Jump to content
  • Kaydol
barsof45

Sağlam Savunma, Hızlı Hücum : Barsofvmou

Önerilen İletiler

Q7oLMG.jpg

Beklerinizin savunma ağırlıklı olması sizin için daha iyi olur. Stoperleriniz çok kaliteli ve garantici olmalı.DOs'taki oyun kurucunuzun savunma özelliklerinin yanı sıra pas oranı da iyi olsa çok iyi olur.Merkezdeki ikiliniz çift yönlü oyuncular olmalı. Hücum 3'lünüz hızlı yetenekli forvetiniz ise bunların yanında güçlü olmalı.

4MvjG0.jpg

Kolay maçlarda daha yaratıcı oyna ve bekleri ileri çıkar talimatlarını kullanabilirsiniz.

Mv3Vda.jpgy3r60a.jpg

Serbest vuruşlar için özel bir taktiğim yok.

qWZdvW.jpg

Dediğim gibi taktik savunma ağırlıklı ama buna rağmen 102 gol attık. Ve neredeyse ligin bir devresini gol yemeden geçirdik.

nW3Qbl.jpg

Topla oynama oranımız büyük bir takım için çok düşük ama bence pek de önemli değil bu :)

gWJrbR.jpg

Stoperlerin ortalama puanlarına dikkatinizi çekerim :)

Genel olarak açıklamak gerekirse özellkile kanat oyuncularının performansları hücum adına çok önemli eğer kanatlar tıkanırsa 2. büyük kozunuz koşe vuruşları ve orta sahaların çektiği şutlar olacaktır. Her ne kadar kontratak taktiği olsa da küçük takımların büyük bir çoğunluğunda işe yarayacağını arasa bile bu kadar etkili olacağını sanmıyorum. En kısa zamanda ManU'dan daha mütevazi bir takımda denemeyi düşünüyorum. Siz de eğer denerseniz sonuçlarını bekliyorum.

Buradan indirebilirsiniz : 

https://yadi.sk/d/MWtI8qeB3Lwzhq

tarihinde barsof45 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Selamlar ,

Öncelikle bu taktiği denedim kadrom gayet kuvvetli ve hızlı oyunculardan oluşma maalesef poziyon sağlayamıyorlar eski taktiğimle daha iyiler. Tek bir sorum var . Benim oyuncularım bu taktikteki rollere uyumsuz . Tatile çıkıp ( 3ay )taktik ve seçimi kullan dedim oyuncularım genç olmasına rağmen hala rolde ilerleme yok halbuki poziyonları da. 

Oyuncunun alışık olduğu rolü seçsem de senin taktiği bozmuş gibi oluyorum. Nedir bunun olayı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adnanmurat, 16.08.2017 - 05:41 yazdı:

Selamlar ,

Öncelikle bu taktiği denedim kadrom gayet kuvvetli ve hızlı oyunculardan oluşma maalesef poziyon sağlayamıyorlar eski taktiğimle daha iyiler. Tek bir sorum var . Benim oyuncularım bu taktikteki rollere uyumsuz . Tatile çıkıp ( 3ay )taktik ve seçimi kullan dedim oyuncularım genç olmasına rağmen hala rolde ilerleme yok halbuki poziyonları da. 

Oyuncunun alışık olduğu rolü seçsem de senin taktiği bozmuş gibi oluyorum. Nedir bunun olayı ?

Oyunun 2017 serisinde hazır taktikle  başarılı olmak pek kolay değil eski serilerde olduğu gibi. Bundan yola çıkarak taktiğin rollerini değiştirince sistemin bozulabileceğini düşünüyorum. Ve taktik biraz savunma ağırlıklı gibi gözüktüğü için bol bol hücum antrenmanı yaptırmanı öneririm. Golleri zaten genel olarak bireysel beceriler getiriyor taktikte.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
barsof45, 5 saat önce yazdı:

Oyunun 2017 serisinde hazır taktikle  başarılı olmak pek kolay değil eski serilerde olduğu gibi. Bundan yola çıkarak taktiğin rollerini değiştirince sistemin bozulabileceğini düşünüyorum. Ve taktik biraz savunma ağırlıklı gibi gözüktüğü için bol bol hücum antrenmanı yaptırmanı öneririm. Golleri zaten genel olarak bireysel beceriler getiriyor taktikte.

Teşekkür ettim , itsZidane diye bir taktik kurdum tam kadroma göreymiş rolleri bazen maç içinde değiştiriyorum atamadıklarında ama o role alışsın istiyorum bakalım hala alışmadılar ama çatır çutur oynuyorlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adnanmurat, 1 dakika önce yazdı:

Teşekkür ettim , itsZidane diye bir taktik kurdum tam kadroma göreymiş rolleri bazen maç içinde değiştiriyorum atamadıklarında ama o role alışsın istiyorum bakalım hala alışmadılar ama çatır çutur oynuyorlar.

O rol şeyleri pek mantıklı gelmiyor zaten bana. Bakıyorum oyuncunun özellikleri tam defansif oyun kurucu mesela ama baksan o rolde oynayamazmış gibi  gözüküyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.