Jump to content
Hoş geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

J3nDXq.png FMTürkiye

J3nDXq.png FMTürkiye Grubu

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

Sosmy

Istanbul'un Yükselen Yıldızı: Istanbul Başakşehir: Sezon 1

Önerilen İletiler

Sosmy    118

Arkadaşlar selam, Altınordu kariyerim malesef kayıtlı oyun yüklenemedi hatasından dolayı devam edemedi. Bundan dolayı sizlerden özür diliyorum. Kısa sürede yeni bir kariyer açıp, hikayeyle birlikte kurmaya karar verdim, Şimdiden ilginize, yorumlarınıza teşekkür ederim :) 

Kulübümüz

pWy4qL.jpg

Başkanımız

jW0JJJ.jpg

Stadımız : İstanbul Başakşehir Fatih Terim Stadyumu

G06nn7.jpg

Annemi ve babamı küçük yaşta kaybetmiştim. Ailemden kimseyi neredeyse hiç tanımamıştım bile. Bu yüzden zorluklarla büyüdüm. Babamın en yakın arkadaşı beni yanına almış, eşiyle birlikte büyütmüş. 18 yaşıma geldiğimde kazandığım üniversitede hazırlık okuduktan sonra teknik direktör olma kararı verdim. 2 senelik uzun bir eğitim sürecinin ardından ve 1 senelik stajın ardından lisansımı almıştım. Artık Süper Lig takımları dahil her takımı çalıştırabilirdim. 

Bir süre sonra bir gün evde pineklerken telefonum çaldı. Tanımadığım birinden geliyordu bu telefon, arayan ise Göksel Gümüşdağ idi. 

Başkan kulüpte yeni bir dönem başladığını ve Abdullah Hoca'nın yanında yaptığım stajdan dolayı beni takımda istediğini belirtti. Asistan Menajer olabileceğimi söyleyerek işi kabul ettim.

Takıma imza atmamın ardından çok mutluydum. Abdullah Hoca ile tekrar çalışmak çok güzeldi ancak takımda sorunlar seziyordum.

Bir süre sonra haberlerde Abdullah Avcı'nın kovulduğu haberlerini gördüm. Hemen hocayı aradığımda haberlerin doğru olduğunu zaten bir süredir başkanla sorunlar yaşadığını ve yerine beni önerdiğini söyledi. Hocaya bu iş için yeterince tecrübem olmadığını söylesem de içten içe mutlu da olmuştum.

İstanbul'a yeni yeni alışıyor, yeni öğreniyordum bu güzel şehri. 1-2 saat sonra başkan aradı kulüp binasına gelmemi istedi. Binaya gittiğimde başkan durumu anlattı, benimle sözleşme imzalamak istediğini söyledi. Abdullah Hoca kulübün adeta efsanesiydi, kuruluşundan bu yana kulübü yoktan var etmişti adeta. Onun yerine gelecek olmak da büyük bir sorumluluktu. Sözleşme imzalarken basın toplantısındaysa bu soruyla karşılaştım.

-Abdullah Avcı gibi bir kulüp efsanesinin yerine gelmek zor olsa gerek. Neler düşünüyorsunuz ?

+Henüz 20 yaşında böyle bir göreve geldim. Büyük bir sorumluluk ancak taktik anlayışıma güvenilmeseydi Abdullah Hoca'nın yerine ben getirilmezdim diye düşünüyorum. 

Hedeflerimiz :

-Süper Lig'de şampiyonluklar yaşamak.

-Aldığımız oyuncuları kar ederek satmak.

-Avrupa'da kalıcı bir kulüp olmak.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sosmy    118
Mert Can, 02.09.2017 - 17:03 yazdı:

Kariyeriniz onaylandı,başarılar.

Teşekkürler.

GreenStreetHoligan, 02.09.2017 - 19:02 yazdı:

Başarılar

Teşekkürler.

StevenGerrard, 02.09.2017 - 19:04 yazdı:

Başarılar dostum :) 

Sağ ol dostum :) 

Emre Mor, 03.09.2017 - 11:29 yazdı:

başarıllar 

Teşekkürler

daryldixon, 03.09.2017 - 14:08 yazdı:

Başarılar 

Teşekkürler

tsuboday, 03.09.2017 - 14:13 yazdı:

Başarılar.

