Jump to content
Hoş geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

J3nDXq.png FMTürkiye

J3nDXq.png FMTürkiye Grubu

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

UguJR

Tek Bir Hayal Uğruna! I 1.Bölüm

Önerilen İletiler

UguJR    250

TEK BİR HAYAL UĞRUNA! | 1.BÖLÜM

Merhabalar, benim adım Uğur.

Babam dünyanın sayılı zengin adamlarından birisi, İngiltere'de yaşamaktayız, babamın burada bir dünyaca ünlü içecek şirketi var.

Annem beni doğurmadan önce bir hastalığı varmış, ben doğarken de bu hastalık tekrar ortaya çıkmış, doktorlar beni doğurmamasını söylemesine rağmen o beni doğurmayı seçmiş, ben öleyim yeter ki benim oğlum yaşasın demiş, ben doğduktan sonra ameliyatta annemi kaybetmişler.

Beni büyüten tek babamdı ancak babamda kalmazdım o sadece bana para gönderir, okutur, olgunlaşmamı beklerdi çünkü kendi şirketini bana devreticekti.

Ben dedemle birlikte büyüdüm, dedem bir takımın başkanıydı.

Beni her hafta maçlara götürür, ilerde sende bu kadar profesyonel bir futbolcu olabilirsin diyordu ama babam duysa beni ev hapsine bile kapatırdı, o kadar istemiyordu futbolcu olmamı ancak nafile ben büyüyünce efsane bir futbol insanı olacaktım.

Neyse hikayemize devam edelim, dediğim gibi dedem League 1'in Bury takımının başkanıydı, her hafta maçlara gider bir şeyler öğrenmeye çalışırdım.

Bir gün çok hastalanmıştım, dedem babama haber vermiş ki beni hemen hastaneye kaldırdı,

Ben yatakta yatarken doktorla konuşuyordu, doktor babama nasıl anlatıcağını düşünürcesine konuştu, anlamıştım benim büyük bir hastalığım vardı.

Babam babam söylemiyordu, demek ki çok büyük bir hastalıktı.

Artık 18 yaşıma girmiştim, dedeme futbolcu olmak istediğimi söylemiştim ancak hastalığımdan dolayı yapamazsın diyordu, niye diyordum? neyim vardı?

Bir gün çıktım babamın karşısına neyim olduğumu sordum cevap vermedi, ısrar ettim en sonunda söyledi,

"Kanser"

Bu demek oluyor ki futbol oynayamazdım, 27 yaşıma kadar sürekli doktora gidip ameliyatlara girdim, babam zengin olduğundan en iyi doktorlar getirti.

Kanseri atlatamadım, ancak büyük bir kısmı geçmişti, ölümcül bir tarafı kalmamıştı ama doktor asla koşamıyacağımı, futbol oynamayacağımı söylemişti,

yıkıldım, kahroldum, ne demek futbol oynayamam?

Bu benim en büyük hayalimdi, ne yapacağımı bilmiyordum!

DEVAM EDECEK

BURY FC

VM4bMv.png

Bury Football Club 1890 yılında İngiltere'nin Greater Manchester kentinde kurulmuş bir futbol kulübüdür. League One'da mücadele etmektedir. Maçlarını 11,840 kişilik Gigg Lane Stadyumu'nda oynamaktadır

BAŞKANIMIZ - BRAİN FENTON

Ddnado.jpg

MABEDİMİZ - GİGG LANE

gigg lane ile ilgili görsel sonucu

Hikaye gerçek bir yaşam öyküsünden uyarlanmamıştır, abudik gubudik olan hayal gücüm ile oluşturduğum bir hikaye,

zaman ile hiç beklenmedik olaylarla karşılaşabiliriz.

tarihinde UguJR tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
ediz0001    13

Başarılar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sosmy    118

Vay vay vay vay vay canım kimler kariyer açmış :) Başarılar kardeşim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Mert Can    168

Konu 2 haftadır güncellenmediği için kapatılmıştır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.