Jump to content
  • Kaydol

Önerilen İletiler

Arkadaşlar ben çok araştırdım pek az sonuç var internette oyun oynarken özellikle düşük seviyeli yada düşük ligdeki takımlarla aşırı bunalmadan sıkılmadan güzel bir oyun olsun istediğimiz zamanlarda işimize yarayacağını düşündüğüm bir durum bu FFP kaldırma yani muhtemel çoğunuz biliyordur ama benim çok işime yaradığı için sizinle de paylaşmak istedim belki ihtiyaç duyanlar olabilir diye. Mesela düşük seviye deki bir takımla 1. lige çıktığınızda örn: 5m üzerine eğer zararınız çıkarsa diğer avrupa kupalarından men edilebilme sorunu vardı bu sebeple transfer edememe ve yönetimden bir takım isteklerde bulunamama gibi durumlar söz konusu oluyordu. bu bulduğum video da bunu nasıl çözüldüğünü anlatıyor. umarım işinize yarar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafa58, 14.10.2017 - 18:22 yazdı:

hak yeme hack yersin :D 

bunu yapınca da sarmıyor oyun :D yinede eline saglık kardeş

demek ki bu şekilde düşünen tek ben değilmişim :D ancak şu da var ki oyunda malesef bazen gerçektekinden daha düşük bütçeyle başlatabiliyorlar kulüpleri..  işte o zaman insanın şeytana uyası geliyor :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tv geliri yerine transfer bütçesini yazıp aynı işlemleri uygularsanız bütçeyide arttırabilirsiniz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.