Jump to content
Hoş geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

J3nDXq.png FMTürkiye

J3nDXq.png FMTürkiye Grubu

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

MarcoReus

FMT'17 - Geliştirilmiş Türkiye Yaması V1.2

Önerilen İletiler

ValeriaPieta    289
Burakcdh, 8 dakika önce yazdı:

diğer liglerdeki transferler yok galiba ?

Hayır yok. Ama sorti ile uyumlu kullanılabilir konuda yazıldığı gibi :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aykut93    63

Bende türkiye ligi 3.lig 2. grupta 17 takm olduğunu söylüyor tek hata bende mi ona göre editör ile düzelteceğim de ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MarcoReus    283
aykut93, 3 dakika önce yazdı:

Bende türkiye ligi 3.lig 2. grupta 17 takm olduğunu söylüyor tek hata bende mi ona göre editör ile düzelteceğim de ?

Başka bir yama ile mi kullanıyorsunuz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aykut93    63
MarcoReus, Şimdi yazdı:

Başka bir yama ile mi kullanıyorsunuz ?

Sanırım ondan olabilir siz lig değişikliklerini de katmış mıydınız bu yamanıza başkan ? Ona göre başka bir lig değişiklikleri yaması kullanmayayım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MarcoReus    283
aykut93, Şimdi yazdı:

Sanırım ondan olabilir siz lig değişikliklerini de katmış mıydınız bu yamanıza başkan ? Ona göre başka bir lig değişiklikleri yaması kullanmayayım.

Evet, konunun başında da belirttim diğer yamaların düşen-çıkan takımları dosyaları ile birlikte kullanılınca hata oluşuyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aykut93    63
MarcoReus, Şimdi yazdı:

Evet, konunun başında da belirttim diğer yamaların düşen-çıkan takımları dosyaları ile birlikte kullanılınca hata oluşuyor.

Teşekkür ederim başkan haklısın özür dilerim. Ondan oluyordur. Elleriniz dert görmesin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
CarpeDiem10    0

Hocam elinize sağlık ama ben sadece maç kadrosunu nasıl 21 oyuncuya çıkardınız onu soracaktım diğer ligler için de 21 oyuncuya çıkarmak istiyorum ama ayarlayamadım yardımcı olursanız çok sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MarcoReus    283
CarpeDiem10, 6 dakika önce yazdı:

Hocam elinize sağlık ama ben sadece maç kadrosunu nasıl 21 oyuncuya çıkardınız onu soracaktım diğer ligler için de 21 oyuncuya çıkarmak istiyorum ama ayarlayamadım yardımcı olursanız çok sevinirim

Ülke kurallarından ayarladık.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MarcoReus    283
CarpeDiem10, Şimdi yazdı:

Hocam yapılışını anlatırsanız çok iyi olur ya uzun süredir böyle bir şey arıyordum.

Anlatmam pek mümkün değil.Deneme yanılma yolu ile öğreniliyor anca.Diğer liglerden kastınız nedir bu arada ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
CarpeDiem10    0
MarcoReus, Şimdi yazdı:

Anlatmam pek mümkün değil.Deneme yanılma yolu ile öğreniliyor anca.Diğer liglerden kastınız nedir bu arada ?

21 oyunculu maç kadrosunu İngiltere, Almanya, İspanya gibi ligler için de editörden yapmak istiyordum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MarcoReus    283
CarpeDiem10, 2 dakika önce yazdı:

21 oyunculu maç kadrosunu İngiltere, Almanya, İspanya gibi ligler için de editörden yapmak istiyordum.

Yabancı liglerde uygulaması pek kolay değil bu tarz yamaları özellikle de İngiltere.Editör'de baya bir süre geçirmeniz, sürekli denemeniz gerekiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
CarpeDiem10    0

A

MarcoReus, Şimdi yazdı:

Yabancı liglerde uygulaması pek kolay değil bu tarz yamaları özellikle de İngiltere.Editör'de baya bir süre geçirmeniz, sürekli denemeniz gerekiyor.

Anladım hocam teşekkürler yine de. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aykut93    63

Başkan tekrar rahatsız ediyorum kusuruma bakma :) Kjaer transferi gibi transferler paraları klübe aktarıldı mı acaba. Ayrıca Kjaer in sevillaya 23 Milyon Lira yani sadece 7.9 milyon avro gibi bir rakama gittiği yazıyor :) 

Asıl sorum şu başkan ? Bu 4 5 tane editör dataya atılan dosya içerisinde hangisinde transferler yapıldı ? Kendimce göz atmak istiyorum da .) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MarcoReus    283
aykut93, 2 dakika önce yazdı:

Başkan tekrar rahatsız ediyorum kusuruma bakma :) Kjaer transferi gibi transferler paraları klübe aktarıldı mı acaba. Ayrıca Kjaer in sevillaya 23 Milyon Lira yani sadece 7.9 milyon avro gibi bir rakama gittiği yazıyor :) 

Asıl sorum şu başkan ? Bu 4 5 tane editör dataya atılan dosya içerisinde hangisinde transferler yapıldı ? Kendimce göz atmak istiyorum da .) 

İlk olarak Fenerbahçe'nin FFP cezasından dolayı oyuna başlarken herhangi bir bütçe verme şansımız bulunmuyor.Kjær'in bonservis bedeli ise €12.5M.Dosyaların hepsinin üstünde içeriklerinin ne olduğu ile ile ilgili isimleri yer alıyor.Yani "FMT'17 - Transferler" dosyasının içinde transferler mevcut.Eğer ki dosya isimleri sizde farklı ise teker teker açıp bakmanız gerekiyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aykut93    63
MarcoReus, 6 dakika önce yazdı:

İlk olarak Fenerbahçe'nin FFP cezasından dolayı oyuna başlarken herhangi bir bütçe verme şansımız bulunmuyor.Kjær'in bonservis bedeli ise €12.5M.Dosyaların hepsinin üstünde içeriklerinin ne olduğu ile ile ilgili isimleri yer alıyor.Yani "FMT'17 - Transferler" dosyasının içinde transferler mevcut.Eğer ki dosya isimleri sizde farklı ise teker teker açıp bakmanız gerekiyor.

Teşekkürler başkan :) adamsın.

• Teşekkür Et 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

merhabalar bu yama logolarıda kapsıyormu ben oyunu yeni yükledim ve türkiye liglerinde falan lisanslarda skıntı var yani logolar falan yok .Komple lisans ve güncel transfer yamaları varmı önerebileceğiniz bu yama hoşuma gitti ama logolar varmı yokmu merak ettim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MarcoReus    283
BatuhanTalan, Şimdi yazdı:

merhabalar bu yama logolarıda kapsıyormu ben oyunu yeni yükledim ve türkiye liglerinde falan lisanslarda skıntı var yani logolar falan yok .Komple lisans ve güncel transfer yamaları varmı önerebileceğiniz bu yama hoşuma gitti ama logolar varmı yokmu merak ettim.

Hayır logoları içermemektedir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.