Jump to content
Hoş geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

J3nDXq.png FMTürkiye

J3nDXq.png FMTürkiye Grubu

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

MarcoReus

FMT'17 - Geliştirilmiş Türkiye Yaması V1.2

Önerilen İletiler

jxjxsee    0

hocam ankaragücünde hakan aslantaş edson cenk kaplan gönderildi erdem özgenç geldi onları da ayarlarsan süper olur erzurumsporda da terell ondaan gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
stranger    4
scout55, 07.08.2017 - 02:46 yazdı:

Hocam sortitoutsi güncel transfer yaması ile uyumlu mu?

Kardeşim her dosyayı seçsem sıkıntı olur mu bende de var aynısı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
amerikan61    22

Öncelikle emeğinize sağlık. 1 sezon oynadım tecrübelerimi aktarmak istiyorum. Türk kulüplerinde gerçek dışı bir mali gelişim var ve bu da rekabeti seven menejeri üzüyor. Kolay yoldan gelişiyor ve transfere senede 20 M dolar harcayacak duruma geliyorsunuz. Üstelik bu 20 M'luk seviyeye gelenler orta ve ortanın altı anadolu kulüplerimiz, hepiniz biliyorsunuz FM oyunu gerçekçi olduğu kadar güzeldir. Galatasaray'dan bahsetmiyorum zaten ilk sezonun sonunda ligi 4. bitirmesine ve hiçbir futbolcu satmamasına rağmen 150 küsür M dolar transfer bütçesi olabiliyor. Bu durum gerçekten beni sıktı ve yeni bir kariyer açacağım. Açıkçası benim gibi düşünen arkadaşlara bir uyarı, yamayı aktif etmeyin.  Naçizane 1 sezonluk tecrübemden sizlerle bir şeyler paylaştım. Bu arada bahsettiğim sezonda Konyaspor ile lig 2. ve Avrupa'da ise grup 2.liğinin ardından 2. Tur Eleme Maçında Manchester United deyim yerindeyse elimize verdi :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Luna Koa    1.212
amerikan61, 12 dakika önce yazdı:

Öncelikle emeğinize sağlık. 1 sezon oynadım tecrübelerimi aktarmak istiyorum. Türk kulüplerinde gerçek dışı bir mali gelişim var ve bu da rekabeti seven menejeri üzüyor. Kolay yoldan gelişiyor ve transfere senede 20 M dolar harcayacak duruma geliyorsunuz. Üstelik bu 20 M'luk seviyeye gelenler orta ve ortanın altı anadolu kulüplerimiz, hepiniz biliyorsunuz FM oyunu gerçekçi olduğu kadar güzeldir. Galatasaray'dan bahsetmiyorum zaten ilk sezonun sonunda ligi 4. bitirmesine ve hiçbir futbolcu satmamasına rağmen 150 küsür M dolar transfer bütçesi olabiliyor. Bu durum gerçekten beni sıktı ve yeni bir kariyer açacağım. Açıkçası benim gibi düşünen arkadaşlara bir uyarı, yamayı aktif etmeyin.  Naçizane 1 sezonluk tecrübemden sizlerle bir şeyler paylaştım. Bu arada bahsettiğim sezonda Konyaspor ile lig 2. ve Avrupa'da ise grup 2.liğinin ardından 2. Tur Eleme Maçında Manchester United deyim yerindeyse elimize verdi :(

Her zaman bahsettiğimiz gibi burada 'gerçekçi' olayını gözardı ettik. Burada ki amacımız ise diğer takımların da bizler kadar gelişebilmesi, aktif olarak rekabet ortamından düşmemesi oluyor. Diğer türlü ise rakiplerimiz maks 2 sezon dayanıyor ve aktif 2 sezonun ardından artık tek başınıza basit, eğlencesiz ve keyifsiz bir kariyer oluyor. 

• Beğen 1
  • Teşekkür Et 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ValeriaPieta    289
avrupaslan, 15 saat önce yazdı:

Hocam bir de rica etsem Ziraat Türkiye Kupası statüsündeki grup etabını kaldırabilir misiniz? Oyunda grup etabı gözüküyor.

Düzenlendi :) 

Atakan1907, 4 saat önce yazdı:

ok4PMm.png

Bu oyuncunun doğum bilgileri yanlış girilmiş bir sonraki yamada düzeltebilirmisiniz?Bilgileri burda http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=30&kisiID=1118565

Teşekkürler düzelteceğim :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
amerikan61    22
Luna Koa, 2 saat önce yazdı:

Her zaman bahsettiğimiz gibi burada 'gerçekçi' olayını gözardı ettik. Burada ki amacımız ise diğer takımların da bizler kadar gelişebilmesi, aktif olarak rekabet ortamından düşmemesi oluyor. Diğer türlü ise rakiplerimiz maks 2 sezon dayanıyor ve aktif 2 sezonun ardından artık tek başınıza basit, eğlencesiz ve keyifsiz bir kariyer oluyor. 

