Jump to content
Hoş geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

J3nDXq.png FMTürkiye

J3nDXq.png FMTürkiye Grubu

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

Sosmy

Istanbul'un Yükselen Yıldızı: Istanbul Başakşehir: Sezon 1

Önerilen İletiler

Sosmy    118
Spoiler
UmtDmr25, 11.09.2017 - 19:05 yazdı:

Geçte olsa başarılar.

Sağ ol hocam.

champoss, 10.09.2017 - 22:02 yazdı:

Yine mükemmel hikaye ile tekrar dönmüşünüz hocam başarılar tottenham yenilgisini kafaya takmaya gerek yok başakşehir daha yeni yapılanan takım bir iki sezona şampiyonlar liginde belirli yerlere geliriz :) ayrıca hocam bir ara takıma oynattığınız taktiği paylaşırsanız sevinirim tekrardan başarılar 

Taktiği yolladım, teşekkürler hocam :) 

Emre Mor, 10.09.2017 - 18:53 yazdı:

6 gol çok kötü olmuş ama avrupa ligi de iyi bir kulvar başakşehir için o guruptan çıkabilirmisiniz kolay olmayacak ama 2 . çıkacağımıza inanıyorum. transferlerde hayırlı olsun . 

Grup cidden çok zor. Kötü başladık bir de :( 

Rassmusen, 09.09.2017 - 18:16 yazdı:

Valla transferler hoş grup zor olmuş sanki :D

Grup bizi mahvediyor..

StevenGerrard, 09.09.2017 - 17:54 yazdı:

Transferler güzel..Grupta anca Maritimo'yu yeneriz :D

Maritimo bizi parçaladı :D 

tsuboday, 09.09.2017 - 16:58 yazdı:

Grup zor :(

Malesef ..

C@R$i, 09.09.2017 - 16:45 yazdı:

Avrupa grubu çok kötü olmuş be hocam, zorlayalım bakarsın çıkarız :D Transferleri çok beğendim ama :)

Zorlayacağız ama kötü başladık..

alp52, 09.09.2017 - 16:22 yazdı:

Avrupa'da ölüm grubu gibi bir şey kolay gelsin

Çok kötü gruba düştük..

Mert Can, 09.09.2017 - 15:15 yazdı:

Zor grupta başarılar hocam,ben inanıyorum çıkabileceğimize.

İnşallah ama sanmıyorum :D 

mustafa58, 09.09.2017 - 13:21 yazdı:

TOTTENHAM ne ya ilk maç iyi gitmiş ama ikinci maçta fena yapmışlar. Bende eleyememiştim kaderinde UEFA AVRUPA var reis alırız belki ne dersin :D 

O sene bu sene değil galiba :D 

okakacukaka, 09.09.2017 - 13:06 yazdı:

Transferlerini beğendim. Tottenham maçların gayet normal. Aten elesen çok büyük sürpriz olurdu. AL'de çok zor bir gruba düşmüşsün ancak rakipleri iyi analiz edip ona göre kadrolarla maçlara çıkarsan Milan'ın ardından ikinci çıkabilecek kadar puan toplayabilirsin bence :thumbsup:

Analiz çalışmadı ayvayı yedik :D 

panda, 09.09.2017 - 13:06 yazdı:

AL'de zor gruba denk geldik başarılar...

Sağ ol hocam, grup sıkıntı :D 

Antrenmanlar iyi gidiyordu, takıma abilik eden birçok oyuncu vardı ancak yolunda gitmeyen şeyler vardı. Avrupa Ligi'nde düştüğümüz grup takımı endişelendiriyordu ve tecrübesiz olduğumdan beni de fazlasıyla etkiliyordu. O kadar yoğundum ki kendime vakit ayıramıyordum. Ne arkadaşlarımla konuşup, görüşebiliyor ne de bir kızla flört edebiliyordum. Hayatım tabiri caizse berbat ötesi bir haldeydi ancak takım için değerdi. Değer miydi ? Bu aklımdaki en büyük soruydu ancak tüm Türkiye'nin gurur duyacağı, takdir edeceği bir takım olabilirdik. Bu yolda da canla başla savaşmak benim için önemliydi ve eminim ki emeklerimin karşılığını bir gün alacaktım. 