Teşekkürler

Anspawn06, 03.09.2017 - 21:50 yazdı:

başarılar hocam

Teşekkürler hocam

Ertuğrul IŞIKLI, 04.09.2017 - 11:36 yazdı:

Başarılar 

Teşekkürler

okakacukaka, 04.09.2017 - 23:16 yazdı:

Başarılar. Yine güzel bir kariyer olacak gibi :) 

Teşekkürler dostum inşallah :) 

ediz0001, 05.09.2017 - 14:45 yazdı:

Başarılar hocam.

Teşekkürler hocam

C@R$i, 05.09.2017 - 14:50 yazdı:

Başarılar hocam, yine başlıyoruz :D

Teşekkürler dostum, aynen :) 

Takıma sıkı antrenmanlar yaptırıyor, kondisyonlarını zirveye çıkarmaya çalışıyordum. Geldiğimde tecrübesiz ama akıllı olduğumu söylemişti birçok oyuncu. Kaptan Emre ile oturup takımın durumunu değerlendirdik ve belli yerlere transferler yapma kararı aldık. İyi bir sağ bek, alternatif bir sol bek ve alternatif bir kanat almalıydık. Takımı Avrupa sahnesine çıkarıp ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeliydik. Emre bana abilik yapıyor, hocası da olsam her konuda bana yardımcı oluyordu. 

İstanbul'a ise kolayca ısınmıştım. Bir de şu trafik olmasa 10 numara şehirdi vallahi ! 

Transfer dönemini istediğimiz doğrultuda geçirip kadromuzu oluşturmuştuk.

1Gm12A.png

Oyuncu profilleri ;

Spoiler

BymJEg.png

nJVzAV.png

g9zdk5.png

Aramızdan da birçok oyuncu ayrıldı;

yz8YMj.png

Takım ile hazırlık maçlarına çıkarken büyük bir heyecan yaşamıştım. İlk defa böyle büyük bir takımın hocasıydım ve bu bana ilginç  geliyordu. Neyse ki hazırlık dönemini güzel geçirdik.

8N0qg7.png

Benim seviyemde bir hocanın Şampiyonlar Ligi maçlarına çıkmasıysa büyük bir tecrübeydi.

g9zdAO.jpg

3.Eleme Maçları 

OynYZ4.png

NO6a4a.png

Kiev'i rahat geçip Tottenham ile eşleştik. 

Play Off Maçları 

rJBWR3.png

0GjvLZ.png

Tottenham'dan 2 maçta 9 gol yiyerek rekor kırdık herhalde :D 5 gol atıp elenmemize bir şey diyemeyeceğim...

Avrupa Ligi'nde yolumuza devam edeceğiz. Grubumuz ise şu şekilde ;

o6PG89.png

Düşebileceğimiz en zor gruptu belki de. Kura şansı bizi hiç görmedi :(

Güncelleme geç geldiği için özür dilerim arkadaşlar, bundan sonra daha sık gelecek. Bazı sorunlardan dolayı oynayamamıştım :) 

Yorumlarınız için teşekkürler :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
okakacukaka    103

Transferlerini beğendim. Tottenham maçların gayet normal. Aten elesen çok büyük sürpriz olurdu. AL'de çok zor bir gruba düşmüşsün ancak rakipleri iyi analiz edip ona göre kadrolarla maçlara çıkarsan Milan'ın ardından ikinci çıkabilecek kadar puan toplayabilirsin bence :thumbsup:

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafa58    130

TOTTENHAM ne ya ilk maç iyi gitmiş ama ikinci maçta fena yapmışlar. Bende eleyememiştim kaderinde UEFA AVRUPA var reis alırız belki ne dersin :D 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emre Mor    8

6 gol çok kötü olmuş ama avrupa ligi de iyi bir kulvar başakşehir için o guruptan çıkabilirmisiniz kolay olmayacak ama 2 . çıkacağımıza inanıyorum. transferlerde hayırlı olsun . 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
champoss    9

Yine mükemmel hikaye ile tekrar dönmüşünüz hocam başarılar tottenham yenilgisini kafaya takmaya gerek yok başakşehir daha yeni yapılanan takım bir iki sezona şampiyonlar liginde belirli yerlere geliriz :) ayrıca hocam bir ara takıma oynattığınız taktiği paylaşırsanız sevinirim tekrardan başarılar 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.