Bu sorunun sebebi oyundaki teknik direktörlerin yapay zekanın yeterince iyileştirilmemiş olması aslında. Dediklerinize katılıyorum, fakat bu finansal iyileştirmeyi yapınca da kulüpler kontrolden çıkıyor, birkaç sene içerisinde lig para seviyesi olarak premier lige dönüyor, fakat takım ve lig itibarı düşük olduğu için hep çöp futbolcular transfer ediliyor ve bundan dolayı uluslararası başarı yok ama domesticte her sene belli takımlar domine ediyor. Sizin bu yamadaki hamleniz normalde kötüye gidecek olan ligi iyiye değil abartıya götürüyor ne yazık ki. Bu ligin/liglerin iyiye gitmesi için yapay zekaların yani teknik direktörlerin iyileştirilmesi gerek diye düşünüyorum. Yeteneksiz futbolcular transfer edip takımı sayısal ve finansal yönden dolduruyor. Bir kulübün as kadrosuna baktığınızda öyle ya da böyle 40 topçu görüyorsanız, o kulüp başında Zidane yoksa batmaya mahkumdur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scout55    115
stranger, 4 saat önce yazdı:

Kardeşim her dosyayı seçsem sıkıntı olur mu bende de var aynısı.

Konuda belirtmiş sortitoutsi'nin düşen çıkan takımları yamasını seçmediğin zaman sorunsuz çalışıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Luna Koa    1.212
amerikan61, 1 saat önce yazdı:

Bu sorunun sebebi oyundaki teknik direktörlerin yapay zekanın yeterince iyileştirilmemiş olması aslında. Dediklerinize katılıyorum, fakat bu finansal iyileştirmeyi yapınca da kulüpler kontrolden çıkıyor, birkaç sene içerisinde lig para seviyesi olarak premier lige dönüyor, fakat takım ve lig itibarı düşük olduğu için hep çöp futbolcular transfer ediliyor ve bundan dolayı uluslararası başarı yok ama domesticte her sene belli takımlar domine ediyor. Sizin bu yamadaki hamleniz normalde kötüye gidecek olan ligi iyiye değil abartıya götürüyor ne yazık ki. Bu ligin/liglerin iyiye gitmesi için yapay zekaların yani teknik direktörlerin iyileştirilmesi gerek diye düşünüyorum. Yeteneksiz futbolcular transfer edip takımı sayısal ve finansal yönden dolduruyor. Bir kulübün as kadrosuna baktığınızda öyle ya da böyle 40 topçu görüyorsanız, o kulüp başında Zidane yoksa batmaya mahkumdur.

Maalesef bu konuda bizim yapabileceğimiz bir durum değil. Menajerlerin yapay zekasını arttırabilmek, buna olanak sağlayabilmek olsaydı, kesinlikle yapardık ama bu yöntem ile ve gözlem ağını açarak aslında geniş bir filtre sağlıyoruz. Bu konuda da yaş bilgilerini girerek, olası yaşlı isimlerden oldukça kaçınmak, sakınmak istiyoruz. Her sürümde ise üzerine bir şeyler koyup, bunu böyle devam ettirmek için çabalıyoruz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ValeriaPieta    289

- Mehmet Eray Karadağın doğum tarihi düzelendi.

- 10.08.2017 saat 20:50'ye kadar olan transferler yapıldı.

Not : Soldado'nun maaşı falan açıklanmadığı için henüz eklenmedi.

Konudaki aynı linkten indirebilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Raskolnikov    1
Luna Koa, 50 dakika önce yazdı:

Maalesef bu konuda bizim yapabileceğimiz bir durum değil. Menajerlerin yapay zekasını arttırabilmek, buna olanak sağlayabilmek olsaydı, kesinlikle yapardık ama bu yöntem ile ve gözlem ağını açarak aslında geniş bir filtre sağlıyoruz. Bu konuda da yaş bilgilerini girerek, olası yaşlı isimlerden oldukça kaçınmak, sakınmak istiyoruz. Her sürümde ise üzerine bir şeyler koyup, bunu böyle devam ettirmek için çabalıyoruz.

Bu konuda şunu yapmayı deneyebilirsiniz..Öncelikle lig'in Reputation'ı minimum 170 yapıp süper ligde ortalama altı ve üstü menajerlerin mevcut yeteneklerini artırabilirsiniz..Arkadaş demiş lige çöp oyuncular geliyor diye bunun temel sebebi türkiyedeki menajerlerin "oyuncu alma özelliği ve pot.yet.değ.ve şimdiki yeteneği değerlendirmelerinin çok düşük olmasıdır..Dolayısıyla mevcut yeteneği 120 olan bir oyuncuya ederinden fazla para vermektedirler..

• Teşekkür Et 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tnr    24

Ellerinize sağlık ancak elif elmasın yokluğu giderilirse daha güzel olur.Çünkü 1 tane genç transferi var göz bebeğimiz onu atlamayalım :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ValeriaPieta    289
tnr, 1 dakika önce yazdı:

Ellerinize sağlık ancak elif elmasın yokluğu giderilirse daha güzel olur.Çünkü 1 tane genç transferi var göz bebeğimiz onu atlamayalım :) 

Lisansı çıktığı zaman ekleyeceğiz :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lakeshow    1

Hocam medel i de ekler misiniz yeni kariyere başlayacam. Bir de negredo ve pepe 4.5 değil 4.3 alıyor onu düzeltirseniz memnun olurum. Bir de @Raskolnikov hocama katılıyorum, reputation'ı 170 civarı yapmak daha iyi olabilir ligin kalitesinin düşmemesi için. Bunlar dışında yama harika olmuş ellerinize sağlık. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.