yz2Bjy.jpg

1.Hafta

EyQXNA.png

2.Hafta

qJ95p5.png

3.Hafta

JOd0BY.png

4.Hafta

WGWNRY.png

5.Hafta

YO3YR6.png

6.Hafta

EyQXMA.png

7.Hafta

LOdB0j.png

8.Hafta

V32kRZ.png

9.Hafta

Ma9Obg.png

10.Hafta

GybdgZ.png

İyi başladığımız ligde çok kötü durumdayız. Avrupa'da alınan sonuçlar takımı alt üst etti. Üstüne Jenkinson'un sakatlığı takıma ciddi güç kaybettirince ligde ağır kayıplar verdik. 

g9j7G5.png

d741JX.jpg

Gruplar 1

pGvdDa.png

Gruplar 2

mJqQD0.png

Gruplar 3

o6nbmb.png

Gruplar 4

LOdBMo.png

Maritimo yenilgisiyle başlamak moralleri alt üst etti. Milan'dan 1 puan koparınca Marsilya maçı için umutlandık ama ilk maç Marsilya'ya da kaybettik. Neyse ki ikinci maç Fransızları mağlup ederek umutlarımızı yeşillendirdik.

qJ950d.png

Yorumlarınız için teşekkürler :) 

Hikayeye pek vakit ayıramadım ama zamanla hikaye de çıldıracak :) 

Tavsiyelerinizi bekliyorum, iyi oyunlar ve forumlar :) 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
okakacukaka    103

Güzel başlamışız ancak tepetaklak olmuş takım bir anda. Sonlara doğru Avrupa'da umutlansak da ligde henüz kötü gidişe son verememişiz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
C@R$i    12

Hocam avrupada Milan'I devirebilirsek gruptan da çıkarız, deviremezsek de UEFA'ya gideriz diye düşünüyorum :D Ligde de çok kötü değilsin ya sallantılı dönemler zaten olur da puan farkı yok yani :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ford    5

Kadro kalitesi yüksek olmayan bir takımla sadece 3 transfer ile Tottenhama 5 atmak büyük başarıdır. Umarım ileride kaliteli transferler yaparak takımı daha da güçlendirirsin. Herhalda sonraki 1-2 güncellemede ara transfer dönemini paylaşacaksın. Başarılar

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sosmy    118
Spoiler
tsuboday, 23 saat önce yazdı:

Lige odaklanalım hocam.

Başka çaremiz kalmadı :( 

ford, 16.09.2017 - 00:09 yazdı:

Kadro kalitesi yüksek olmayan bir takımla sadece 3 transfer ile Tottenhama 5 atmak büyük başarıdır. Umarım ileride kaliteli transferler yaparak takımı daha da güçlendirirsin. Herhalda sonraki 1-2 güncellemede ara transfer dönemini paylaşacaksın. Başarılar

Teşekkürler hocam, takviye yapmaya çalıştık :) 

C@R$i, 15.09.2017 - 00:21 yazdı:

Hocam avrupada Milan'I devirebilirsek gruptan da çıkarız, deviremezsek de UEFA'ya gideriz diye düşünüyorum :D Ligde de çok kötü değilsin ya sallantılı dönemler zaten olur da puan farkı yok yani :)

Avrupa bize gülmedi :(  Ligde durumlar karışık :D 

UmtDmr25, 14.09.2017 - 01:36 yazdı:

Yapabiliriz,inanıyorum.

Ligde inşallah :D 

champoss, 14.09.2017 - 01:15 yazdı:

Taktik için teşekkürler hocam. Maritimoya yenilip milanlada berabere kalmak tuhaf olmuş bu arada başarılar :)

Maritimo bizi Avrupa'nın dışına itti adeta ..

mustafa58, 13.09.2017 - 22:29 yazdı:

grutan çıkarız

Çıkamadılar :D 

StevenGerrard, 13.09.2017 - 21:57 yazdı:

Haydaa :)

Sorma dostum durumlar kötü :D 

okakacukaka, 13.09.2017 - 19:38 yazdı:

Güzel başlamışız ancak tepetaklak olmuş takım bir anda. Sonlara doğru Avrupa'da umutlansak da ligde henüz kötü gidişe son verememişiz.

