Jump to content
Hoş geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

J3nDXq.png FMTürkiye

J3nDXq.png FMTürkiye Grubu

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

okakacukaka

Eurobasket 2017 Çeyrek Finalleri (2. Gün) Sohbet Konusu

Önerilen İletiler

okakacukaka    103

XE2Rj5.jpg

Eurobasket 2017'de sona doğru adım adım ilerliyoruz. Dün çeyrek finallerin ilk iki maçı oynandı ve yarı finali ilk eşleşmesini (İspanya - Slovenya) öğrendik. Şimdi sıra ikinci maçın eşleşmesini öğrenmeye geldi. Maçlar Sinan Erdem Arena'da oynanacak ve NTVSpor'dan naklen yayınlanacak.

Yunanistan - Rusya

5Gp635.jpg  -  bLQ7am.jpg

Saat: 18:45

Nasıl Geldiler?: Yunanistan son 16 turu maçında bir sürpriz gerçekleştirerek Litvanya'yı 77 - 64 yenerek çeyrek finale yükseldi.

Rusya ise Hırvatisyan'ı 101 - 78 gibi net bir skorla devirip Yunanistan'ın karşısına geldi.

K.G.: İşte yine karşımızda denk güçlerin maçı. Maçı iki takımın guardları etkileyecektir. Yunanistan'da Kostas Sloukas, Rusya'da Aleksei Shved'in göstereceği performans skorun hangi yönde önde olacağını bize gösterecek.

--------------------------------------------------------------------------

İtalya - Sırbistan

1GjOlY.jpg  -  nJY035.jpg

Saat: 21:30

Nasıl Geldiler?: İtalya, son 16 turunda Finlandiya'yı 70 - 57 yenerek adını çeyrek finale yazdırdı.

Sırbistan ise hiç beklemediği şekilde son anlarında zorlandığı maçta Macaristan'ı 86 - 78 yenerek İtalya'nın rakibi oldu.

K.G.: Günün ilk maçında olduğu gibi yine yıldız oyuncularının performansı maçı etkileyecek. Bir tarafta Atlanta Hawks'ın yıldız şutörü Marco Bellinelli diğer tarafta bu sezon NBA'deki ilk sezonuna başlayacak olan Sacramento Kings'li Bogdan Bogdanovic. Bu ikilinin takımlarını ne denli iyi yöneteceği maçın gidişatını belirleyecek. Açıkçası skor olarak kopuk bir maç beklemiyorum. Oldukça yakın gidecektir.

Yarı final eşleşmelerinde görüşmek üzere

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sosmy    118

Yunanistan-Sırbistan yarı finali olur bence. Finalde de Sırbistan-İspanya maçını izleriz :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
okakacukaka    103

Günün ilk yarı finalisti 74 - 69'luk skorla kazanan Rusya oldu. Çok güzel bir maçtı. Özellikle Rusya adına maç iki bölüme ayrıldı. İlk yarı Shved'in düşük performansıyla geride oldukları bölüm ve ikinci yarıda Shved'in toparlanıp takımı taşıdığı bölüm.

Şuana kadar oynanan üç çeyrek final maçı da çok güzel geçti. İtalya - Sırbistan maçında müthiş bir tempo bekliyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
okakacukaka    103

Son yarı finalist İtalya'yı 83 - 67 yenen Sırbistan oluyor. Açıkçası hayal kırıklığına uğradım. İtalya'dan bu denli kötü bir oyun beklemiyordum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.