Jump to content
  • Kaydol
scout55

FM 17 - Dikkat Çeken Türk Oyuncular V1

Önerilen İletiler

YAMA İÇERİĞİ

-Yurt dışında oynayan genç oyuncular eklendi.(Levent Gündoğan[Man Utd.],Ferhat Çoğalan[Valencia] vb.)

-Çoğu Türk oyuncunun potansiyeli arttırıldı.(Cengiz Ünder,Gökay Güney,Berke Özer vb.)

-Bazı gurbetçi oyuncuların ülkeleri düzenlendi.

EKLENEN VE POTANSİYELİ ARTTIRILAN OYUNCULAR;

Spoiler

Cengiz Ünder, Çağlar Söyüncü, Enes Ünal, İrfan Kahveci, Orkan Çınar, Oğulcan Çağlayan, Berke Özer, Abdülkadir Ömür, 

Emre Mor, Kubilay Kanatsızkuş, Erdinç Karakaş, Özer Özdemir, Rezan Çorlu, Gökay Güney, Volkan Pala, Recep Gül,

Elif Elmaz, Salih Özcan, Berkay Özcan, Patrick Ince, Yusuf Acer, Muhammed Samed Karakoç, Fatih Aktay, Metehan Güçlü,

Malik Karaahmet, Yiğithan Güveli, Levent Gündoğan, Çağrıhan Ağaç, Anıl Mercan, Yusuf Yazıcı, Gökhan Kardeş,

Kaan Ayhan, Denizhan Deniz, Utku Yuvakuran, Muhammed Şengezer, Uğurcan Çakır, Alperen Babacan, Mehmet Çelik,

Umut Bozok, Deniz Hümmet, Berk Çetin, Hikmet Çiftçi, Ferhat Çoğalan, Cerem Talha Dinçer, Onür Gürler, Ertuğrul Teksen, Atakan Karazor, Ahmet Canbaz, Hakki Yildiz, Yusuf Sari, Yunus Akgün

OYUN İÇİ FOTOĞRAF;

Levent Gündoğan

4GZo74.png

Berk Çetin

nJ56vl.png

Ferhat Çoğalan

g940N3.png

Yunus Akgün

lb052X.png

YAMANIN İÇERİĞİ BU KADAR

YAMADA GÖRDÜĞÜNÜZ HATALARI BİLDİRİRSENİZ DİĞER SÜRÜMDE HATALARI DÜZELTİLECEKTİR.

YAMADA OLMASINI İSTEDİĞİNİZ GENÇ OYUNCULAR VARSA ONLARI DA EKLEYEBİLİRİM.

(NOT:ABARTIYI SEVENLER İÇİN BİR YAMADIR.)

YAMAYI BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ.

tarihinde scout55 tarafından düzenlendi
  • Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arifoguzhan, 14 saat önce yazdı:

CA-PA değerleri falan ortalama ne kadar arttı ? Gerçekcilik payı varsa kullanmak isterim.

Büyük oranda arttırdım fakat gerçekçilik dışında kalırsa biraz kısabilirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dostum baya abartı olmuş fakat sonuçta bunu kurup direk alt takımdan oyuncuları yetiştirip 11in bi parçası yapmak zevkli olur en azından güzel bi yeni kariyer başlangıcı olabilir. Tabi PA ları baya yüksek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arifoguzhan, Şimdi yazdı:

Dostum baya abartı olmuş fakat sonuçta bunu kurup direk alt takımdan oyuncuları yetiştirip 11in bi parçası yapmak zevkli olur en azından güzel bi yeni kariyer başlangıcı olabilir. Tabi PA ları baya yüksek.

PA ları bilerek yüksek yaptım çünkü ilerde Türk oyuncuların büyük takımlarda oynaması vs. hoş olur diye düşündüğüm için böyle bir şey yaptım zaten abartıyı sevenler için bir yama, düşüncen için teşekkür ederim :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scout55, 3 saat önce yazdı:

PA ları bilerek yüksek yaptım çünkü ilerde Türk oyuncuların büyük takımlarda oynaması vs. hoş olur diye düşündüğüm için böyle bir şey yaptım zaten abartıyı sevenler için bir yama, düşüncen için teşekkür ederim :) 

Rica ederim kardeşim. Ben takımı komple satıp altyapıdakiler ile ilerleyecem. Muslera hariç tabiki de. Belki Berke yi kaleye koyarım diyecem ama gönlüm el vermiyor bu takımdan Muslera'nın gitmesini :D

• Haha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.