunda. Yani, takıma aldığınız ya da yedek kulübesinde bıraktığınız futbolcular, takım içerisinde var olan uyumu etkileyecek.

Türkiye’de en popüler oyunları en uygun fiyatlarla oyunseverlerle buluşturan Voidu’da Football Manager 2018, 119 TL yerine sadece 85 TL! FM 2018’i buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

indirmeye başladık hadi bakalım :)

umarım çok sorun yoktur genelde betayla kariyeere başlıyorum daha sonra 100 tane güncelleme çıkıyor her güncellemede yeni kariyer açıyorum bu özelliğimden vazgeçmeliyim :&

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İndiriyoruz bakalım, herkese hayırlı olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yakuzeek, Şimdi yazdı:

Oyun dile gelmiş, hoş bir müzikle başlıyor bu iyi olmuş.

yakuzeek, 1 dakika önce yazdı:

15. dak'da ilk Crash Dump'ı gördüm :(

ne çabuk indirdiniz yahu :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
berkan143, 1 dakika önce yazdı:

ne çabuk indirdiniz yahu :D 

21,45'te farkettim hemen başladım 9 dakikada indi zaten :) 

FM17 oynuyor gibiyim şu an için, umarım tam sürümde daha güzel sürprizler olur( pek sanmıyorum) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguz18_tr, 3 dakika önce yazdı:

oyun geçen senkı gıbı yıne yavasmı akıyor acaba hızlanma varmı ılk ızlenım nedır hız hakkında

Akış hızı aynı.

En çok merak ettiğim Eljif Elmas oyunda tam bir hayal kırıklığı gibi duruyor. Taktik ekranı alışkın olmadığımız için biraz zorlayacak gibi, hiyerarşi ve gruplaşma sekmeleri güzel görünüyor ne faydası-zararı olacak ilerde görürüz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Quaresma, 10 dakika önce yazdı:

Hiyeraşi ve gruplaşma yan yenilikler önemli olan maç motoru ne alemde acaba

Geçmiş yıllara göre çok değişmiş, maç oynanırken tam saha görüntü almak sıkıntı şu an için çünkü bunu yapacak ''sekme'' yok, misafir olarak maç izliyorum kendi yönettiğim takımınkini değil belki ondandır diyeceğim ama alakası yok. Aralarda gördüğüm kadarıyla maç motoru çok farklı görünüyor.

Ekran Alıntısı.JPG

tarihinde yakuzeek tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Profiller değişik olmuş, bence dengeli değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

oyunu dün aldım ve steam tarafından hesabım dolandırıcılık yaptığmı düşünülerek iptal edildi. Paramı iade edeceklerini söyledim. Kaç zamandır bu anı bekliyordum ve başıma gelenden sonra sinir krizi geçirdim diyebilirim. Steam hesabı açtım ve oyunu satın aldım sadece yaptığım bu. Nasıl olur da böyle birşey olur anlamış değilim. Steam destek bölümüne yazdım kendi kimliğmi bile fotoğraf çekip attım. Umarım düzelir ve oyunu oynayabilirim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

şu takımdaki gruplaşmayı, antrenör ekibinde yapılabilirmiş bu geldi aklıma. Misal bir takımdan diğer bi takıma giderken kendi ekibimizle geçiş yapıyor olabilirmişiz. Bunun dışında galatasaray ın altyapısı iyi gibi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bu steam tam olarak nedir gençler? buraya üye mi olmak lazım? ben d&r'a sipariş verdim. burdan betayı oynama şansım var mı? varsa kutulu oyunum gelince onu yüklediğimde kariyerime devam edebilir miyim yoksa betayı steam'dan indirirsem full oyunu da illa steam'den mi almam gerekecek? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kutulu oyun aldıysanız elinize geçmesini bekleyeceksiniz ve kutudaki kodu steam'e girerek oyunu yükleyeceksiniz, şu an beta oyunu yükleme imkanınız yok ama Steam'i bilgisayaranıza mutlaka yüklemeniz lazım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar  bu hata bende mi var 

Bu ekranda sorun yok

nJJWy1.jpg

Gelişmiş kurulum ' a tıklayınca

vJJpyO.jpg

Ekran gelmiyor ligler çıkmıyor.

tarihinde huseyinbayram19 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yakuzeek, 3 dakika önce yazdı:

Kutulu oyun aldıysanız elinize geçmesini bekleyeceksiniz ve kutudaki kodu steam'e girerek oyunu yükleyeceksiniz, şu an beta oyunu yükleme imkanınız yok ama Steam'i bilgisayaranıza mutlaka yüklemeniz lazım.

nasıl yaa??? kutudaki cd'yi laptopa takıp yüklemeyecek miyiz??? steam ile uğraşmak falan istemiyorum ben :( betası falan da kalsın. cd'yi takarak oynayayım bana yeter

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
huseyinbayram19, 3 dakika önce yazdı:

Merhabalar  bu hata bende mi var 

Bu ekranda sorun yok

nJJWy1.jpg

Gelişmiş kurulum ' a tıklayınca

vJJpyO.jpg

Ekran gelmiyor ligler çıkmıyor.

Bende böyle bir sorun çıkmadı.

FMci Öğretmen, 2 dakika önce yazdı:

nasıl yaa??? kutudaki cd'yi laptopa takıp yüklemeyecek miyiz??? steam ile uğraşmak falan istemiyorum ben :( betası falan da kalsın. cd'yi takarak oynayayım bana yeter

Steam'le uğraşacak bir şey yok, CD ile uğraşmaktan daha iyidir :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
FMci Öğretmen, 1 dakika önce yazdı:

o devir çoktan kapandı. oyunu cd den yüklesen bile steam hesabı açıp kutudaki şifreyi steam e girerek hesabını ilişkilendirmen lazım. yoksa güncellemeleri de alamazsın. kutu sadece koleksiyon için.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yakuzeek, 1 dakika önce yazdı:

Steam'le uğraşacak bir şey yok, CD ile uğraşmaktan daha iyidir :) 

şunu anlamaya çalışıyorum. diyelim ki hiç steam falan uğraşmadım. 15 kasımda cd elime geçince pcye takıp yükleyip oynayabileceğim, dimi? :D

Aggressivo, 1 dakika önce yazdı:

o devir çoktan kapandı. oyunu cd den yüklesen bile steam hesabı açıp kutudaki şifreyi steam e girerek hesabını ilişkilendirmen lazım. yoksa güncellemeleri de alamazsın. kutu sadece koleksiyon için.

hadi ya :/ ben en son 2012'de kaldığım için bunu bilmiyordum :/  yani şimdi bir steam hesabı mı açmam lazım? ve bu steam'ın indirmem gereken bir programı falan var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
FMci Öğretmen, 1 dakika önce yazdı:

şunu anlamaya çalışıyorum. diyelim ki hiç steam falan uğraşmadım. 15 kasımda cd elime geçince pcye takıp yükleyip oynayabileceğim, dimi? :D

Hayır. Steam'den etkinleştirme yapmadan oyunu yüklemeniz mümkün değil.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
FMci Öğretmen, 2 dakika önce yazdı:

Yukarıda ''Aggressivo'' arkadaşımızın dediği gibi STEAM şart artık :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ramoscu, Şimdi yazdı:

Hayır. Steam'den etkinleştirme yapmadan oyunu yüklemeniz mümkün değil.

nayır nolamaz :( 

yani bu steam işine kesin gireceğiz desenize.... :/

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.