Jump to content
  • Kaydol
holypetradag

Devamlılık - Önemli Maç Gizli Özellikleri Hakkında

Önerilen İletiler

Herkese merhaba arkadaşlar , oyun içinde gizli olan ve çeşitli programlar dışında gözükmeyen özellikler var.
Bunlardan iki taneside devamlılık ve önemli maç bunların herhangi bi şekilde artma veya azalma durumları söz konusu mu acaba?

Bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim

tarihinde holypetradag tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafa58, 6 dakika önce yazdı:

dediğin seyi anlamadım daha net acıklarsan belki yardımım dokunur kardeşim

hocam şöyle diyim oyunda bizim göremediğimiz özellikler var. oyuncunun ilk kontrol özelliğini görüyorsun 0-20 arasında bi değer alıyor.

aynı şekilde bizim göremediğimiz devamlılık , sakatlanma , önemli maçlar , çok yönlülük gibi de 0-20 arasında değer alan özellikler var. 

sorumda şu bunlar nasıl artar acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sakatlanma alırken oyuncuyu yeşil ve kırmızı olaylar var orda sakatlanmaya yatkın yazarsa (mustafa pektemek gibi) anlarsın yada oyuncunun geçmişinden sakatlık geçmişinden anlayabilirsin

devamlılıktan kast ettiğin sey heralde sadakat birçok takımda oynamak mı oluyor tam anlamadım ama o oluyorsa zaten basında soruyorlar x oyuncusu suana kadar 6 takımda oynadı falan o biraz senin elinde satıp satmama falan sorun çıkartmaya bilir.

önemli maçlar da deminden sakatlıkta bahsettiğim gibi kırmızı yerde onemli maçlar sıkıntılı yada yesil olarak onemli maclarda iyi olarak gozukebilir.

gel gelelim bunların artısı falan genç oyuncuysa bunları antremanda ve oynatarak geliştirebilirsin ama artık olmuş adamlara yapacak birşey pek yok gibi ben suan sana bukadar bilgi verebilirim :) yardımım dokunduysa ne mutlu bana

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafa58, 25 dakika önce yazdı:

sakatlanma alırken oyuncuyu yeşil ve kırmızı olaylar var orda sakatlanmaya yatkın yazarsa (mustafa pektemek gibi) anlarsın yada oyuncunun geçmişinden sakatlık geçmişinden anlayabilirsin

devamlılıktan kast ettiğin sey heralde sadakat birçok takımda oynamak mı oluyor tam anlamadım ama o oluyorsa zaten basında soruyorlar x oyuncusu suana kadar 6 takımda oynadı falan o biraz senin elinde satıp satmama falan sorun çıkartmaya bilir.

önemli maçlar da deminden sakatlıkta bahsettiğim gibi kırmızı yerde onemli maçlar sıkıntılı yada yesil olarak onemli maclarda iyi olarak gozukebilir.

gel gelelim bunların artısı falan genç oyuncuysa bunları antremanda ve oynatarak geliştirebilirsin ama artık olmuş adamlara yapacak birşey pek yok gibi ben suan sana bukadar bilgi verebilirim :) yardımım dokunduysa ne mutlu bana

yok hocam bu senin bilmediğin bi şey anladığım kadarıyla ama yineden o kadar açıklmaya çalışmıssın teşekkür ederim emeğin için :blush:

• Haha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bahsettigin sey gozlemci rapor verirken cikan bu oyuncu istikrarsız yani formsuz olayi ise bunu oyuncuyu satin almadan once son 5macindaki formuna bakarak bir nevi tahmin edebilirsin 

Veya oyuncunun gecen sezonki istatistiklerine de bakabilirsin 

+++oyuncunun sakatlanmasini vucut zindeliginden gorebilirsin buyuk maclari sevip sevmemesinide oyuncunun zihinsel ozelliklerinden bir nevi tahmin edebilirsin cok yonluluk ise oyuncunun birden fazla mevkide oynmasani gosterir ki onuda goruyorsun zaten :)

tarihinde krekas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
krekas, 4 saat önce yazdı:

Bahsettigin sey gozlemci rapor verirken cikan bu oyuncu istikrarsız yani formsuz olayi ise bunu oyuncuyu satin almadan once son 5macindaki formuna bakarak bir nevi tahmin edebilirsin 

Veya oyuncunun gecen sezonki istatistiklerine de bakabilirsin 

+++oyuncunun sakatlanmasini vucut zindeliginden gorebilirsin buyuk maclari sevip sevmemesinide oyuncunun zihinsel ozelliklerinden bir nevi tahmin edebilirsin cok yonluluk ise oyuncunun birden fazla mevkide oynmasani gosterir ki onuda goruyorsun zaten :)

Hocam sorun istikrarlı mı istikrarsız mı görmek değil. Bu istikrar değeri artıyor mu artmıyor mu ya da büyük maçlarda oynama değeri

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gizli özellikler ( Çirkeflik, profesyonellik vb) sabittir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.