Jump to content
  • Kaydol
Ramoscu

FM 2018 Satış Fiyatları

Önerilen İletiler

Fiyatlar güncellendi.

Muzaffer1907, Bir saat önce yazdı:

D&R dan alınca cd mi yollayacak yoksa steamdan mı indirilecek onu tam anlayamadım siteden bilginiz var mı acaba ?

DVD olarak yollanacak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
transformers_78, 1 dakika önce yazdı:

Bende almak istiyorum fakat steam üzerinden kod girerek mi oynanıyor? Pc' de dvd girişi yok ayrıca bir arkadaşımla beraber oynamak istiyoruz. 

Evet kod giriyorsunuz ve oyun Steam kütüphanenize ekleniyor. İsterseniz DVD'yi kullanmadan oyunu Steam üzerinden de indirebiliyorsunuz. Arkadaşınızla beraber oynamak için 2 farklı Steam hesabına ve 2 tane oyuna ihtiyacınız var. Tek oyunla beraber oynayamazsınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ramoscu, 1 dakika önce yazdı:

Evet kod giriyorsunuz ve oyun Steam kütüphanenize ekleniyor. İsterseniz DVD'yi kullanmadan oyunu Steam üzerinden de indirebiliyorsunuz. Arkadaşınızla beraber oynamak için 2 farklı Steam hesabına ve 2 tane oyuna ihtiyacınız var. Tek oyunla beraber oynayamazsınız.

Yanıt için teşekkürler. Önceki sene beraber almıştık. Steam' de offline olarak ikimizde oynayabiliyorduk.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
transformers_78, Şimdi yazdı:

Yanıt için teşekkürler. Önceki sene beraber almıştık. Steam' de offline olarak ikimizde oynayabiliyorduk.

Çevrimdışı oynayacaksanız sorun yok. Tek hesapla oynayabilirsiniz. Ben beraber kariyer yapacakmışsınız gibi algıladım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.