Jump to content
  • Kaydol

Önerilen İletiler

geleceği olan oyuncuya her takım isteyeceği için fiyati yükseltirler önemli olan kimsenin bilmediği genç oyuncuları bulmak ve onları ucuz fiyata kapmak yani kısaca gözlemci ağını büyüt Asya Afrika guney amerika gibi ülkelere gözlemci yolla ordan kimsenin bilmediği genç oyuncuları bulursun ve ucuza kaparsın  :)

tarihinde krekas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zaten oyundaki en saçma olay bu . Sen genç oyuncuyu isteyince 40 m euro , ama sen satarken değerinin 10 m euro üstüne çıkıyor en fazla . Biraz fazla iste hemen görüşmeleri geri çekiyor . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

biraz pazarlık yapabilirsin ama avrupa liglerinde ucuza alman zor afrika brezilya arjantin gibi yerlerden bulcan ya da benim gibi biraz riskli olasa da  çok küçük yaşta 16 yaşta falan alcan Türkiye Ligi buna çok müsait  2-3 milyona baya iyi regenler çıkar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

peki arkadaşlar öyle liglerden bulsam potansiyeli kaç olsa iyidir fm scout kullanıyorum potansiyeli kaçın üzerinde olursa iyidir bide nasıl hızlı geliştirebilirim bu oyuncuları  (oradaki oyuncular için bile öyle istiyor çok saçma)

tarihinde fanatik3321 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fanatik3321, Bir saat önce yazdı:

peki arkadaşlar öyle liglerden bulsam potansiyeli kaç olsa iyidir fm scout kullanıyorum potansiyeli kaçın üzerinde olursa iyidir bide nasıl hızlı geliştirebilirim bu oyuncuları  (oradaki oyuncular için bile öyle istiyor çok saçma)

dostum oyuncuların potansiyeli en az 110 olmalıdır bence. ama asıl önemli olan potansiyeli ile şimdiki yeteneği arasındaki farktır. mesela bazı oyuncular 21-22 yaşlarında bile potansiyellerine ulaşababiliyorlar. Genç alırken cidden genç olmali ki fark az olmasın. Ben oyuncu ararken max 19 yaş seçiyorum mesela. Geliştirmek içinse antreman tesislerin yüksek olmalı ve oynatmalısın, ama öyle 9-10 maç değil oynatacaksan 20-25 oynat en az. Oynattıkça kararlılığı artar ve kararlı oyuncu daha çabuk gelişir. Aynı karakterde hocalara da eğitim vermesini söyleyebilirsin.  Ben bu oyuncuyu daha acemiyken (kendimden bahsediyorum) 21 yaşındayken hollandadan 250 bine almıştım. sakat - cezalı olmadığı her maçta oynattım ve birçok kulüp rekoru kırdı, efsane oldu. 

Oyuncu almak için as takımdan almamanı da öneririm. Git psg - manu- barça u21 takımlarından gençleri opsiyon ile kirala. 1 sene fayda görür gelişirse bu şekilde opsiyonu da fazla olmuyor. 12mlik adamı 1mye opsiyonla aldığımı bilirim :D Bak mesela bir tane de Monaco'dan aldığım oyuncuyu paylaşayım az sonra.

Adsız-min.png

Bu da Monaco A2'den alığım oyuncu. 100 bin opsiyonla aldım bunu da 8NEPPn.png

tarihinde ford tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ford, 2 saat önce yazdı:

dostum oyuncuların potansiyeli en az 110 olmalıdır bence. ama asıl önemli olan potansiyeli ile şimdiki yeteneği arasındaki farktır. mesela bazı oyuncular 21-22 yaşlarında bile potansiyellerine ulaşababiliyorlar. Genç alırken cidden genç olmali ki fark az olmasın. Ben oyuncu ararken max 19 yaş seçiyorum mesela. Geliştirmek içinse antreman tesislerin yüksek olmalı ve oynatmalısın, ama öyle 9-10 maç değil oynatacaksan 20-25 oynat en az. Oynattıkça kararlılığı artar ve kararlı oyuncu daha çabuk gelişir. Aynı karakterde hocalara da eğitim vermesini söyleyebilirsin.  Ben bu oyuncuyu daha acemiyken (kendimden bahsediyorum) 21 yaşındayken hollandadan 250 bine almıştım. sakat - cezalı olmadığı her maçta oynattım ve birçok kulüp rekoru kırdı, efsane oldu. 

Oyuncu almak için as takımdan almamanı da öneririm. Git psg - manu- barça u21 takımlarından gençleri opsiyon ile kirala. 1 sene fayda görür gelişirse bu şekilde opsiyonu da fazla olmuyor. 12mlik adamı 1mye opsiyonla aldığımı bilirim :D Bak mesela bir tane de Monaco'dan aldığım oyuncuyu paylaşayım az sonra.

Adsız-min.png

Bu da Monaco A2'den alığım oyuncu. 100 bin opsiyonla aldım bunu da 8NEPPn.png

anladım hocam çok teşekkürler

peki antreman tesisi güzel oyuna başlayınca borçtan çok sıkılmıyacağım ama çok da güçlü olmayan bir takım var önerebileceğiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fanatik3321, 1 saat önce yazdı:

peki antreman tesisi güzel oyuna başlayınca borçtan çok sıkılmıyacağım ama çok da güçlü olmayan bir takım var önerebileceğiniz

öylesine denedim bi takımda adamlar kiralık olarak almak istersem gelecekteki bonservisini de kabul etmiyorlar çok enteresan bi türlü yapamadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.