Jump to content
Hoş Geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

J3nDXq.png FMTürkiye

J3nDXq.png FMTürkiye Grubu

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

MarcoReus

FMT'17 - Geliştirilmiş Türkiye Yaması V1.2

Önerilen İletiler

scout55, 27 dakika önce yazdı:

Hocam sortitoutsi güncel transfer yaması ile uyumlu mu?

pr0 ve sortitoutsi yamaları ile onların yaptığı "Düşen ve Çıkan Takımlar"(Promotions and relegations) dosyası seçilmediği takdirde sorunsuzca çalışıyor.

• Teşekkür Et 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hasan Ali cuk diye oturmuş :D güzel olmuş ellerinize sağlık.

Birde Fenerbahçe'nin kombine satış sorunu var onu düzelttiniz mi? Her sezon şampiyon olsan bile önceki sezondan 300 fazla kombine satıyorsun aşırı rahatsız ediyor beni bu durum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

öncelikle teşekkur ederim benim gördüğüm bi kaç bişeyden  bahsedeceğim GALATASARAYDA AHMET ÇALIK VE GARRY RODRİGUES YOK benim gördüğüm arkadaşlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar sortitoutsi yamasını kullandığımda İsviçre Ligindeki takımlar maç oynamıyor. Avrupa maçlarını oynuyorlar ama kendi liglerindeki maçları oynamıyorlar. Bu arada İsviçre Ligini oyuna başlarken ya da oyun içinde hiç aktif etmedim. Böyle bir sorun var niye bilmiyorum. Sortitoutsi yaması kullanmadığımda da bu sorun olur mu bilmiyorum, oyunum orijinal. Oyununuzu kontrol edip cevap yazar mısınız?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
amerikan61, Bir saat önce yazdı:

Arkadaşlar sortitoutsi yamasını kullandığımda İsviçre Ligindeki takımlar maç oynamıyor. Avrupa maçlarını oynuyorlar ama kendi liglerindeki maçları oynamıyorlar. Bu arada İsviçre Ligini oyuna başlarken ya da oyun içinde hiç aktif etmedim. Böyle bir sorun var niye bilmiyorum. Sortitoutsi yaması kullanmadığımda da bu sorun olur mu bilmiyorum, oyunum orijinal. Oyununuzu kontrol edip cevap yazar mısınız?

Hocam dediğin sorun bende yok az önce denedim oluyor.

Sahin1, 1 saat önce yazdı:

öncelikle teşekkur ederim benim gördüğüm bi kaç bişeyden  bahsedeceğim GALATASARAYDA AHMET ÇALIK VE GARRY RODRİGUES YOK benim gördüğüm arkadaşlar.

Var hocam , oyun sürümün kaç?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BouMacceta, 38 dakika önce yazdı:

BAL mevcut Süper Amatör Lig mevcut değil.

Teşekkürler hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hocam akşam indiricem mükemmel görünüyor yapanların ellerine sağlık hasan aliye haykırdım mükemmel olmuş :D

tarihinde MarcoReus tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
babaking3299, 11 saat önce yazdı:

Hasan Ali cuk diye oturmuş :D güzel olmuş ellerinize sağlık.

Birde Fenerbahçe'nin kombine satış sorunu var onu düzelttiniz mi? Her sezon şampiyon olsan bile önceki sezondan 300 fazla kombine satıyorsun aşırı rahatsız ediyor beni bu durum.

Herhangi bir oynama yapmadık.

kerem dışp, 7 saat önce yazdı:

Talisca var mı ? Facebook ta bi arkadaş yok yazmış ta.

Var.

Zidane1907, 6 saat önce yazdı:

bu yamayı kullanınca fenere bütçe veriliyormu bide şu hasan aliyi koymasan iyiydi :) 

Hayır maalesef ceza bitene kadar verilmiyor.

Sahin1, 6 saat önce yazdı:

Ahmet Çalık ve Garry Rodrigues ara transfer döneminde takıma katılmış oyuncular.Yani bizim yamamız ile alakası olan bir durum değil.Oyununuz orjinal ise güncelleyin değil ise yapabileceğiniz bir şey yok.

• Teşekkür Et 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.