Jump to content
  • Kaydol
qknraider

Ver Kaç

Önerilen İletiler

Günümüzün kanat atakları ceza sahası içinden ve çizgiden orta açarak oluyor bu tip oyunlarda genellikle verkaç üzerinden oluyor. Aslında orta hücumlarında da ilerlemek için verkaç yapılıyor. 

Bunu fm üzerinde yapmak için illa 'verkaç yapar' yeteneği olması mı lazım? Taktik üzerinden yapabilen arkadaşlar varsa düşüncelerini paylaşırsa sevinirim. ( mevki,  rol,  vs) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Genişliği dar alana alıp birde öyle daha az top sür seçeneğini dene ama dedigim gibi oyuncu yeteneğine de bağlı.Bu arada oyuncularına verkac antreman yaptırma boşuna yoksa elindeki iyi oyuncularıda verkac antrenmanı yapmaya zorladığın icin kaybedebilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şuan kadro kalitem yüksek değil ben sadece oluyor mu oluyorsa nasıl olur diye sormuştum :)  şuan ortalama 1000 pas yapabiliyorum ama özellik olmadığı için görmedim hiç. Bide ver kaç yapar iki oyuncuda da olması gerekiyor mu acaba? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
qknraider, 2 saat önce yazdı:

Şuan kadro kalitem yüksek değil ben sadece oluyor mu oluyorsa nasıl olur diye sormuştum :)  şuan ortalama 1000 pas yapabiliyorum ama özellik olmadığı için görmedim hiç. Bide ver kaç yapar iki oyuncuda da olması gerekiyor mu acaba? 

Iki oyuncuda da olmasi gerektiğini düşünmüyorum ama ikisinde de olursa iyi olur tabi :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.