Jump to content
Hoş geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

J3nDXq.png FMTürkiye

J3nDXq.png FMTürkiye Grubu

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

Pesball~TR

Pep Guardiola - Hücum 2-1-4-3 - Maç'a Hükmet !

Önerilen İletiler

Pesball~TR    8

Pep Guardiola | Hücum;2-1-4-3 | Maç'a HÜKMET !

Defans yapmayı asla sevmeyen sadece hücumu düşünen bir hoca,daha doğrusu atakta iken defanstaki oyuncuları doğru yerleştiren hoca....Hücum da elinden geldiğince pozisyon üretmek ve ataktaki oyuncu çokluğundan faydalanmak isteyen bir teknik direktör...

V329On.jpg

Hücumda olabildiğince etkin olmaya çalışıyoruz.Sadece Hücum

0GbR3Z.png

Kanatların top sürme ve bitiricilik gibi önemi artıyor.Çünkü taktikte en çok kanatlardan daha sonra göbeğin en ön tarfından verim alabiliyoruz.

4GYjX7.png                                                 (HÜCUMDA) / İÇE DOĞRU KAT EDİP ORTA SAHA OYUNCUSUNA DÖNÜŞEN BEKLER

ZO2Xbo.png

GERÇEKTE

3p26r5.png

Ön direkler ve sağ bek ile stoperin arasındaki boşluktan forvetin sıyrılıp gol vuruşunu yapması :)

8Nm6gV.png

SAHTE 4-1-2-2-1

zJQjoY.png

Takım Talimatları

LOdl5j.png

Rakip Takım Talimatları

GybmrZ.png

Aldığımız Sonuçlar :) 

DyoOky.png

FİKSTÜR VE İSTATİSTİK

4GYpD0.png

3p2ONO.png

EyQOlq.png

kXZMj7.png

3-0'dan 4-3'e getirdiğimiz Fenerbahçe Maçı :) 

NOYQ8k.png

Anlatıcaklarım bu kadar....İyi Kariyerler,İyi Oyunlar   :)

Pep Guardiola - Hücum 2-1-4-3 - Maç'a HÜKMET !_BB0C9806-7175-40AA-9E10-D85CCC71B615.fmf

tarihinde Pesball~TR tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanads    7

Man Cityle avrupa liginde yarar mı sence avrupada gidiyo mu bu taktik yani güçlü rakip çıkarsa hücümu standart konrta felan yapalım mı?

tarihinde Furkanads tarafından düzenlendi
  • Teşekkür Et 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Pesball~TR    8
Furkanads, 1 saat önce yazdı:

Man Cityle avrupa liginde yarar mı sence avrupada gidiyo mu bu taktik yani güçlü rakip çıkarsa hücümu standart konrta felan yapalım mı?

Taktiğe dokunmana gerek yok zaten taktiğin savunma yanı güçlü...Fikstürde gördüğün gibi 3-4 günde maç yaptım ZTK,Süper Lig,Avrupa Ligi...Ankaragücü ile 3'ünüde rahat götürdüm Monchengladbach'ı yendim ama diğer turdaki Lyon'a duran toplardan yediğim gollerle pisi pisine turu kaybettim.Başarılı olabilirsin bence dene :)

tarihinde Pesball~TR tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanads    7
Pesball~TR, 9 saat önce yazdı:

Taktiğe dokunmana gerek yok zaten taktiğin savunma yanı güçlü...Fikstürde gördüğün gibi 3-4 günde maç yaptım ZTK,Süper Lig,Avrupa Ligi...Ankaragücü ile 3'ünüde rahat götürdüm Monchengladbach'ı yendim ama diğer turdaki Lyon'a duran toplardan yediğim gollerle pisi pisine turu kaybettim.Başarılı olabilirsin bence dene :)

Ben bir deneyim foto felan atarım :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.