Jump to content
Hoş geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

J3nDXq.png FMTürkiye

J3nDXq.png FMTürkiye Grubu

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

scout55

Antalyaspor V Galatasaray

Önerilen İletiler

scout55    116

nJPlJN.jpg

Antalyaspor-Galatasaray maçı hakkında düşüncelerinizi buradan paylaşabilirsiniz.

Muhtemel 11'ler

Antalyaspor: 

Boffin,

Diego Angelo, Sakıb Aytaç, Salih Dursun, Celustka,

Chico, Charles,

Nasri, Maicon, El Kabir,

Eto'o

Galatasaray:

Muslera,

Mariano, Serdar Aziz, Maicon, Linnes,

Tolga Ciğerci, Fernando,

Rodrigues, Ndiaye, Belhanda,

Gomis

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafa58    130

bence galatasaray puan kaybı yaşayacak umarımda yaşar :D 

• Haha 1
  • Kızgın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
krekas    24
mustafa58, 5 saat önce yazdı:

bence galatasaray puan kaybı yaşayacak umarımda yaşar :D 

seninde her dediğin tutuyor bir kere de fener kazancak de bizde sevinelim biraz :D:D

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafa58    130
krekas, 1 dakika önce yazdı:

seninde her dediğin tutuyor bir kere de fener kazancak de bizde sevinelim biraz :D:D

şimdi bu konu için ayrı bi konu açmak gerek artık totem mi şans mı bilmem ama özellikle milli takımda ççok işe yaradı totemim ne  mi merak ettiysen yazı paylaşcağım :D 

Fenerbahçe için neler yapmadım ki bazen olmadı ayrı mesele dun 2 kere tuttu 3. atın dedim yedik :D 

• Haha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafa58    130
mustafa58, 27 dakika önce yazdı:

şimdi bu konu için ayrı bi konu açmak gerek artık totem mi şans mı bilmem ama özellikle milli takımda ççok işe yaradı totemim ne  mi merak ettiysen yazı paylaşcağım :D 

Fenerbahçe için neler yapmadım ki bazen olmadı ayrı mesele dun 2 kere tuttu 3. atın dedim yedik :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
krekas    24
Gs1453, 3 saat önce yazdı:

Beşiktaşlılar hemen sevinmiş youtubede özetini izliyordum maçın yorumlara bir baktım....

Gerçekten yani biz burada Türkiye gelişsin diyoruz. Başaksehir sampiyon olsun, Fener sampiyon olsun, Bjk ve  Gs sampiyon olsun diyoruz. Önemli olan ligimizin, Turkiyenin gelismesi, ligde tatli eglenceli ve hos bir rekabet olmasi...

Millet kendi derdinde, tinerciler yazmadığını bırakmamış yorumlara... Ayıp yani severdim ben beşiktaşlıları!

İyide sende bjklilere tinerci diyerek ligde hoş bir rekabet ortamı yaratmiyorsun +olarak her takımın taraftarı rakip takım kaybettiğinde sevinir sana hakaret etmediği sürece (şikebahçe 6alatasaray tinerci gibi) sorun yoktur (veya avrupada kaybetmeni desteklemedigi sürece)

Not:burda Beşiktaşı savundum ama ben fenerliyim yanlış anlaşılmasın :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.