Ligde umutluyuz ancak Avrupa yüzümüze gülmedi.

aykut93, 13.09.2017 - 19:08 yazdı:

Başarılar kardeşim :) 

Sağol dostum :) 

Takım zor bir dönemden geçiyordu. Tecrübesizliğim her şeyi daha da zorlaştırıyordu. Hayatımda da her şey düzensiz bir haldeydi. Beni yetiştiren güzel insanlarla bile görüşemiyordum. Can sıkıcı durumlar vardı, birkaç kızla flört dönemim olmuştu ancak yoğunluktan buna bile vakit ayıramamıştım. Perişan haldeydim ancak ne yapacağımı bilmiyordum. 

Güzel bir güne başlamıştık, sabah uyandığımda kapımda başkanımız Göksel Bey'in kızı vardı. Başkana bir şey mi oldu diye telaşlanmıştım ki şirin hanım ince sesiyle kahvaltıya gelirsiniz diye gelmiştim ben, babam davet etti de şoför kapıda bekliyor dedi. Hemen geliyorum dedim ve üzerime bi tişört ve pantolon giyip çıktım. Yolumuz uzun sayılırdı, trafik yoğundu. Sohbet ederken isminin Sıla olduğunu öğrendiğim bu güzel kızın tıp okuduğunu da öğrendim. Çocukluktan beri tek hayaliymiş tıp okumak, birbirimize benziyoruz, ikimiz de hayallerimizin peşinden koşmuşuz dedi. 

Anlamadığım tek şey başkanın neden beni çağırmak için kızını yolladığıydı. Telefon denen şeyin icadından haberi yok muydu yahu ? Eve vardığımızda başkanın eşi çok sevecen bir şekilde karşılamıştı beni. Başkan ile iyi anlaşıyorduk, beni oğlu gibi seviyordu ancak konu işe gelince çok profesyonel davranıyordu. Sözleşmem sezon sonu bitecekti ve bunun üzerine henüz hiç konuşmamıştık. Kahvaltıda sohbet edip kaynaşmıştık başkanın hanımı ve kızıyla ile de. Müge Abla çok sevecen, cana yakın, anaç birisiydi. Tıpkı başkanın babacan olduğu gibi... Bu aileye bayılmıştım, gerçekten çok tatlılardı ancak artık antrenmana gitmem gerekliydi. Müsadelerini isteyip aralarından ayrıldım ve antrenmana gittim.

JO7B4j.jpg

XEDp67.png

NO9JDO.png

Avrupa'ya grubumuzda sonuncu olarak veda ettik... Hedef Türkiye Kupası ve ligde elimizden gelenin en iyisini yapmak.

WG6RqY.jpg

11.hafta

lb0RqX.png

12.Hafta

qJmnAR.png

13.hafta

RObRgR.png

14.Hafta

2EY4OA.png

15.Hafta

0G4ArB.png

16.Hafta

JO7BWQ.png

17.Hafta

WG6Ro8.png

Puan Durumu

o6Ylyb.png

Ligde 4 puan gerisindeyiz liderin. Ligi ilk 3'de bitireceğimizi düşünüyorum ancak hedefimiz şampiyonluk. Bu yolda canla başla mücadele edeceğiz !

XEDp33.jpg

5.Tur 1.Ayak

Oy3Oz4.png

İlk ayakta rakibimizi yenmeyi bildik. İkinci maçta avantajımızı kullanacağız. 

bLgRZZ.jpg

Gelenler

yzA9Jk.png

2 takviye yaptık. Joan'ı orta sahaya takviye olarak aldık. Fran'ı da Junior'un ayrılmasının ardından, Jenkinson'un arkasına aldık.

Profilleri ;

Spoiler

RObRRY.png

YOjRRk.png

Gidenler

2EY4q2.png

Caiçara'yı cidden iyi fiyata sattığımızı düşünüyorum. Fazla forma şansı bulmuyordu. Hem maaşından kurtulduk hem de iyi bir gelir elde ettik. 

Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.