Jump to content
Hoş Geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

J3nDXq.png FMTürkiye

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

Ramoscu

FM 2018 Satış Fiyatları

Önerilen İletiler

vpBvAp.png

Site isimlerine tıklayarak ürün sayfasına ulaşabilirsiniz.

Burada paylaştığımız hiçbir siteyle herhangi bir bağımız bulunmamaktadır. Amacımız sadece sizi bilgilendirmek ve birden fazla alternatif üretmektir.

• Teşekkür 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
berkaybalkan, 5 saat önce yazdı:

STEAMDA TAKSİT OLUYOR MU?

bildiğim kadarıyla onlar taksit seçeneği sunmuyor ama siz kendi bankanızdan daha sonra taksitlendirebilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
berkaybalkan, 13 saat önce yazdı:

STEAMDA TAKSİT OLUYOR MU?

Eğerki Ödeme seçeneklerinden BOA ile ödeyi seçersen taksitlendirebiliyorsun bonus özellikli kartlarla.

tarihinde Solomon tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Geçen seriyi Voidu.com dan almıştım, güvenilirlik açısından herhangi bir sorun yaşamadım, oradan almak isteyen arkadaşlar var ise gönül rahatlığı ile alabilirler.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Voidu üzerinden bi çekiliş kampanyası var galiba facebookta reklamları çıkıyor voidu facebook hesabından bakabilirsiniz 3 gün kalmış 

Yeni konu açmadım bilgilendirmek amacıyla yazdım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
FMci Öğretmen, 7 saat önce yazdı:

bu verilen sitelerin hiç biri adrese yollamıyor mu? ben de oyunu elinde görmek isteyenlerdenim :smiley:

Hayırsteam koduyla steam üyeliğine tanımlanıyor.cd kabıyla alacaksan büyük mağazalara gidip ordan almalısınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir kere de çekilişte şans bize gülsün bee :)

https://wn.nr/yDTQ79 Bu linke tıklayarak bana puan kazandırarak çekilişe katılabilir yada voidu'nun sitesine girerek en üstteki linkten çekilişe katılabilirsiniz. Son 15 saat. 3 şanslı kişiden biri en azından buradan çıkar umarım. Yabancıya gitmesin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.