Jump to content
Hoş geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

J3nDXq.png FMTürkiye

J3nDXq.png FMTürkiye Grubu

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

sagator07

Alban Lafont / 18 / Kaleci

Önerilen İletiler

sagator07    2

rJLpd3.jpg

Adı : Alban Lafont

Yaşı : 18

Oynadığı Takım : Toulouse FC

Uyruk : :fra: Fransa

Bonservis Bedeli : 11.75MN €

İlk Sezon Profili 

LOPNoZ.jpg

Kariyer Geçmişi

vJzVo4.jpg

Sakatlıkları

1GPBnN.jpg

Düşüncem

Genç ve gelecekte parlayacak bir kaleci. Hiç kadromda olmadı ama profili geleceğe yönelik olduğu için sizlerle paylaşmak istedim. Eğer mali durumunuz iyiyse ve kaleci arıyorsanız, seçenekleriniz arasına koymanızı tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sagator07    2

Evet orasını düşünmedim kusura bakmayın ama cidden sağlam profil :D Rica ederim, ben teşekkür ederim.İyi forumlar...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ford    5

Bu da bendeki hali 2019 :D Normalde başka kaleci alacaktım fakat konu aklıma geldi ve bunu aldım. 18.75m pounda :) Kaleci için fazla bir meblağ fakat şu ana kadar gol yemedi marsilya gibi takımlardan. 2 gol yedi onu da yedek kadro ile ve uyumsuz kadro ile başladığım için yedi :)

7167incik4496316.png

tarihinde ford tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sagator07    2
ford, 10 saat önce yazdı:

Bu da bendeki hali 2019 :D Normalde başka kaleci alacaktım fakat konu aklıma geldi ve bunu aldım. 18.75m pounda :) Kaleci için fazla bir meblağ fakat şu ana kadar gol yemedi marsilya gibi takımlardan. 2 gol yedi onu da yedek kadro ile ve uyumsuz kadro ile başladığım için yedi :)

7167incik4496316.png

İşe yaradığına sevindim, geri dönüşün için teşekkür ederim. Haklısın fiyatı yüksek fakat yaşı ve performansını düşünecek olursak gözden çıkartılabilir diye düşünüyorum 😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ford    5
sagator07, 11 saat önce yazdı:

İşe yaradığına sevindim, geri dönüşün için teşekkür ederim. Haklısın fiyatı yüksek fakat yaşı ve performansını düşünecek olursak gözden çıkartılabilir diye düşünüyorum 😀

tahmini maliyet 45m diyordu 18mye aldığımda çok şaşırmıştım :D ayrıca şlye gideriz diye Hart'ı bonservissiz almıştım ama ffpden kaldık :( sezon sonuna kadar gelişir biraz daha olsa :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
enKai    1

Galiba Toulouse FC'nin çıkardığı en iyilerden.Değerlendireceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.