Jump to content
  • Kaydol
Quakerboy

Göbekten Mi,Kanattan Mı Oyna?

Önerilen İletiler

Vizyonu ve takım oyunu yüksek bir Defansif oyun kurucu oynat takımında bırak o karar versin nereden oynanacağına maçın durumuna göre o yönlendirsin takımı

• Beğen 1
  • İnanılmaz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
legiblee, 14.04.2018 - 18:35 yazdı:

Vizyonu ve takım oyunu yüksek bir Defansif oyun kurucu oynat takımında bırak o karar versin nereden oynanacağına maçın durumuna göre o yönlendirsin takımı

Benim böyle bir oyun kurucum var peki o oyun kurucuya hangi rolleri vermeliyim ayrıca Ligim için vizyonu yüksek ama Avrupa da o kadar iyi olacağını sanmıyorum bir de biraz yaşlı bir oyun kurucu yine de onun karar vermesine bırakmalı mıyım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
frkn_0721, 24.05.2018 - 14:43 yazdı:

Benim böyle bir oyun kurucum var peki o oyun kurucuya hangi rolleri vermeliyim ayrıca Ligim için vizyonu yüksek ama Avrupa da o kadar iyi olacağını sanmıyorum bir de biraz yaşlı bir oyun kurucu yine de onun karar vermesine bırakmalı mıyım

zaten DOK(SAVUNMA)oynatırsan çok fiziğe ihtiyaç yok bkz. Pirlo. Buradaki oyuncu yaşlı olması avantajdır çoğu zaman zihinsel özellikler çok önemli çünkü. Eğer zihinsel özelliklerinin ortalaması 15'in üstündeyse  hiç rol verme kendisi halleder. Eğer biraz daha düşükse, örneğin dribbling özelliği düşükse daha az top sür gibi zayıf özelliklerine göre şekillendirebilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.